Nowy SET = Czarodziej

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23282

Gość
Gość
ok dajemy ci te pare godzin na pracy przy fotoshopie :D
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Ale rozbieżności i niesprawdzonych faktów wokół tych zadanek też nie było. A teraz samym bonusem musi być tylko set - który i tak jest fajny i myślę, że wystarczający.
 
1.Nie mam photoshopa
2.Na komorce nie moge sie nawet zalogowac na TW
3. Nawet gdyby - opracowanie takich zadan to kwestia na prawde kilku minut :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Filip nie siedź zbyt długo przy photosopie czy gimpie bo cię oczy zaczną boleć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chwilka jedno pytanie mam....Filip ukończyłeś wszystkie zadania z serii "Kwiecień"?
 

DeletedUser23282

Gość
Gość
1.Nie mam photoshopa
2.Na komorce nie moge sie nawet zalogowac na TW
3. Nawet gdyby - opracowanie takich zadan to kwestia na prawde kilku minut :p

kilka minut powiadasz a kilka postów temu mówiłeś że nie masz pojęcia o fotoshopie i nie umiesz się nim obsługiwać to na czym byś to zrobił?
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Hehe ale beczke mam :D
Dość fajnie się czyta wasze wypowiedzi :p

Ludzi piszą że nie wierzą w zadanie ale nadal się łudzą że ono jest :p
Lecz go nie ma ponieważ jak by było byśmy mieli zaraz tu stado chwalipięt którzy by nam pisali co dostali, gdzie znaleźli itp :D A jak byście nie zauważyli to tylko Filipek (który ma bujna wyobraźnię :p) wam tylko odpisuje i ciągle twierdzi że on to zadanie zrobił :p

Jak by to była prawda po 5 postach by się zdenerwował i olał temat ^^

Piszcie dalej chociaż się pośmieję. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak by to była prawda po 5 postach by się zdenerwował i olał temat ^^

Ja tak zrobiłem. Na dobrą sprawę nie mam interesu w tym aby przekonywać wszystkich, że zadanie jest prawdziwe - jutro się wszystko wyjaśni i będziecie żałować, że trochę dłużej nie poszukaliście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie zadanko nie istnieje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26913

Gość
Gość
Chwilka jedno pytanie mam....Filip ukończyłeś wszystkie zadania z serii "Kwiecień"?

Ukonczylem je PO zrobieniu zadan z czarodziejem, w zeszlym roku sie opierdzielalem ;)
(post napisany o 21:47)
Cały quest Kwiecień zajmuje przynajmniej 12h na prace ( tak jak na s9 na którym grasz).

Sadząc że zrobiłeś go po qeście z czarodziejem to musiałeś go skończyć przynajmniej o godzinie 9:47.

Przyjrzyjmy się godzinie na sreenie(http://tinypic.pl/r3fxs2s35q3k). Jest 18:43:37. Quest nie był skończony bo na sreenie jest jeszcze opcja "zakończ quest", więc logicznie nie jest prawdą to co piszesz.

Przypominam że twoim zdaniem quest jest bardzo długi:
Prosze bardzo :)
Tylko secik czarodzieja (TYLKO), zadanka ;)
Dobrze, ze zostaly mi ciasteczka ze swiat na energie, bo nie zdazylbym zrobic wszystkiego (calkiem dluga ta seria), aczkolwiek - Jestem o eliksir w przod, a z poprzedniego zadania po mialem do wyboru +2 do Siły/Zrecznosci/Sprawnosci/Charyzmy, ;)

Więc podziwiam Cię że znalazłeś tyle czasu :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11551

Gość
Gość
Skoro to jest "prawda" to dlaczego nikt nie napisze dokładnie jak to zrobic i gdzie jest ten kolo?
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Ludzie ile wy macie lat?
Myślałem że Polacy są troszeczkę bardziej dorośli i nie wierzą w takie bujdy.
Dowody, że nie ma zadania:
-spokojność wypowiedzi azona
-na żadnym forum obcojęzycznym nie ma rozmów o tym zadaniu
-zadanie pojawiło się 2 osobom (z całego świata! patrz poprzednia pauza)
-mega filip zrobił w jednym dniu zadanie kwiecieć (gratki nie wiedziałem że możliwe)
-kręcenie da się wyczuć od pierwszych wypowiedzi tych ludzi :)
-był prima aprilis !@!

Ja tam im nie wierzyłem od początku, ci co jeszcze im wierzą powinni więcej czasu spędzać w gronie rodziny a nie przed kompem

tyle
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra wczoraj był 1 kwiecień. Można pożartować.
Teraz na poważnie. Jak myślicie do czego będzie służył ten set?
Tylko dający +1 modlitwa i Wycinka lasu?
A może związany jest z przyszłym questem wielkanocnym?
 
quest Wielkanocny w tym roku startuje wg TW-DB 05.04 i bedzie taki sam jak poprzedni, takze to ubranko nie ma nic z tym wspolnego
zreszta na tw jest juz ten secik i pokazuje co daje +1 do modlitwy +1 do karczowania, ale pewnie cos z nim bedzie jeszcze
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie set czarodzieja zastąpi set śpiocha pod modlitwę:)Można zaoszczędzić ze 50k na śpioszku:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry