OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
To nie dla mnie. Po tym pvp narobiło sie najwięcej wrogów, to właśnie od tego momentu narodziła sie nienawiść aziksa uszka i ciebie.

PS ZAPRASZAM na bete

Nie wytrzymie ze śmiechu, Halina dawaj sralutan bo się zesrałem. Nawet nie wiesz dlaczego ludzie cie nie lubią, to ci odpowiem.
Wyzywałaś każdego, wywyższałaś się traktowałaś innych jak śmieci to sama nim zostałaś widać to chociażby z odpowiedzi wyżej.
A jeśli chodzi o mnie to śmieszy mnie twój idiotyzm i narcyzm nic poza tym. A i jeszcze ta hipokryzja w wypowiedziach.
Nwm jakim cudem jeszcze nie zniknęłaś z tej gry, po tym jak zbłaźniłaś się na zawsze i ośmieszyłaś nie tylko siebie ale i swoją rodzinę. Dziękuje i pozdrawiam RBORODO.
 
Nienawiść przez pojedynki xDDD dobre dobre

Nie wytrzymie ze śmiechu, Halina dawaj sralutan bo się zesrałem. Nawet nie wiesz dlaczego ludzie cie nie lubią, to ci odpowiem.
Wyzywałaś każdego, wywyższałaś się traktowałaś innych jak śmieci to sama nim zostałaś widać to chociażby z odpowiedzi wyżej.
A jeśli chodzi o mnie to śmieszy mnie twój idiotyzm i narcyzm nic poza tym. A i jeszcze ta hipokryzja w wypowiedziach.
Nwm jakim cudem jeszcze nie zniknęłaś z tej gry, po tym jak zbłaźniłaś się na zawsze i ośmieszyłaś nie tylko siebie ale i swoją rodzinę. Dziękuje i pozdrawiam RBORODO.

Idealne podsumowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ty na zawsze zostaniesz trollem tej gry :D i nigdy nie zamierzam cokolwiek wybielać
 

DeletedUser

Gość
Gość
siema rachelek wytrzeźwiałeś? co ostatnio na mnie pisałeś? ZEEEROOO coś tam? łojej. Z kwartał temu pisane to było z tym że ja pamięć mam.

na budowie nadal po 12 h zapierdzielasz? fajnie :D
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
nie bedzie żadnego spokoju

JfWuhr5_d.jpg
 
Do góry