OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32323

Gość
Gość
Ma ktoś wykaz wszystkich rang i za co się je dostaje?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Rangi dostaje się za ilość postów. Wejdź tutaj i sobie sprawdź przedziały odblokowywania kolejnych poziomów tych rang. Dodatkowo są rangi dla obecnych lub byłych członków TWT i rangi specjalne:
-lingwista czy jakoś tak za wygranie konkursu językowego
-tester miesiąca za pomoc w testowaniu aktualizacji
-mistrz fortowy za wygranie jakiejś konkurencji na mistrzostwach klas w bitwach fortowych
-mistrz pojedynkowy za ^^ tylko w pvp
-rangi dla selekcjonerów reprezentacji
-tytuły użytkownika miesiąca xx.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Dzięki chodziło mi o rozpiskę ilość postów jaka ranga, ale gitarka! :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość

Ty rozumiesz coś z tego? Czemu TWT tak się zachowuje? Powiem Ci... jak przybyłem tutaj na Dziki Zachód pierwszy raz, to nic nie rozumiałem, ale pomyślałem ,,Wojcieszy! Posiedzisz tu troszkę i zrozumiesz TWT". I co? Ja ich coraz mniej rozumiem...

Za ataki wobec aktualnej CM , Onufry nie raz był banowany a potem tak już chyba poleciało i odebrali mu rangę.

I tak dobrze że nie wyczyścili wszystkich jego postów aby pamięć o nim odeszła w zapomnienie.

Fajnie to w pewnym okresie wyglądało gdy wchodziło się w regulamin gry i wisiały tam posty mówiące o zmianach napisane przez zbanowanego Onufrego ::D:

Poza tym ten dział Poznaj swojego admina to tez jakaś parodia, nie wiadomo po co ten twór wisi skoro część osób z TWT wcale nie odpowiada na pytania a reszta wybiera sobie na co odpowiedzieć a co skasować .

Już nie wspominając o dziale Zasłużeni członkowie TWT, gdzie brakuje kilku nicków.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
http://screenshooter.net/102775186/gwgelky

"Dziki Zachód to miejsce często nieprzyjemne, gdzie trzeba zmierzyć się z przeciwnikami z pod ciemnej gwiazdy."

"Od 17th do 19th Marca (do 11:00)"

Czekam na kasację za offtop ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32323

Gość
Gość
[19:41] [player]KsF09[/player]: chodza o tym legendy
[19:41] [player]KsF09[/player]: podobnie jak z tym, ze byl kiedys admin, ktory przyznal sie do bledu
[19:41] [player]KsF09[/player]: ale chyba bardziej juz w ten napoj wierze


Zacytuję klasyk.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Nie wiem skąd się wziął ten Pan z żółtym avatarkiem, ale zostanę chyba jego fanką :D Takiego indywiduum dawno nie widziałam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak Donald Trump wygra wybory, emigranci mogą spokojnie wrócić do domu...
 
Do góry