Nowy SET = Czarodziej

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie jestem grafikiem/piratem/fanem grafiki
NIE MAM PHOTOSHOPA, wg mnie jest to wyrzucenie pieniążków w błoto :p
Nie umiem sie nim obslugiwac, wiec mozesz mi te umiejetnosci smialo "odmawiac" ;)
Lecz chce was kurde przekonac - umiejetnosc poslugiwania sie programem graficznym nie jest tu potrzebna (co najwyzje włączenie go, by wkleic screena :p)
To w takim razie skoro sobie odmawiasz graficznych umiejętności czy istnieje możliwość pokazania krok po kroku tego zadania i pokazać screeny-bo nie wierze że po całodziennym przekonywaniu ludzi na forum ich nie robisz.

@Down
Też w to nie wierzę, ale popisać można:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma tego zadania :( Szukałem we wszystkich sektorach i zrobiłem wszystko krok po kroku i nie było tego maga.:nie:
 
Niet - najpierw zrobiłem zadanko (począwszy od wczoraj od ok. 0:30 do póóóźnej nocy, po niec dzisiaj, zanim jeszcze zauwazylem, ze toczy sie to spór o to właśnie zadanie ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niet - najpierw zrobiłem zadanko (począwszy od wczoraj od ok. 0:30 do póóóźnej nocy, po niec dzisiaj, zanim jeszcze zauwazylem, ze toczy sie to spór o to właśnie zadanie ;)

Twoja odpowiedź mnie nie dziwi i jeszcze bardziej przekonuje mnie że to jest bujda.
Skoro sam odkryłeś jak zrobić to zadanie to byś zapamiętał co robiłeś.
Ja odkrywając cokolwiek np. jak zrobić zadanie z matmy nawet na maturze gdzie stres jest duży :D potrafiłem krok po kroku wyjaśnić jak to zadanie zrobiłem a ty po kilkunastu godzinach nie potrafisz nam napisać co robiłeś?-dziwne.
 
Matma może ci idzie, czytanie ze zrozumieniem nie do końca ;d
Przecież wiem co zrobiłem, po prostu nie mam screenow. Więc o co chodzi? Jutro, jak wejdę na komórkę zrobię zdjęcia tego co jest w księdze zadań (ale nie wiem czy tam zapisują sie zadania od zleceniodawcow) i wkleję, no problemo
 

DeletedUser17743

Gość
Gość
Heh, Filip, to już Azon z tym swoim screenem z złą czcionką jest bardziej przekonujący :p
10 stron tematu, on wypowiedział się tylko 3 razy, a ty właściwie na każde zwątpienie się wypowiadasz "że to my łaske robimy,coś źle robimy,bla bla itd na siłe chcesz udowodnić że my się mylimy
"Uderz w stół, a nożyce sie odezwą" :gwizd:
Wogle, jak u nas wejdzie nowy quest,przedmiot itp to na tw-db jest już od paru dni...
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To pokaż chociaż że masz tą miksture w ekwipunku.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niet - najpierw zrobiłem zadanko (począwszy od wczoraj od ok. 0:30 do póóóźnej nocy, po niec dzisiaj, zanim jeszcze zauwazylem, ze toczy sie to spór o to właśnie zadanie

napisałes to wcześniej na moje pytanie czy możesz w jednym poście napisać krok po kroku jak zrobić to zadanie oraz dostarczyć screeny napisałeś niet, czyli po rosyjsku "nie". Zrozumiałem to w ten sposób że nie możesz tego zrobić bo nie pamiętasz jak. Później nie mogłem zrozumieć do końca co napisałeś szczególnie to "niec". Dlatego jeżeli chcesz być zrozumiany pisz staranniej i sprawdzaj czy nie robisz literówek czy też nie gubisz liter. Poza tym pisanie polskich znaków tez wyjdzie Ci na dobre.
Bo chyba lepiej napisać "łaskę " a nie "laske" różnica dość duża
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh, Filip, to już Azon z tym swoim screenem z złą czcionką jest bardziej przekonujący :p
10 stron tematu, on wypowiedział się tylko 3 razy, a ty właściwie na każde zwątpienie się wypowiadasz "że to my łaske robimy,coś źle robimy,bla bla itd na siłe chcesz udowodnić że my się mylimy
"Uderz w stół, a nożyce sie odezwą" :gwizd:
Wogle, jak u nas wejdzie nowy quest,przedmiot itp to na tw-db jest już od paru dni...
Pozdrawiam :)

Nazwałbym to po prostu różnicą charakterów :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby to była prawda już dawno inne osoby wkleiły by screna z zadaniem.
 
