OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ten konkurs jest dopiero początkiem kolejnych edycji związanych z różnymi konkursami :) Konkursy pojedynkowe są przewidziane dla różnych poziomów pojedynkowych ;)
Odnośnie niskiego poziomu Henrego pamiętajcie też, że i jemu normalnie się on nabija, a wraz ze wzrostem chętnych na jego głowę może mu wzrosnąć na tyle, że każdy go złapie :D Jak wspominałem konkursy będą również dla "większych dzików" jak i "mniejszych warchlaczków" :D
Ale czy w Twojej opinii yetasek nie powinno być tak, że KAŻDY powinien mieć możliwość zaatakowania go od momentu STARTU KONKURSU?
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Ale czy w Twojej opinii yetasek nie powinno być tak, że KAŻDY powinien mieć możliwość zaatakowania go od momentu STARTU KONKURSU?
Owszem fusek, masz tutaj absolutną rację, dlatego każda kolejna edycja będzie lepsza, bardziej dopracowana :)
Moją intencją w sprawie tego konkursu było sprawić, aby coś się zaczęło dziać, a jak już wspominałem jest to dopiero początek :D
Wiele pomysłów, które mam nadzieję wdrożyć w kolejne edycję powinny się spodobać.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Owszem fusek, masz tutaj absolutną rację, dlatego każda kolejna edycja będzie lepsza, bardziej dopracowana :)
Moją intencją w sprawie tego konkursu było sprawić, aby coś się zaczęło dziać, a jak już wspominałem jest to dopiero początek :D
Wiele pomysłów, które mam nadzieję wdrożyć w kolejne edycję powinny się spodobać.
Miejmy nadzieję
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
pożyjemy zobaczymy o ile ten Bandzior Henry wbije kilka poziomów niech zbiera jagody i pasa dużo owiec wbijając poziomy ,mam nadzieję że nie zajmuje się budowaniem ?!o.O!
Ciekawe co o takim konkursie myślą ludzie mający 450 poziom pojedynków ,może dla takich wystawcie Maryśkę ,co się będzie krzątać po salonie niech zarabia na preri dzikiego zachodu ::P
 
2. Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze The West.

Ktoś tu się z wujkiem na łby pozamieniał, trudno było przysiąść do konkursu i przemyśleć sprawę?

Rozumiem, że nie macie możliwości napisania do programistów aby zrobili dla Was postać, którą będą mogli atakować wszyscy, ale do jasnej ciasnej.
Można zrobić 3-4 postacie, które odpowiadałby jakimś przedziałom lvl'owym, tak aby w jak najmniejszym stopniu się pokrywały.
Dorzucić w regulaminie, że można atakować tylko 1 postać zaznaczając, że jeżeli dany gracz zdobędzie nagrodę raz to drugi raz atakując kolejną nie otrzyma nic. Jest to swego rodzaju komplikacja aczkolwiek gorsze rozwiązania przechodziły.

Już nawet można było zaznaczyć w treści konkursu, że to jakiś 1 etap, a nie od Yetaska dowiadujemy się w oddzielnym temacie, że coś ma być dla większych "warchlaczków" jakkolwiek to brzmi. Chociaż i tak zgaduje, że to wytłumaczenie wymyślone naprędce, bo jakiś kretyn spartolił sprawę i teraz próbują wyjść obronną ręką.

Nie dość, że ciemnota pracuje na górze to jeszcze ta gangrena rozchodzi się po całym organizmie.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
2. Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze The West.

Ktoś tu się z wujkiem na łby pozamieniał, trudno było przysiąść do konkursu i przemyśleć sprawę?

Rozumiem, że nie macie możliwości napisania do programistów aby zrobili dla Was postać, którą będą mogli atakować wszyscy, ale do jasnej ciasnej.
Można zrobić 3-4 postacie, które odpowiadałby jakimś przedziałom lvl'owym, tak aby w jak najmniejszym stopniu się pokrywały.
Dorzucić w regulaminie, że można atakować tylko 1 postać zaznaczając, że jeżeli dany gracz zdobędzie nagrodę raz to drugi raz atakując kolejną nie otrzyma nic. Jest to swego rodzaju komplikacja aczkolwiek gorsze rozwiązania przechodziły.

Już nawet można było zaznaczyć w treści konkursu, że to jakiś 1 etap, a nie od Yetaska dowiadujemy się w oddzielnym temacie, że coś ma być dla większych "warchlaczków" jakkolwiek to brzmi. Chociaż i tak zgaduje, że to wytłumaczenie wymyślone naprędce, bo jakiś kretyn spartolił sprawę i teraz próbują wyjść obronną ręką.

Nie dość, że ciemnota pracuje na górze to jeszcze ta gangrena rozchodzi się po całym organizmie.

Widzę, że panu maruda znowu w natarciu pif_paf
 
"Rozkład cech i umiejętności postaci Henry Walker NPC jest tajny." Ktokolwiek wierzy w to że ta informacja jest tajna musi być idiotą.
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
"Rozkład cech i umiejętności postaci Henry Walker NPC jest tajny." Ktokolwiek wierzy w to że ta informacja jest tajna musi być idiotą.

Jeśli chodzi o ilość danych punktów w różne cechy lub umiejętności to jest tajna ;) Kwestia domniemania "w co" może mieć wrzucone punkty to doświadczeni pojedynkowicze mogą wysnuć parę teorii :D

2. Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze The West.

Ktoś tu się z wujkiem na łby pozamieniał, trudno było przysiąść do konkursu i przemyśleć sprawę?

Rozumiem, że nie macie możliwości napisania do programistów aby zrobili dla Was postać, którą będą mogli atakować wszyscy, ale do jasnej ciasnej.
Można zrobić 3-4 postacie, które odpowiadałby jakimś przedziałom lvl'owym, tak aby w jak najmniejszym stopniu się pokrywały.
Dorzucić w regulaminie, że można atakować tylko 1 postać zaznaczając, że jeżeli dany gracz zdobędzie nagrodę raz to drugi raz atakując kolejną nie otrzyma nic. Jest to swego rodzaju komplikacja aczkolwiek gorsze rozwiązania przechodziły.

Już nawet można było zaznaczyć w treści konkursu, że to jakiś 1 etap, a nie od Yetaska dowiadujemy się w oddzielnym temacie, że coś ma być dla większych "warchlaczków" jakkolwiek to brzmi. Chociaż i tak zgaduje, że to wytłumaczenie wymyślone naprędce, bo jakiś kretyn spartolił sprawę i teraz próbują wyjść obronną ręką.

Nie dość, że ciemnota pracuje na górze to jeszcze ta gangrena rozchodzi się po całym organizmie.

Nie od razu Rzym zbudowano Nos ;) Dla każdego się coś znajdzie w najbliższej przyszłości :)
 
2.Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze The West.

Jako gracz posiadający konto w grze The West nie mogę wziąć udziału w konkursie.
W regulaminie konkursu nie zostały podane inne warunki uczestnictwa co jest jednoznaczne z oszustwem organizatora konkursu.

Jako poszkodowany uczestnik konkursu domagam się zadośćuczynienia. Wysłałem również informację o tym do systemu support.
Ponadto, wyżej wymieniona akcja nie jest konkursem a loterią. Nie rozumiem czy naprawdę tak niedorozwinięci ludzie tu "pracują".
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
2.Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze The West.

Jako gracz posiadający konto w grze The West nie mogę wziąć udziału w konkursie.
W regulaminie konkursu nie zostały podane inne warunki uczestnictwa co jest jednoznaczne z oszustwem organizatora konkursu.

Jako poszkodowany uczestnik konkursu domagam się zadośćuczynienia. Wysłałem również informację o tym do systemu support.
Ponadto, wyżej wymieniona akcja nie jest konkursem a loterią. Nie rozumiem czy naprawdę tak niedorozwinięci ludzie tu "pracują".
Wiesz dobrze, że i tak nie wygrasz w tej sprawie ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No dobra co jeszcze do tego dziwnego konkursu. Mamy następujące punkty:

1. Celem konkursu jest zdobycie nagrody z listu gończego wystawionego na postać Henry Walker NPC.
13. Nagrody można otrzyma tylko na postać, która wygrała pojedynek.

To jak w końcu? Trzeba wygrać pojedynek, czy zdobyć nagrodę z listu gończego? List jest na to by zabić daną postać, czyli pozbawić ją wszystkich punktów życia posiadanych w danej chwili., a nie na pokonanie przeciwnika, choć taka opcja przy wystawianiu listów gońćzych jest. Te dwa punkty stoją ze sobą w sprzeczności. Więc jak to jest: pokonać, czy zdobyć nagrodę z listu gończego (w tym wypadku za omdlenie)?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
no musisz go omdlic i potem napisac do supportu proste ;)

I takie wnioski moża wyciągnąć po punkcie pierwszym i trzecim, gdzie jest napisane o odebraniu nagrody za list gończy (punkt pierwszy) który został wystawiony by zabić postać (punkt trzeci). Ale punkt trzymasty mówi jednoznacznie: że nagrodę można otrzymać (brać ć w tym słowie w punkcie 13) na postać która wygrała pojedynek. Dla mnie jest to sprzeczne z tym co jest napisane w pierwszych punktach regulamiu konkursu. Aczkolwiek mogę źle to rozumieć ;)
 
Do góry