OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20288

Gość
Gość
I takie wnioski moża wyciągnąć po punkcie pierwszym i trzecim, gdzie jest napisane o odebraniu nagrody za list gończy (punkt pierwszy) który został wystawiony by zabić postać (punkt trzeci). Ale punkt trzymasty mówi jednoznacznie: że nagrodę można otrzymać (brać ć w tym słowie w punkcie 13) na postać która wygrała pojedynek. Dla mnie jest to sprzeczne z tym co jest napisane w pierwszych punktach regulamiu konkursu. Aczkolwiek mogę źle to rozumieć ;)

W punkcie 13 jest odniesienie do tego, kiedy gracz zabrał wszystkie punkty życia Henremu, ale nagrodę za dokonania chciałbym dostać na inną postać niż ta, która tego dokonała :)
Można było rozwinąć troszkę szczegóły danego punktu, ale też nie chcemy czytać litanii ;) Nie szukajmy dziury w całym :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ech te 5min
Yetasek
Napisałeś następujące słowa:
W punkcie 13 jest odniesienie do tego, kiedy gracz zabrał wszystkie punkty życia Henremu, ale nagrodę za dokonania chciałbym dostać na inną postać niż ta, która tego dokonała :)
Można było rozwinąć troszkę szczegóły danego punktu, ale też nie chcemy czytać litanii ;) Nie szukajmy dziury w całym :D


Punkt 13 mówi jednoznacznie, że.nagrody można dostać tylko na postać, która omdli przeciwnika, więc twoje słowa mówią jednoznacznie, że nie przeczytałeś regulaminu ze zrozumieniem, albo ja to źle zrobiłem.
 
No dobra co jeszcze do tego dziwnego konkursu. Mamy następujące punkty:

1. Celem konkursu jest zdobycie nagrody z listu gończego wystawionego na postać Henry Walker NPC.
13. Nagrody można otrzyma tylko na postać, która wygrała pojedynek.

To jak w końcu? Trzeba wygrać pojedynek, czy zdobyć nagrodę z listu gończego? List jest na to by zabić daną postać, czyli pozbawić ją wszystkich punktów życia posiadanych w danej chwili., a nie na pokonanie przeciwnika, choć taka opcja przy wystawianiu listów gońćzych jest. Te dwa punkty stoją ze sobą w sprzeczności. Więc jak to jest: pokonać, czy zdobyć nagrodę z listu gończego (w tym wypadku za omdlenie)?
Zdobyć nagrodę z listu gończego.
Punkt 13. został doprecyzowany.
 
Mogę potwierdzić. Ten to się zawsze o wszystko wykłócał i wszystkiego czepiał...
W rozmowach z graczami, czy tutaj na forum, członek TWT wielu rzeczy powiedzieć nie może, a zwłaszcza jeśli dotyczy to działań teamu, IG czy CM, z którymi się nie zgadza. Od dyskusji na ten temat, są wtedy specjalne wewnętrzne komunikatory. Poważny człowiek nie krytykuje publicznie swoich współpracowników.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Bo jak zwracałem uwagę to nie musiałem pisać tego tutaj, tylko pisałem bezpośrednio do członków TWT. Teraz nie mam takiej możliwości więc piszę tutaj.
Większość jest zadowolona że nie piszesz tam tylko tu
Fuks nie świruj pawiana bo jak byłeś w twt to zbytnio nie zwracales uwagi na takie szczególiki
Większość wie że trafiłeś tam przez przypadek albo inaczej pisząc FuKSEMI;)
Aczkolwiek mogę źle to rozumieć ;)
Fusek masz zgagę czy ból dupy?
Jako były członek * powinieneś wiedzieć jak działa gra i nie musisz tu robić wykładów na tematy ludzkich błędów, bo tych popełniłeś tyle razy w grze, że wróciłeś na prerie pasać owce i zbierać jagody do kolekcji itemków. :uuu)

Przestań marudzić jak stara dewota, bo nawet Wariata czasami widzi światło w tunelu, mimo że jeszcze bywa przy zdrowych zmysłach po czytaniu byłego zmywacza w kuchni.:DDD

Widzę, że dla ciebie pomocna dłoń to nadal jest ktoś, kto zajmuje najniższe stanowisko w hierarchii, ale nawet ze stołka czy taboretu widać jak były szeryf wisi i dynda, nie rzucaj się w agonii, bo to tylko wydłuża cierpienie,:mad::mad:

Szanuj innych, a sam będziesz szanowany.
Ciesz się, jak coś nowego pojawia się w grze, a drobne problemy jak wiesz są zawsze załatwiane od ręki i kolejny raz wychodzą w lepszym wydaniu
[o_O] Uczymy się na błędach historii ,nie koniecznie tej którą nam przypomina Fusek
Miłej zabawy życzęok_:)
 
Mogę potwierdzić. Ten to się zawsze o wszystko wykłócał i wszystkiego czepiał...
W rozmowach z graczami, czy tutaj na forum, członek TWT wielu rzeczy powiedzieć nie może, a zwłaszcza jeśli dotyczy to działań teamu, IG czy CM, z którymi się nie zgadza. Od dyskusji na ten temat, są wtedy specjalne wewnętrzne komunikatory. Poważny człowiek nie krytykuje publicznie swoich współpracowników.