Niet - najpierw zrobiłem zadanko (począwszy od wczoraj od ok. 0:30 do póóóźnej nocy, po niec dzisiaj, zanim jeszcze zauwazylem, ze toczy sie to spór o to właśnie zadanie

napisałes to wcześniej na moje pytanie czy możesz w 1 poście napisać w jednym poście krok po kroku jak zrobić to zadanie oraz dostarczyć screeny napisałeś niet, czyli po rosyjsku "nie". Zrozumiałem to w ten sposób że nie możesz tego zrobić bo nie pamiętasz jak. Później nie mogłem zrozumieć do końca co napisałeś szczególnie to "niec". Dlatego jeżeli chcesz być zrozumiany pisz staranniej i sprawdzaj czy nie robisz literówek czy też nie gubisz liter. Poza tym pisanie polskich znaków tez wyjdzie Ci na dobre.
Bo chyba lepiej napisać "łaskę " a nie "laske" różnica dość duża


Haha, nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi ;)
Spoko gosciu :p Mogą być literówki, piszę z komorki z funkcja t9, ktora jest na prawde bardzo... "psotliwa" ;)
Co do niet - mialem na mysli, oczywiscie "nie", nie pomyslalem ze ktos moze to zrozumiec inaczej :p

@dla sprostowania
"niet" odnosilo sie do:
bo nie wierze że po całodziennym przekonywaniu ludzi na forum ich nie robisz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak widać mózgi różnych osób pracują w zupełnie inny sposób dlatego wolę coś opisać bardziej rozlegle niż w kilku zdaniach bo ktoś może nie zrozumieć lub w kompletnie inaczej. Opcja T9 dobra ale jednak wolę stare dobre klikanie :D ewentualnie pisać na klawiaturze qwerty:D

Teraz twoje "niet" rozumiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
albo to fake albo ten mag z predkdoscia swiatla sie po mapie przesuwa chyba ze jest jakies wymaganie od 100 lv bo ty i azon go mieliscie
 
Jak widać mózgi różnych osób pracują w zupełnie inny sposób dlatego wolę coś opisać bardziej rozlegle niż w kilku zdaniach bo ktoś może nie zrozumieć lub w kompletnie inaczej. Opcja T9 dobra ale jednak wolę stare dobre klikanie :D ewentualnie pisać na klawiaturze qwerty:D

Teraz twoje "niet" rozumiem.

Dokladnie, zgadzam sie
Ale uwierz mi - pisanie na komorce postow dluzszych niz 10 słow to jest KARA! ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze - zaprzestańmy karmienia trolla. Nikt oprócz rzeczonego Mega Filipa nie ma tego zadania, mało tego, On sam nie umie nam udowodnić jego istnienia - w końcu zawsze znajdzie się powód. Dziękuję za uwagę i dobranoc.
 

DeletedUser23282

Gość
Gość
Dobrze - zaprzestańmy karmienia trolla. Nikt oprócz rzeczonego Mega Filipa nie ma tego zadania, mało tego, On sam nie umie nam udowodnić jego istnienia - w końcu zawsze znajdzie się powód. Dziękuję za uwagę i dobranoc.

Bardzo dobre podsumowania dzisiejszego dnia :D
 

DeletedUser12146

Gość
Gość
Pominąwszy to, czy ktoś tu zmyśla czy nie, to pamiętacie, żeby z okazji jakiegokolwiek święta nie było żadnego choćby najmniejszego zadanka?
Bo ja nie hmpf
 
Status
Zamknięty.
Do góry