Nowy SET = Czarodziej

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
do nabycia w sklepie UPG, zapraszam do rozmów o nim :) razem daje on +1 do modlitwy oraz +1 do wycinki lasów
 
Opisy przedmiotów są rewelacyjne!

Szkoda, że nie ma skrzynki na rupiecie, bo znów dochodzi złom do trzymania w plecaku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdy przeczytałem to co Kubek napisał myślałem, że pewnie drogi będzie a ja miałem na składzie niecałe 20 obli ::P:
Zastąpiono zadania Paladyn?
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Zrobili to super :) A i cena jest odpowiednia dla każdego gracza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetne bonusy! +5 do podróży w czasie bardzo się przyda, a magiczne obrażenia dają sporą przewagę w walce. Za to +5 do wieku, jak dla mnie, kompletnie niepotrzebne. Fajnie, że cały set dodaje punkty do prac (serio). Cały zestaw odblokowuje nowe zadanie, choć nieco za krótkie moim zdaniem.

...
Nowy tytuł mi się podoba. "Leśny mag 9 poziomu". Gratuluje InooGames pomysłu, choć grafika Fajowskiej Szaty jest jakaś rozciągnięta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy czy jutro zniknie?::):::): a jak sie go załozy to sie coś dzieje?o_O
 

DeletedUser11229

Gość
Gość
Ciekawe, a co z zadaniem Paladyn, czy było tylko raz dostępne?
 

DeletedUser

Gość
Gość
O tym zadaniu mówię.
magr.jpg


Po pukaniu go każe nam szukać innych mędrców, o dość ciekawych imionach - nie podawajcie ich tutaj, nich każdy sam się przekona, warto choćby dla tego wykonać questa. Jeśli ktoś wie jak kontynuować serie nich napisze.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Pojawia się on losowo ? Jeżeli nie, to gdzie ko znalazłeś ?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Buhahaha. Koleś sobie z Was jaj robi tym zadaniem :) Obrazek zrobił sobie sam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
suchypl - z tym napojem to ładnie sobie wymyśliłeś ..... gratki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Azon jesteś the best - dajcie mu jakiegos gifta::D:::D:::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagrodą nie jest napój, po wykonaniu zadania w miejscu "?" pojawia się napis "Nic" - niestety. Nie wiem dlaczego niektórym osobom się quest nie pojawił. Miałem ubrany zestaw (pomodliłem się z nim wcześniej) a także bizona oraz strzelbę kolekcjonerską. Nie wiem jakie miałem buty czy spodnie. Ustawiłem sobie tytuł na "leśny mag, 9 poziomu" i pojawił się zleceniodawca na mapie. Mam 116 poziom.

Ps. Nie słuchajcie osób, które mówią, że nie ma takiego zadania. Widać nie chcą się dzielić wiedzą - wstyd, panowie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No fakt, tytuł "leśny mag, 9 poziomu" jest. Można go sobie przypisać, ale dalej się nic nie dzieje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry