Nowe premium

  • Rozpoczynający wątek Master777
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myslicie?


  • W sumie głosujących
    390
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie to i racja... może się przydać, ale pomyślmy o bobach. robią wszystkie questy klasowe, chomikują po jakieś 20 itemów typu pręty/ropa itd., i myk, myk w zawadiakę/żołnierza. i jadą wszystkich. no i co idzie za zmianą klasy, pewnie przy jej zmianie- full reskill, i rozdajemy wszystko od nowa. bo zmieniać klasę, a potem i tak wydawać jakieś 100k na reskill się po prostu nie opłaca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Ludzie popełniają błedy" ale za błedy trzeba płacić. Osobiście jestem przeciwny zrobieniu takiego premium.Trzeba zastanowić się dwa razy przed wybraniem klasy postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jak ktoś popełni błąd ma prawo do "naprawienia" sytuacji.Wybrałem pierwszą opcję,bo ja też czasem popełniam błędy i jestem za wprowadzeniem tego dodatku do premium.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Nie czytam tego wątku ale jest to idiotyczny pomysł... Raz na questy, można brać na kasę lub expa, znów gość z złotówkami zrobi ogromną przewagę, ja rozumem, że nie masz na co pieniążków wydawać, ale po to się na początku wybiera klase postaci, by odnosić korzyści i starty z tej decyzji!
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za ale zmiana mogła by nastąpić tylko wtedy gdy się wykona wszystkie questy dla danej postaci i bez powrotu do postaci, która się już było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16834

Gość
Gość
Ludzie... Jestem zawadiaką, idę się pojedynkować, o kurczę cały czas mam wysoką motywacje, ale jutro się nie pojedynkuję, więc borę wojaka, będę super do obrony, nikt mnie nie ruszy! O kurczę, zobaczyłem, że mam super prace na expa i wychodzę z miasta, biorę boba i kupuję KP i expię na pracach jak nikt, a wieczorem zmiana na poszukiwacza by spać w hoteiku do 4 lvl za darmo, a jeszcze ktoś prosi o dokończenie fortu, więc też pobuduję, oczywiście wcześniej zmieniając się znowu na boba! Ajć, jutro ważna bitwa, trzeba znowu postać zmienić na wojaka, dobrze jest mieć sporo HP;)! Coś mało kurczę mam tych przedmiotów, znowu poszukiwacz, będę furę unikatów znajdował!

Już i tak gracze bez KP są poszkodowania, to chcecie jeszcze bardziej zepsuć tę grę?
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
Najlepiej wybrac nowicjusza. Dojść tą postacią do 99 levelu to jest wyczyn. Z 1% osób z całego the west tylko dochodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
KUBATRIX, ale po co? Marnowanie umiejek i expa z questów :) Na becie gram nowicjuszem i mam 41 lvl i jeszcze się zastanawiam jaką klasę postaci wybrać, ale nie polecam takiej taktyki - straszne nudy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za jedynie jak by było tak:

1. Można tylko raz użyć tego premium.
2. Jak zmienisz klasę postaci to już nie dostaniesz zadań quest-owych np: Grasz poszukiwaczem przygód nie zrobiłeś wszystkich zadań i gdy już zmienisz klasę na żołnierza to już nie masz zadań żołnierza tylko masz nadal poszukiwacza.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Adibier, z tym 2. bez sensu, bo co zrobisz będąc wojakiem ze sprzętem poszukiwacza?;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie nie ma takiej potrzeby, ktoś wybrał klasę postaci i starczy, niech płaci za swój błąd. :) A jak coś nie pasuje to zawsze możecie skończyć z grą. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ewentualnie można by wprowadzić zmianę płci :traper:
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ewentualnie można by wprowadzić zmianę płci :traper:

::DD: Dobre,
Ja jestem za tym żeby nie było możliwości zmiany klasy postaci,
Załóżmy ktoś zrobi wszystkie zadania dla klasy budowniczny, zmieni się w poszukiwacza i znów bedzie mial mozliwosc zrobienia tych questow. Co się rowna dodatkowy exp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przyda się dla tych co robią reskil pod forty.
Jestem na TAK !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyda się dla tych co robią reskil pod forty.
Jestem na TAK !
Nie ma to jak świat pełen żołnierzy pod forty:&::&::&:
I tak już cały TW jest "pod forty"
Wybrałeś klasę to nią graj a jak się nie podoba to są inne światy i usunięcie postaci
Na NIE
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Nie chce mi się czytać całego wątku (zmęczony jestem) ::(:

Ale jeśli taka zmiana była tylko 1 razowa ORAZ jeśli mogłoby się ją zrobić tylko po wykonaniu WSZYSTKICH zadań dla obecnej klasy pif paf ORAZ ::D: po zmianie nie byłoby następnej serii zadań dla nowej klasy :&: Wtedy mogłoby to być ok oczywiście trzebaby było też troszkę zapłacić :I:
Nie ma nic za darmo ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żałosny pomysł, który tylko dawałby innym graczom przewagę nad resztą. Zastanów się jak robisz jakąś postać, a najwyżej na innym świecie będziesz mieć inną klasę.
Już lepiej wprowadzić samą zmianę płci...
Jestem na nie.

Nie obraź się, ale :
NIE UMIESZ TWORZYĆ ANKIET.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, pod warunkiem że to kosztowałoby 100 bryłek. Wtedy miałoby sens, jak ktoś się znudził to może zmienić, ale zmienia JEDYNIE klasę, nie statystyki. I minimum 50 lvl byłby dobry.

Albo 100 bryłek i konkretnie zresetowanie postaci, wszystkich cech i umiejętności i sprowadzenie jej do poziomu 10 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez sen bo po wybrani postaci pisze czy to ostateczna decyzja , nigdy więcej nie będzie można wybrać innej klasy itp. a teraz to wszystko rozwalać głos na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry