OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30622

Gość
Gość
KSZYSIU,
Na pewno każdy aktywny użytkownik tego forum zauważył zmianę w Twoim zachowaniem po tym jak do tej pory trzyma cię ból pupy po tym jak okazało się, że twój rozwój na poziomie pierwotniaka nie jest wystarczający aby zostać skrybą. Każdy widzi, że przestałeś wazelinować TWT, a także zaprzestałeś u nich dokładnej ANALizy miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Zamiast tego przemawia przez ciebie HEJT, GNIEW, MŁODZIEŃCZY BUNT I NAJWAŻNIEJSZE: WSZECHOGARNIAJĄCY BÓL PUPY.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
KSZYSIU,
Na pewno każdy aktywny użytkownik tego forum zauważył zmianę w Twoim zachowaniem po tym jak do tej pory trzyma cię ból pupy po tym jak okazało się, że twój rozwój na poziomie pierwotniaka nie jest wystarczający aby zostać skrybą. Każdy widzi, że przestałeś wazelinować TWT, a także zaprzestałeś u nich dokładnej ANALizy miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Zamiast tego przemawia przez ciebie HEJT, GNIEW, MŁODZIEŃCZY BUNT I NAJWAŻNIEJSZE: WSZECHOGARNIAJĄCY BÓL PUPY.

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Strach się bać :D :D D:

Masz na to jakieś dowody?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Serio nie macie ciekawszych tematów? ;)
Oglądał ktoś wczoraj mecz? Chyba nie muszę pisać jaki? ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Serio nie macie ciekawszych tematów? ;)
Oglądał ktoś wczoraj mecz? Chyba nie muszę pisać jaki? ;)

Wiesz są ciekawe tematy ale nie lubię jak ktoś mi wyjeżdża z jakaś maścią a sam jest dwulicową wiadomo co. Zróbcie z nim wywiad to może mu przejdzie.

A mecz szczerze to pierwsze 30 minut dobre aczkolwiek z klepania ta piłką nic nie wynikało bo strzałów nie oddawali.

Kiepsko wypadł Błaszczykowski który odstawiał nogę i nie zawsze wracał, slabo też Grosicki a więc oba skrzydła. Dobry mecz Maczyńskiego który chyba każdego zaskoczył. A Lewy pokazuje ze jest top napastnikó na świecie.

Najlepsze że można by po wczorajszych meczach w Naszej grupie napisać że Lewemu brakowało pomocników z Bayernu a Niemcom Lewandowskiego.

Gdyby nie ten chłopaczek co wbiegł na boisko to mecz skończyłby sie wcześniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
Wiesz są ciekawe tematy ale nie lubię jak ktoś mi wyjeżdża z jakaś maścią a sam jest dwulicową wiadomo co. Zróbcie z nim wywiad to może mu przejdzie.

Kim jestem? słucham, bo chyba się przesłyszałem :D

Od ponad roku jestem namawiany do wstąpienia w szeregi TWT, więc rzeczywiście, wielka mi zdrada, bo do TWT nie wstąpiłem, ochachoch. Rzeczywiście, wchodzę wszystkim w to, co Ciebie boli najbardziej, więc ochachoch. Skoro odpowiadasz dwoma postami na mój jeden, to rzeczywiście mocno Ciebie musi boleć, ochachoch. Póki co, to się tak nie rzucaj, bo Tobie żadna maść nie jest w stanie pomóc, chyba, że na głowę, bo z innymi częściami ciała to już jest definitywnie za późno.

P.S. przepraszam, maści na głowę z reguły nie pomagają, polecam przeszczep
 
Z ciekawości przewertowałem forum w poszukiwaniu informacji na temat zeszłorocznej Dia de los Muertos , nic nie znalazłem. Wygooglalem i znalazlem to: http://prntscr.com/8phneu

lubrzan nadal będziesz z graczy idiotów robił i twierdził ze archiwum nie ma ?

Dla zwykłych użytkowników archiwum nie ma. Przynajmniej nie powinniście mieć do niego dostępu. Jeśli jednak przez link w wyszukiwarce Googla macie tam dostęp - w takim wypadku jest to dziurawość systemu.
Oficjalne archiwum istnieje tylko dla modów, co zresztą nie jest niczym dziwnym na forach.
Także proszę mi nie zarzucać, że chcę zrobić z graczy idiotów, bo nie mam takich intencji. Do archiwum dostępu mieć nie powinniście (a nawet nie możecie), stąd dla was ono nie istnieje.

Serio nie macie ciekawszych tematów? ;)
Oglądał ktoś wczoraj mecz? Chyba nie muszę pisać jaki? ;)

Już myślałem, że to Fabiański zdobędzie wyrównującą bramkę ;)
Trzeba przyznać, że Szkotom wyszły bardzo ładne bramki. My też mieliśmy chwile dobrej gry, ale zwłaszcza od drugiej połowy były momenty kompletnego przestoju i braku pomysłu na rozegranie (za które musiał się wziąć Glik).
Z Irlandią będzie ciężko.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Już myślałem, że to Fabiański zdobędzie wyrównującą bramkę ;)
Trzeba przyznać, że Szkotom wyszły bardzo ładne bramki. My też mieliśmy chwile dobrej gry, ale zwłaszcza od drugiej połowy były momenty kompletnego przestoju i braku pomysłu na rozegranie (za które musiał się wziąć Glik).
Z Irlandią będzie ciężko.

Muszą wygrać ::P:
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Dla zwykłych użytkowników archiwum nie ma. Przynajmniej nie powinniście mieć do niego dostępu. Jeśli jednak przez link w wyszukiwarce Googla macie tam dostęp - w takim wypadku jest to dziurawość systemu.
Oficjalne archiwum istnieje tylko dla modów, co zresztą nie jest niczym dziwnym na forach.
Także proszę mi nie zarzucać, że chcę zrobić z graczy idiotów, bo nie mam takich intencji. Do archiwum dostępu mieć nie powinniście (a nawet nie możecie), stąd dla was ono nie istnieje.

Dobra dobra przestań sapać było napisać że archiwum jest ale ukryte i ma służyć archiwizowaniu waszych skrzętnie kasowanych postów czy tematów a nie łgać że wcale nie ma teraz głupie tłumaczenie do tego ta wzmianka że na forach tak się praktykuje a to kolejna bzdura bo nie tylko ty się kręcisz po necie i widziałem archiwa dostępne do wglądu. Przykładem Twojej hipokryzji są te fora w jednym jest i kosz i archiwum a w drugim jest kosz do którego każdy user ma wgląd. Zatkało kakao.Nadmienię ze drugie forum jest ściśle związane z tematyką tworzenia for którego jestem użytkownikiem.
 
Dla zwykłych użytkowników archiwum nie ma. Przynajmniej nie powinniście mieć do niego dostępu. Jeśli jednak przez link w wyszukiwarce Googla macie tam dostęp - w takim wypadku jest to dziurawość systemu.
Oficjalne archiwum istnieje tylko dla modów, co zresztą nie jest niczym dziwnym na forach.
Także proszę mi nie zarzucać, że chcę zrobić z graczy idiotów, bo nie mam takich intencji. Do archiwum dostępu mieć nie powinniście (a nawet nie możecie), stąd dla was ono nie istnieje.

Buahaha , za czasów PRL'u to byś zrobił kariere :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Co jest grane?

Z oficjalnego info pani CM wiemy, że w tym tygodniu miała się pojawić kolejna osoba w Wiki Team :D Ktoś już coś wie na ten temat i podzieli się tym z nami?



Tak jak się spodziewałem czas minął, a drugiego skryby nikt tu nie widział :D


//połączono - makaroniarz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
Tak jak się spodziewałem czas minął, a drugiego skryby nikt tu nie widział :D

do czego Ci kolejny nierób mało ich masz ? kolejny który będzie spamił w tematach albo prowokował niepotrzebne dyskusje w wątkach do tego nie przeznaczonych
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
do czego Ci kolejny nierób mało ich masz ? kolejny który będzie spamił w tematach albo prowokował niepotrzebne dyskusje w wątkach do tego nie przeznaczonych

Osobiście sądzę, że nie można nazwać nierobem dopóki się tej osoby nie poznało. Powszechnie wiadomo o lenistwie pewnych osób z TwT, ale chodziło mi o tą informacje. Czemu CM ogłasza coś, czego nie jest w stanie spełnić?
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Osobiście sądzę, że nie można nazwać nierobem dopóki się tej osoby nie poznało. Powszechnie wiadomo o lenistwie pewnych osób z TwT, ale chodziło mi o tą informacje. Czemu CM ogłasza coś, czego nie jest w stanie spełnić?

Przeczytaj to co napisałeś skoro powszechnie wiadomo to już chyba jest powód do nazywania ich nierobami a kolejny skryba jest tak potrzebny jak zeszloroczny śnieg albo jak ten teraz
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Osobiście sądzę, że nie można nazwać nierobem dopóki się tej osoby nie poznało. Powszechnie wiadomo o lenistwie pewnych osób z TwT, ale chodziło mi o tą informacje. Czemu CM ogłasza coś, czego nie jest w stanie spełnić?

Bo to jest CM mi może sobie ogłaszać co chce i nie musi się nikomu z tego tłumaczyć.

A Skryba naprawdę tak potrzebny jak i ta zgraja redaktorków .
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Uprzejmie proszę drogich forumowiczów, by nie zwracali uwagi na chamskie posty gracza Kanuto, jego wypowiedzi to zwykłe prowokacje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tam boczek dużo wydropiłeś fantów swoimi multi kontami?
 
Do góry