OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Czy ktoś będzie na PGA? Ja niestety w tym roku nie pojadę, ale IG ma tam stanowisko... Można by szepnąć co nieco o propozycji zmian :p
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Czy ktoś będzie na PGA? Ja niestety w tym roku nie pojadę, ale IG ma tam stanowisko... Można by szepnąć co nieco o propozycji zmian :p

Mieszkam 200 metrów od Targów Poznańskich. Może jednak pofatyguję się i się przejdę zobaczyć, jak oni (nie) promują TW :D
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Trochę mnie ominęło. Cały czas nie wiem o co to napinka na Kynia :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
To może ty idź stąd i nie będzie problemu :kak:

ze mną nie ma problemu =] ja tu nie siedzę 24/7, nie spamuję pierdół, nie trolluję, nie pcham się w pupę każdemu, nie oszukuję i nie kradnę.
w przeciwieństwie do Ciebie :X
więc idąc stąd, zrobisz TWT i wszystkim graczom wielką, ogromniastą przysługę i sprawisz nam wiele radości =]
i możesz zabrać ze sobą innych złodziejaszków z Twojego nowego sojuszu, którym pchasz się w pupkę oraz poprzednich trolli forum, do których pragniesz się upodobnić.

PS do TWT
podobno korzystanie z kilku kont na 4um jest zabronione?
więc co ten plebs jeszcze tu robi?
jeszcze mało maniany odwalił? po zbanowaniu g(ł)ównego konta na forum, pozakładał se 500 innych, a potem odnalazł hasełko do konta multi.
dziwną politykę macie na tym forum.
a potem zdziwko, że nie śmiga jak należy.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jakie znaczenie dla kogoś pod pvp ma sojusz?

Aktualnie posiadam tylko jedno konto na tym forum :kak:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
nie rozumiesz co napisałem? poczytaj kilka razy.

1 +10 zbanowanych:gwizd:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
co nie zmienia faktu, że powinieneś być zbanowany.
a jednak nie jesteś.:eek:j:

wychodzi na to, że na 4um próby ominięcia blokady nie są karalne...:oops:


na dziś wystarczy karmienia, mam nadzieję, że się najadłeś ::)):
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
co nie zmienia faktu, że powinieneś być zbanowany.
a jednak nie jesteś.:eek:j:

wychodzi na to, że na 4um próby ominięcia blokady nie są karalne...:oops:


na dziś wystarczy karmienia, mam nadzieję, że się najadłeś ::)):

Jak można banować niewinnego człowieka?
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Każdy gracz może zarządzać jednym kontem na danym świecie (serwerze).
Przekazywanie hasła innym osobom lub udostępnianie im konta w inny sposób a także obsługa konta innego niż własne, jest zabronione i traktowane jest jak multikonto.
Przekazywanie, sprzedaż, zamiana kont jest zakazana.
Dotyczy to również zamiany adresu mailowego i podania hasła.
Surowo zabronione jest tworzenie wielu kont w celu ułatwienia rozbudowy miasta.
Zabronione są również próby dokonania czynności opisanych powyżej.

To się odnosi co prawda do regulaminu gry, ale jest jak najbardziej aktualne ze względu na fakt, że aktualnie nick z forum jest równoznaczny z nickiem z gry. Ponieważ Kyniu ma +- 10 zbanowanych kont na forum, to powinien mieć także +- 10 kont w grze. Nie wierzę, że multi w grze się nie znajdzie (a co za tym idzie, powinien polecieć ban na forum) - można poszukać na podstawie poprzednich nicków Kynia na poszczególnych światach, czy gdzieś multi się znajduje - wtedy znajdzie się także podstawa do bana na forum. Na tej samej podstawie nie można dać bana Jimmy'emu (który zresztą jest na podstawie regulaminu forum zwolniony z przestrzegania tego regulaminu), bowiem jego poprzedniego konta forumowego (PiroCk) nie ma na liście użytkowników.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tej samej podstawie nie można dać bana Jimmy'emu (który zresztą jest na podstawie regulaminu forum zwolniony z przestrzegania tego regulaminu), bowiem jego poprzedniego konta forumowego (PiroCk) nie ma na liście użytkowników.

ale chyba ktoś z przeszłością oszusta nie powinien być w TWT!!!!!!!!!!!! TO tylko ośmiesza polskie TWT ::DD:::DD:::DD:::DD: zresztą, co tu wymagać ::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Albo coś takiego
Od dziś, każdy opiekun świata otrzymał rangę GM na swoich światach.
Taka osoba, gdy jest online, będzie świecić się na niebiesko. GM jest po to, aby Wam pomagać. Oczywiście, nie będzie on przez 24h na dobę dostępny.

Skoro GM ma kolor niebieski to czemu pozostali zastępcy szeryfów, pomocne dłonie też się świecą na niebiesko i wprowadzają w błąd tych co nie wiedzą kto jaka funkcje pełni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
nie no fusek jako PD na ari świeci się na niebiesko, chyba ze inni się ukrywają na innych światach
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Na tej samej podstawie nie można dać bana Jimmy'emu (który zresztą jest na podstawie regulaminu forum zwolniony z przestrzegania tego regulaminu), bowiem jego poprzedniego konta forumowego (PiroCk) nie ma na liście użytkowników.

Wszystkie zbanowane konta na forum (np. PiroCk, KyNiuXD) są usunięte z listy użytkowników :kak:

W moim przypadku większość z tych nicków pochodzi ze starych światów (typu s7) i nie pamiętam do nich hasła :D :D
 
Do góry