OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Cytuję, iż w dniach 16.26/27.3. nie będzie Mnie aktywnego na forum.

Grać będę: Jicarilla, Arizona, Św.1

Miłego Weekend'u;) Życzę...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Przy Kyniu to ten JELONS i tak cienias. Tyle czasu tu jest a dopiero 62 posty :p
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
comment_FNnWp5LzoI9E1oqXlmj7sbnIZlEhgxIW.gif
 
Forum ogólne nie jest miejscem na osobiste kłótnie. To, że macie temat na luźniejsze dyskusje, nie zwalnia was z przestrzegania zasad. Do poleceń moderatora działu również należy się stosować.
Dyskusja została skasowana, a z ewentualnych prób powrotu do niej zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Osobiste spory proszę załatwiać za pomocą prywatnych wiadomości.
 

DeletedUser

Gość
Gość

TheWest4ever jest/było (chyba) prowadzone przez Adam.M

Wild West News - Gregorius był tylko grafikiem. Cała reszta była robotą wiadomo czyją.

Poradnik West Teekan'a - spory kawał historii. Strona nieaktualna jak i sam gracz, ale ten poradnik to był majstersztyk - jeśli się nie mylę był to pierwszy taki poradnik. Można tam poczytać jak życie na TW wyglądało kiedyś. (plus dwa moje poradniki o pojedynkach, a jeden nawet o nieistniejącym już na TW pokerze: http://poradnik.forumwest.com.pl/poker.php)

Poradnik LordaMateo98 też był dobry (tam też jest mój poradnik :D)

Wojcieszy powinieneś jeszcze zrobić wzmiankę o weststats.com - która przez lata była takim źródłem jak TW-DB obecnie, oraz o Echo The West - pierwsza gazetka TWT prowadzona przez niedźwiadka.

Jak Ci się uda do tego dokopać to istniała kiedyś całkiem przyzwoita gazetka Arizony. Lecz nie mam zielonego pojęcia kto ją prowadził. Lecz datuje ją na okres 2012-2013. Może wcześniej. To ona stanowiła inspiracje dla Wild West News.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
TheWest4ever jest/było (chyba) prowadzone przez Adam.M
Zapisane

Wild West News - Gregorius był tylko grafikiem. Cała reszta była robotą wiadomo czyją.
Zapisane

Poradnik West Teekan'a - spory kawał historii. Strona nieaktualna jak i sam gracz, ale ten poradnik to był majstersztyk - jeśli się nie mylę był to pierwszy taki poradnik. Można tam poczytać jak życie na TW wyglądało kiedyś. (plus dwa moje poradniki o pojedynkach, a jeden nawet o nieistniejącym już na TW pokerze: http://poradnik.forumwest.com.pl/poker.php)
Chodzi chyba o Poradnik West... Tak strona była super :) To było moje najlepsze źródło informacji i jako pierwsze je poznałem (wiki dopiero później :p)

Poradnik LordaMateo98 też był dobry (tam też jest mój poradnik :D)
No Lord wykonał kawał dobrej roboty :)

Wojcieszy powinieneś jeszcze zrobić wzmiankę o weststats.com - która przez lata była takim źródłem jak TW-DB obecnie, oraz o Echo The West - pierwsza gazetka TWT prowadzona przez niedźwiadka.
Zrobione :) Nawet są linki.

Jak Ci się uda do tego dokopać to istniała kiedyś całkiem przyzwoita gazetka Arizony. Lecz nie mam zielonego pojęcia kto ją prowadził. Lecz datuje ją na okres 2012-2013. Może wcześniej. To ona stanowiła inspiracje dla Wild West News.
No niestety nie znalazłem... Pamiętasz może link do tej strony?

Trochę dziwne... Forum blokuje linki do gazetki s1, twdb i poradnika lorda... Ale... teraz powinno działać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety nie znalazłem... Pamiętasz może link do tej strony?

Oj nie. To było bardzo dawno. Ale z tego co pamiętam to jakiś koleś o nicku Szeryf ... to prowadził. Może nawet Szeryf Cień? Dzii, tak teraz na to wpadłem...

Trochę dziwne... Forum blokuje linki do gazetki s1, twdb i poradnika lorda... Ale... teraz powinno działać :)

Link do gazetki ś1 zablokował jeszcze Onufry - wiadomo za co.
 
Oj nie. To było bardzo dawno. Ale z tego co pamiętam to jakiś koleś o nicku Szeryf ... to prowadził. Może nawet Szeryf Cień? Dzii, tak teraz na to wpadłem...

Dokładniej Sobotnia Gazeta, prowadzona przez Szeryfa Cienia. Najpierw na Ari (styczeń 12'), potem na Iro (rok później). Link do strony niestety wygasł.

Jeśli mogę mieć uwagi co do tematu - weststats było raczej pierwowzorem tw-db. Warto by to uwzględnić.
I druga sprawa - niedzwiadeeek to kobieta ;) (nick też warto poprawnie zapisać)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Link do gazetki ś1 zablokował jeszcze Onufry - wiadomo za co.
No ja nie wiem za co. Nie uczęszczałem tak aktywnie na forum i nie grałem na s1.
Dokładniej Sobotnia Gazeta, prowadzona przez Szeryfa Cienia. Najpierw na Ari (styczeń 12'), potem na Iro (rok później). Link do strony niestety wygasł.
No szkoda :/
Jeśli mogę mieć uwagi co do tematu - weststats było raczej pierwowzorem tw-db. Warto by to uwzględnić.
I druga sprawa - niedzwiadeeek to kobieta ;) (nick też warto poprawnie zapisać)
Masz racje :) Poprawione.
Taka ciekawostka odnoście weststats...
ftcxdyupmsvvtosczepnakrmbedpfifkfboothypjdbzvkerrvysnuxalxnywfatlxfklrcetkwjosunjfoulrliwovhjsfxlyub
Znalezione w archiwum forum :p

Strona już nie działa (http://echo-west.c0.pl/) EchoArizony (7.09.2012 start - nie wiem kiedy) Autor Szeryf Cień
No szkoda, że strona nie działa :/ Może szeryf jeszcze ma pliki tej strony i mógłby ją odtworzyć? Bo niestety przez web archive nie mogę znaleźć strony (jeśli ten adres co podałaś jest poprawny).

Może przeniesiemy się z dyskusją i poprawkami na temat tych stron?

Nowy skrypt :)
https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=60670

Zapytanko też do mic'a... https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=52520 Czy to nadal aktualne? :D
 
Do góry