OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Takie pytanko do CM... Jeśli znajdzie to ktoś inny z TWT to niech przekaż to Pani Magdzie.

Znalazłem na stronie IG (nawet ładnie teraz wygląda :p) opcję programu partnerskiego... I na ciul im moje dane takie jak adres zamieszkania?
Jeśli ma Pani taką możliwość to niech naprawią stronę zgłaszania się bo chyba nie jest dokończona...
Pytanko... Czy reklamy z partnerstwa IG byłyby legalne? Czy od innych partnerów (ale gry od IG) byłyby legalne?

Jakoś myśl podawania adresu zamieszkania nie przekonuje mnie :/
zfoblyzrcsixiptsflktjjuoyzxrfnwcmngweywteinkwnhjszlqyxaqladlbhmowgkujxngprobvjrksnzfcfdonplevkrxvzoq
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Wymyśliłem interes życia.

>>jesteś cm
>>ustawiasz sobie 100kk i sprzedajesz na allegro
>>ludzie to kupuja
>>wtedy ich banujesz za kupowanie $$$
>> profit jednego głupca mniej i profit 5 zł

:kak:
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Oj tak :D
Przyszła i z jednego moich postów o 'b bill' usunęła cytat, w którym on pisze, że gra pod właśnie tym nickiem.
Powód? 'Wycięto nieodpowiednią treść'.
Czyli co, nawet swoich kontrolujecie? Cenzura wróciła na forum nasze? Zaczęło PRL-em śmierdzieć.

Podejrzane dla mnie jest, że boi się ten nowy członek TWT przyznać do swojego nicku. Może nie 'ugrał' tutaj nic i może się poszczycić 40lvl-em na klopie, tak jak inny z członków TWT wchodząc do teamu (tak, ten który dla orka proponuje build siła-cel-unik :D)
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Gra na świecie pierwszym, wstydzi się swojego nicku - może to kyniu alias staszek1984 aka superkrzyś w końcu dostał się do TWT? ;)
 
Do góry