Nowy SET = Czarodziej

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ha ha.Na stronie 1 tego tematu gdzie Jazon wkleił screen z tego zadania.
Czaodziej mówi ale jego wypowiedź nagle się urywa.
Czarodziej mówi "przyodziany będzie w przepiękną" i koniec :)

Dziwne że nikt tego wcześniej nie zauważył :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ha ha.Na stronie 1 tego tematu gdzie Jazon wkleił screen z tego zadania.
Czaodziej mówi ale jego wypowiedź nagle się urywa.
Czarodziej mówi "przyodziany będzie w przepiękną" i koniec :)

Dziwne że nikt tego wcześniej nie zauważył :)

Nie trzeba patrzeć.
Głupi tylko wierzył w te questy
1 kwietnia było.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby już rozwiać wszystkie wątpliwości. Żadnego zadania specjalnego wczoraj nie było. Wszystkie screeny zostały przeze mnie spreparowane. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli się do tej mistyfikacji. Dziwi mnie przy tym postawa ludzi, którzy za wszelką cenę próbowali udowodnić, że to nieprawda. Jeśli już chcieliście wszystkim pokazać, że nie daliście się brać to trzeba było napisać raz i zostawić temat.

Gratuluję PawelWr za znalezienie rażącego wręcz błędu. Sam zobaczyłem, że tekst ucięło (tak, był dłuższy) dopiero kiedy wstawiłem obrazek.
 
A mnie dziwi tak długie i uciążliwe nabieranie ludzi. Ile można? Idziesz w zaparte, tłucząc o nagrodach. Żart jest dobry, gdy jest krótki i śmieją się wszyscy.
Tu ludzie marnowali czas, denerwowali się brakiem postępów. Jesteś im winien to, co mogli zyskać nie marnując go na zbyt długo ciągnięty dowcip :)

"Na dobrą sprawę nie mam interesu w tym aby przekonywać wszystkich, że zadanie jest prawdziwe - jutro się wszystko wyjaśni i będziecie żałować, że trochę dłużej nie poszukaliście."

Wstyd.
 
Ostatnia edycja:
(post napisany o 21:47)
Cały quest Kwiecień zajmuje przynajmniej 12h na prace ( tak jak na s9 na którym grasz).

Sadząc że zrobiłeś go po qeście z czarodziejem to musiałeś go skończyć przynajmniej o godzinie 9:47.

Przyjrzyjmy się godzinie na sreenie(http://tinypic.pl/r3fxs2s35q3k). Jest 18:43:37. Quest nie był skończony bo na sreenie jest jeszcze opcja "zakończ quest", więc logicznie nie jest prawdą to co piszesz.

Przypominam że twoim zdaniem quest jest bardzo długi:


Więc podziwiam Cię że znalazłeś tyle czasu :]

Kurde. Nie wiedziałem, ze "Kwiecien" tyle zajmuje.. ^^
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A mnie dziwi tak długie i uciążliwe nabieranie ludzi. Ile można? Idziesz w zaparte, tłucząc o nagrodach. Żart jest dobry, gdy jest krótki i śmieją się wszyscy.
Tu ludzie marnowali czas, denerwowali się brakiem postępów. Jesteś im winien to, co mogli zyskać nie marnując go na zbyt długo ciągnięty dowcip :)

"Na dobrą sprawę nie mam interesu w tym aby przekonywać wszystkich, że zadanie jest prawdziwe - jutro się wszystko wyjaśni i będziecie żałować, że trochę dłużej nie poszukaliście."

Wstyd.


Nie przesadzaj. Ciągnął "zwałę" z naiwniaków. Każdy w miarę kumaty człowiek domyślił się że to bujda po kilku postach. Przecież gdyby to była prawda nie poprzestałby na jednym screenie tylko zawalił forum obrazkami zadań, nagród, osiągnięć itp.(tego nie chciało mu się już robić :)) Myślcie więc dzieciaki na przyszłość a nie będziecie tracić czasu na szukanie czegoś czego nie ma :)

A żartu gratuluję i podziwiam wytrwałość z jaką wkręcał kolejnych :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przesadzaj. Ciągnął "zwałę" z naiwniaków. Każdy w miarę kumaty człowiek domyślił się że to bujda po kilku postach. Przecież gdyby to była prawda nie poprzestałby na jednym screenie tylko zawalił forum obrazkami zadań, nagród, osiągnięć itp.(tego nie chciało mu się już robić :))

Nie tyle nie chciało ale chodziło o to, że gdybym wstawił screen z jakąś nagrodą lub tytułem osoby mogły by się domagać abym założył dany przedmiot lub użył tytułu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby już rozwiać wszystkie wątpliwości. Żadnego zadania specjalnego wczoraj nie było. Wszystkie screeny zostały przeze mnie spreparowane. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli się do tej mistyfikacji. Dziwi mnie przy tym postawa ludzi, którzy za wszelką cenę próbowali udowodnić, że to nieprawda. Jeśli już chcieliście wszystkim pokazać, że nie daliście się brać to trzeba było napisać raz i zostawić temat.

Lepiej zaryzykować niewiele i nic nie stracić, niż nie ryzykować i stracić wiele. Jak w zakładzie Pascala.
 

DeletedUser25259

Gość
Gość
Gratuluję PawelWr za znalezienie rażącego wręcz błędu. Sam zobaczyłem, że tekst ucięło (tak, był dłuższy) dopiero kiedy wstawiłem obrazek.

i troszkę pikseli poucinało z dolnego wiersza w literach z dolnym "odnóżem" tj. j g y ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry