OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Gra na świecie pierwszym, wstydzi się swojego nicku - może to kyniu alias staszek1984 aka superkrzyś w końcu dostał się do TWT? ;)

Pisał ze już nie gra na s1 , kiedyś grał potem przerwa, znów grał, znów dłuższa przerwa, nagle olśnienie powrót do gry i staż w dzienniku.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
A może nie wstydzi się swojego nicku? Może po prostu nie ma konta w grze? Wymagane jest to by zostać członkiem redakcji/twt?
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
A może nie wstydzi się swojego nicku? Może po prostu nie ma konta w grze? Wymagane jest to by zostać członkiem redakcji/twt?

No, prawdopodobnie :D
Z tego co można zauważyć pewnie nasz nowy admin dostał ban na pisanie na forum (podobnie jak Hardin, ostatni post miesiąc temu) by nie plótł głupot i jeszcze bardziej się nie pogrążyć.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Ten od celowania i uniku do ubrań Collina? A myślałem, że nic już mnie nie zaskoczy...
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Każdy tak piszę o tych Kickapoo... o co tam właściwie poszło?

Ja tam mogę napisać tylko ze strony Kickapoo. KsF założył miasto, skołował fortowców, zaczęło się wygrywanie na fortach, jakieś spięcia o których mało wiem i nie wiem czy chce wiedzieć. Ze strony reszty serwera poszedł foch, nie będą z Kicpakoo walczyć i w sumie tyle.

Ten od celowania i uniku do ubrań Collina? A myślałem, że nic już mnie nie zaskoczy...

Celowania i uniku, do tego jeszcze od kopiuj wklej z wikipedii, pozamieniaj kolejność słów i kilka wyrazów i wrzuć do dziennika, będzie ok :D A później jeszcze na forum rżnij głupa, że przecież samemu i mam dwie książki :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12588

Gość
Gość
A może ten cały John Wesley Hardin to nowe wcielenie pirocka alias Jimmy "Złodziej" Kane? Też, jak widać, wielki znawca pojedynków ;]
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
tak poza tym, nie ma to jak wybierać do TWT osoby, które co chwile robią "przerwy w grze" :D

Ponieważ ostatnio minęła jedna z moich dłuższych przerw od TW, to postanowiłem dołączyć do teamu.
gdzie tu logika?

chyba, że coś w stylu - "kurde, tyle nie grałem, tyle setów mi uciekło...WIEM! wstąpię do TWT, będę kosił darmowe bryłeczki, a później, na eventach, sobie powygrywam. ave Alex za ten genialny pomysł <3 muahahahaha"

bez kitu, tracę wiarę...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
tak poza tym, nie ma to jak wybierać do TWT osoby, które co chwile robią "przerwy w grze" :D


gdzie tu logika?

chyba, że coś w stylu - "kurde, tyle nie grałem, tyle setów mi uciekło...WIEM! wstąpię do TWT, będę kosił darmowe bryłeczki, a później, na eventach, sobie powygrywam. ave Alex za ten genialny pomysł <3 muahahahaha"

bez kitu, tracę wiarę...

Mają wprawę w ukrywaniu się i nic nie robieniu.

O poleciał mój post jak to jedna paniusia dała mi ostrzeżenia za to że się jej nie słucham i nie piszę tego co ona chce ::D:
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Najbardziej mnie smuci, że na dziennik jest wrzucany jakiś szit, a nie wywiady które powinny być główną częścią tej strony.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Najbardziej mnie smuci, że na dziennik jest wrzucany jakiś szit, a nie wywiady które powinny być główną częścią tej strony.

A zauważyłeś że był wywiad z Etriel ale nic o nim nie napisali że można zadawać pytania.

Zresztą ostatnio jakoś cicho jest z informacjami na forum ze coś się ukazuje.

A artykuły tak jak gdzieś pisałem, robione na odwal sie.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Poradniki też dobra rzecz w sumie. Pomaga początkującym choć trochę. Mnie to wali ten cały dzienniczek szczerze mówiąc , ale boli mnie to że niektórzy redaktorzy którzy tam trafili napisali sobie jeden artykuł (Można łatwo zobaczyć) i siedzą tam. A przecież ostatnia rekrutacja była dawno byle cep napisałby chociaż z 4 ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wara od mojej wiedzy o pojedynkach.

kultury więcej EX członku TWT!!!!!!!

A zauważyłeś że był wywiad z Etriel ale nic o nim nie napisali że można zadawać pytania.

Zresztą ostatnio jakoś cicho jest z informacjami na forum ze coś się ukazuje.

A artykuły tak jak gdzieś pisałem, robione na odwal sie.

booooo jest tam ich za mało darmozjadów ::DD:::DD:::DD:::DD:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ten pan od kopiuj/wklej był u mnie w mieście jakiś czas temu. Jednak niestety w rozmowie na szepcie NIE CHCIAŁ, pisząc "NIE MOGĘ" zdradzić swojego nicku :x
 
Do góry