To kiedy mnie zapraszacie w szeregi TWT?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
TWT HIV, bo kasują posty za prawdę.
Kasują bo pewie złamały regulamin forum. To czy były prawdą czy nie to nie ma znaczenia. Poza tym czy trzeba się przejmować tym, że kasują posty? :) Ja już powoli przechodzę w stan letargu na tym forum, bo nic specjalnego się nie dzieję, zbyt mała atywność (nie to co kiedyś) i w ogóle nie ma za bardzo sensu by tutaj się wypowiadać, bo i po co? By usłyszeć od jakiegoś trolla że "wyżej sram niż dupę mam"? Powtarzać coś pięćset razy, a te osoby i tak swoje. A po co? ;) Nie ma sensu w ogóle coś takiego czytać, a już w ogóle nie ma sensu odpowiadać takim ludziom, bo z tego żyją, z naszych postów do nich, odpowiedzi na ich wypowiedzi. Ciągłe nakręcanie takich osobników to tylko ich "podnieca", szukają poklasku.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Nie o to chodzi. Na tym forum panuje cenzura i ustrój komunistyczny. TWT HIV.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie o to chodzi. Na tym forum panuje cenzura i ustrój komunistyczny. TWT HIV.
Ale jeśli w jakiś sposób łamiesz regulamin, nawet jeśli piszesz prawdę (a prawda dla każdego jest de facto różna, szczególnie jeśli chodzi o opinie na temat innych osób) to i tak możesz zostać ukarany.

Jeśli napiszesz, że ktoś jest idiotą do tego dodasz, że to jest prawda (a prawda jest to według Ciebie i ewentulanie paru osób), to i tak ktoś może zgłosić tę wiadomość, bo moze czuć się urażony. Jeśli będzie to prawda, jeśli to naruszy jakiekolwiek zasady to nie ma bata i w jakiś sposób możesz zostać ukarany. Takie są zasady i tyle, taki panuje regulamin i to nie TWT jest HIV, bo TWT bazuje na zasadach otrzymanych odgórnie.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Ale jeśli w jakiś sposób łamiesz regulamin, nawet jeśli piszesz prawdę (a prawda dla każdego jest de facto różna, szczególnie jeśli chodzi o opinie na temat innych osób) to i tak możesz zostać ukarany.

Jeśli napiszesz, że ktoś jest idiotą do tego dodasz, że to jest prawda (a prawda jest to według Ciebie i ewentulanie paru osób), to i tak ktoś może zgłosić tę wiadomość, bo moze czuć się urażony. Jeśli będzie to prawda, jeśli to naruszy jakiekolwiek zasady to nie ma bata i w jakiś sposób możesz zostać ukarany. Takie są zasady i tyle, taki panuje regulamin i to nie TWT jest HIV, bo TWT bazuje na zasadach otrzymanych odgórnie.
ta, tyle że usuwanie wiadomości za samo słowo ,,idiota" jest troche absurdalne. Zresztą jako przykład moge dać niektóre anglojęzyczne fora na których nie usuwano postów jeśli były jakieś lekkie obelgi typu wspomniany idiota lub inne tego typu. Po prostu jest to jedna wielka paranoja, aby w wiadomości nie można było nawet użyć takiego lekkiego sformułowania. Zresztą idąc dalej tą drogą możemy dojść do sytuacji, w której nie będzie można napisać nawet ugrzecznione sformułowania typu ,,lekkomyślny" bo obrażają drugą osobę (i nie to nie jest przykład wyssany z palca, bo takie coś naprawdę się wydarzyło). I nie chodzi mi o to żeby ludzie mogli ciągle pisać słowa typu ku**a lub de**l tylko o to, aby zachować zdrowy umiar i nie popadać w paranoje i inne rzeczy w tym stylu.

Zaś jeśli chodzi o te ,,odgórne zasady" to można je bez problemu obejść i nie ma z tym problemu. Ba wiele razy można znaleźć fora, które mają takie ,,odgórne zasady" i łamią je bez żadnych konsekwencji. Więc nie wiem jaki widzisz problem w tymok_:)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale to są inne fora, a nie fora objęte przez Innogames, chyba że mówisz o innych forach innych gier Innogames, to tego wtedy nie wiem. Ponadto nie porównywałbym tego, że na jakimś angielski forum używają takich a takich słów, a na polskim nie.


Nie widzę problemu, przedstawiam sytuację. Takie są zasady i tyle. A oczywiście można je obejść, ale nie każdy tak robi.
 
Do góry