OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19312

Gość
Gość
Jeleń kopytkuje po miano najgłupszego trolla forum TW ever :X
nie jestem pewien czy warto mu w tym pomagać - idzie mu świetnie solo :D
zwłaszcza ta "autoryzacja" :D lub "baryłki" :X chociaż zdecydowanie wygrywa "opciąża" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patologia.
Nie da się z wami normalnie rozmawiać.
Odnoszę czasem wrażenie że jestem w otoczeniu niedowartościowanych dzieci.

To nie mało na celu kogokolwiek obrazić, tylko przedstawić moje poglądu na ten temat ,lurzban.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ehh JELONS (patrz załącznik) :traper: :traper:
 

Załączniki

  • daraaa.jpg
    daraaa.jpg
    33,1 KB · Wyświetlenia: 18
Najlepszą opcją jest nieodpowiadanie na jego zaczepki

blog_hs_4650541_7034892_sz_troll2345.jpg
 
A czy to jest tak, że jakbyśmy dali propozycję zadanka to by musieli wprowadzić na każdych serwerach, nie tylko polskich tak? Musiałaby być akceptacja ogółu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.Napisz propozycję
2.Głosowania
3.Przegłosowane na "tak"
4.Do dyskusji
5:Team myśli..
6:Zaakceptowany
7:Bezpośrednio do Inno w tłumaczeniu na angielski
8:Inno myśli... tak
9:IG pracuje..
10:Czekanie do następnej wersji
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A ja mam pytanie do ViskonZ'a o to

lubrzan jak tak bardzo lubisz usuwać posty to ja mogę poprosić moich widzów z YouTube żeby 50 osób założyło tu spamerskie konta. Przekonasz się wtedy czym jest wytężona praca moderatora

znaczy się masz 50 widzów i wszyscy przyjdą spamować? :x
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Pewnie gimbus olimbus :)

Powiem tak: możesz sobie myśleć co chcesz, jednak ja nie mam że tak powiem zrytego beretu, żebym nabijał posty i to takie, które totalnie nic nie wnoszą do tematu. Po drugie troszkę zagalopowałeś się z tym, że nazwałeś mnie "gimbusem". ::P:
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Powiem tak: możesz sobie myśleć co chcesz, jednak ja nie mam że tak powiem zrytego beretu, żebym nabijał posty i to takie, które totalnie nic nie wnoszą do tematu. Po drugie troszkę zagalopowałeś się z tym, że nazwałeś mnie "gimbusem". ::P:

Tsaa, żeby tu jeszcze te posty się liczyły. Powiem tylko tyle, że nie mam drabiny żeby zejść do twojego poziomu. Miłej nocy, nara.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Tsaa, żeby tu jeszcze te posty się liczyły. Powiem tylko tyle, że nie mam drabiny żeby zejść do twojego poziomu. Miłej nocy, nara.

Chwilka, ale czy mówiłem tu wyłącznie o postach w tym temacie? Mi chodziło ogólnie o forum gry, gdzie swego czasu pisałeś mega bezsensowne posty. I sory bardzo, ale nie jestem na takim poziomie, żeby robić multikonta na potęgę czy też okradać innych graczy. Kończę dyskusję z Tobą, ponieważ wyraźnie widać, że po raz kolejny próbujesz się wybielić.
 
Do góry