Nowe premium

  • Rozpoczynający wątek Master777
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myslicie?


  • W sumie głosujących
    390
Status
Zamknięty.

DeletedUser12207

Gość
Gość
Może nie do końca zgadzam się z krzyczeniem "za błędy trzeba płacić", ale wydaje mi się, że jest wystarczająco dużo wiadomo przed wyborem klasy, żeby się nie pomylić. Jest forum, jest echo, jest weststats, to że ktoś ma lenia i nie chce mu się czytać to już inna bajka. Natomiast zmienianie zdania co chwila raczej pozytywnie na grę by nie wpłynęło, tak jak ktoś tam wyżej napisał, że reskill go 130 tysięcy będzie kosztował "przecież można się pomylić" :rolleyes: dobre, 130 razy się pomyliłeś? Pomylić to się można w przypadku rozdawania skilli 3-5 razy, to jest dziki zachód, musisz wybrać czy chcesz robić zadania czy się pojedynkować, jak chcesz jedno i drugie to płać i płacz! :rolleyes:

Żeby było jasne, ja na nie. :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja powiem inaczej . Każdą klasą postaci można grać i to z dobrym skutkiem . Każda ma plusy i minusy . To niby tylko gra , ale przecież wszystko co robi gracz myślący o grze w miare poważnie powinno być robione z namysłem . Jeśli coś wam nie odpowiada w klasie którą gracie łatwiej przecież poczekać na nowy serwer i spróbować inaczej . Nowe światy stratują często wieć to nie problem . Tak więc takiemu premium mówie nie :D
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Nie mam zdania. z jednej strony nie mozna zmieniac ciagle klas postaci tylko za brylki ktos u gory nie zrozumial ;d Ogolnie na nie
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Dobry pomysł ja sam chciałem raz zmienić bo zrobiłem Poszukiwacza i dawałem w budowanie a się nie znałem i chciałem na boba zmienić ale się nie dało...
Albo jak ktoś nie uważnie czyta że można tylko raz wybrać i wybierze byle jaką a potem żałuje ....

Jestem na TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
np taki pogi ma 99 lvl wszystki questy skończone zmienia postać na żołnieża pierwszy quest "2h przepędzanie ptaków z pola" mnie by szlak trafił;)

Więc pomyśł troszkę:p
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Mogliby to wstawić na jakimś klonie "Arizony" i myślę że InnoGames zarobiło by na tym pomimo tylu głosów na nie. Poco zaczynać grać nową postacią na innym świecie? Co ma robić bob jak skończy budowanie? Powodów jest wiele.Po ostatniej aktualce widać sens takiego pomysłu. Zadania dla postaci były by już bez dodatkowych umiejek tylko powiedzmy kasa i zwiększona ilość produktów do zakończenia zadania.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
NiEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE~~! a dlaczego ?

Na początku wiberamy czy chcemy aby naszym życiowym celem było pojedynkowanienie się czy walka o forty to bierze to co uważam za słuszne i ma dla mnie spoko bony ( nie chcę nażucać klasy)

Chcę expić i zarabiać to biore poszukiwacza i koniec kropka.

Ale jak już tak koniecznie chcecie to niech zmiana bd kosztowała kupe Bryłek Złota !!!!!
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
z jednej strony pomysł dobry, bo jak już się znudzą pojedynki i gra w mieście to będzie można opuścić miasto i kontynuować grę poszukiwaczem, ale z drugiej strony pomysł faworyzujący bogaczy (tak jak wszystkie opcje premium). załóżmy, że gram bobem, zbudowałem już miasto i chcę pójść w pojedynki. Grając bez premium będę zbierał kilka tygodni kasę na reskill, ale z premium mogę zrobić go w kilka sekund (na razie dostępne tylko na Becie). Jeśli do tego dojdzie zmiana klasy postaci to 100% bob będzie mógł w kilka sekund zmienić się w 100% pojedynkowicza, a 100% fortowiec w chwilę stanie się świetnym poszukiwaczem ze wszystkimi bonusami i z odblokowanymi świetnymi pracami!
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Jeśli do tego dojdzie zmiana klasy postaci to 100% bob będzie mógł w kilka sekund zmienić się w 100% pojedynkowicza, a 100% fortowiec w chwilę stanie się świetnym poszukiwaczem ze wszystkimi bonusami i z odblokowanymi świetnymi pracami!

Ale tu nikt nie pisze że zmiana postaci to także reskil:confused:
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
tan serkil i tak wejdzie w życie, ale jak do tego dojdzie zmiana klasy postaci to 100% bob będzie mógł w kilka sekund zmienić się w 100% pojedynkowicza, a 100% fortowiec w chwilę stanie się świetnym poszukiwaczem ze wszystkimi bonusami i z odblokowanymi świetnymi pracam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie zielone NIE. Ktoś sobie na początku wybierze boba i szybko dobije 99lvl a potem zmienia się w żołnierza/zawadiakę i kosi-.- to by bylo głupie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehem zmiany klasy, ktoś będzie miał kasę zrobi sobie dodatkowe zadania ze wszystkich klas :)
 

DeletedUser22169

Gość
Gość
na nie. jeśli się wybiera klasę postaci to wybiera się ją raz. ta gra odzwierciedla prawdziwe życie na dzikim zachodzie. tam nikt z budowniczego nagle nie stawał sie mistrzem pojedynków. kto Ci podsunął taki (moim zdaniem) dziwny pomysł?
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy by na początek grał bobem zrobił full rozbudowane miasto potem przechodzi na fortowa i ma pro chara nie nie nie!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie. Myślę, że jedynie można by było do czegoś takiego dopuścić, w przypadku, gdy wraz z nową aktualizacją zajdą jakieś zmiany w klasach postaci. W takim wypadu nie jest to nasz błąd, że teraz wolimy inną klasę postaci, niż przed aktualizacją.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie i tyle. bylby za duzy problem z zadaniami. nie podoba ci sie klasa postaci to skasuj postac i graj od nowa.

dopuszczalbym cos takiego jedynie gdy zmieniaja sie bonusy postaci podczas aktualizacji. ale wtedy zmieniajac (tylko raz bylaby mozliwosc zmiany) klase postaci powinny zostac odjete wszystkie dodatkowe umiejetnosci i cechy z questow klasowych poprzedniej postaci. tak samo itemki powinny zniknac. kasy juz sie nie zabierze ale exp takze powinien zniknac. Tylko nie chce slyszec ze "ooo jakie to by bylo glupie, tyle czasu robilem questy zeby teraz wszystko stracic". Questy klasowe (procz zolnierza) to kilka dni roboty a jesli nie chcesz to nie musialbys zmieniac

ps. dziwna ankieta, powinno byc tak/nie/niewiem \
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja też jestem na nie ale z tego co mi wiadomo to na becie juz to jest wieć to kwestia czasu kiedy u nas to wprowadzą :nie:
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Akurat tutaj uważam, że ze względu na nowe bonusy które ostatnio weszły, które ewidentnie zmieniają rolę poszczególnych klas postaci w bitwach fortowych, każdy powinien mieć możliwość zmiany.

Co do questów dodatkowych- te by się nie zmieniały, zostałyby z poprzedniej klasy ;p

Ale przy tak dużej zmianie w klasach postaci jaką wprowadzili powinna być możliwość zmiany.
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
nie...to byłoby nie fair...bardzo kiepski pomysł....po to wybieramy klase aby nią grac przez całą grę...nie róbmy z TW shakes fidget...
 
Status
Zamknięty.
Do góry