OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Niedługo będzie więcej członków TWT niż graczy i tym samym otrzymają możliwość stopowania każdej propozycji ::D:
 
Co najlepsze do TWT wchodzą osoby, których nikt prawie nie zna albo są po przerwie :D

A pamiętam jak jeszcze rok temu, razem z innymi członkami sojuszu uczylismy Alex jak się gra na fortach, co do czego. Jakie ciuszki pod PVP itp itd... ::)):
Prywatnie nic do niej nie mam, bo fajnie się zawsze gadało, ale to co IG wyrabia i jakim sposobem się ludzie dostają do TWT (znajomości, pokrewieństwo) to jest żałosne.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Może nikogo innego nie mają pod ręką i biorą jak leci.

Nie no, ja ich trochę rozumiem, mają z góry narzucone zasady których muszą się trzymać. Razi mnie jednak ten brak dostępności niektórych osób. A jak już są dostępne to jakąś taką butę od nich czuć... Podkreślam słowo "niektórych" ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co najlepsze do TWT wchodzą osoby, których nikt prawie nie zna albo są po przerwie :D

A pamiętam jak jeszcze rok temu, razem z innymi członkami sojuszu uczylismy Alex jak się gra na fortach, co do czego. Jakie ciuszki pod PVP itp itd... ::)):
Prywatnie nic do niej nie mam, bo fajnie się zawsze gadało, ale to co IG wyrabia i jakim sposobem się ludzie dostają do TWT (znajomości, pokrewieństwo) to jest żałosne.

To nie IG tylko Etriel odwala takie numery z rekrutacja.

Już nawet ogłoszenia się nie pojawiają że rekrutacja otwarta.
 
Racja Kanuto, mój błąd :)

Zgadza się Patelkowa, mają z góry narzucone zasady. Ale nie wiem czy pamiętasz (czy w ogóle grałaś) jak to było za czasów Onufrego? Odpowiedzi były na wszystkie pytania. Nie było czegoś takiego "nie da się i już" tylko "zobaczę co da się zrobić", "postaram się dowiedzieć". Nie wiem czy rzeczywiście się dowiadywał, czy tylko tak pisał, ale przynajmniej nie czuć było olewki. Forum żyło, nie było takiej wojny jak teraz.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
No kurcze nie grałam właśnie :( Gram dopiero od rozpoczęcia Jica (przy Was świeżynka jestem). Miałam jednak sporo styczności z adminami w innych grach, no i jakoś tak inaczej było... pewnie, że były spięcia na linii admin - gracz, jednak admini nie bali się wypowiadać a w ogniowych sytuacjach starali się konflikty łagodzić a nie jeszcze dolewać oliwy do ognia.
 
Noo i tu jest różnica w adminach. Świezynka czy nie, podejrzewam, że i tak masz większą wiedzę i doświadczenie niż niejeden członek TWT :)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Raczej wydaje mi się że IG narzuca zasady brać doświadczonych , godnych zaufania graczy. Nie wiem skąd oni wgl. znają tych ludzi , jak przebiega rekrutacja to Dziennika ale to są jakieś jaja (jak dla mnie). I ile czasu potrafi minąć zanim zwykły redaktor stanie się adminem ? 2 tygodnie może miesiąc? O ile dobrze pamiętam chyba nawet tak było że ktoś z gazetki po krótkim czasie został opiekunem świata. Ogólnie nie pamiętam kto to był , i czy jeszcze jest ale fakt faktem za szybko i za łatwo.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wystarczy dobrze wypaść na spotkaniu w lesie ;;)
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

Dziś staż zakończył B Bill. Paweł odchodzi z teamu, ale w wolnym czasie będzie jeszcze pisał artykuły do naszego teamu.

Pozdrawiam,
Etriel


I co zrobiliście?! :(
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

Dziś staż zakończył B Bill. Paweł odchodzi z teamu, ale w wolnym czasie będzie jeszcze pisał artykuły do naszego teamu.

Pozdrawiam,
Etriel


I co zrobiliście?! :(

Hmm tak jak pisałem. Oberwało mu się za błędy innych. Przykro że to się tak skończyło , nie z jego winy :(
Ja osobiście mam nadzieję że go to nie uraziło.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Drodzy Gracze,

Dziś staż zakończył B Bill. Paweł odchodzi z teamu, ale w wolnym czasie będzie jeszcze pisał artykuły do naszego teamu.

Pozdrawiam,
Etriel


I co zrobiliście?! :(

Ojaaa, moja umiejętność czytania ze zrozumieniem szwankuje. Zrozumiałam, że B Bill zakończył staż i jest teraz normalnym redaktorem, a odszedł jakiś Paweł, zastanawiałam się kto to taki :D Źle ze mną, oj źle.
 
Nasza wina! Po co było strajkować i prosić o odwołanie go ze stołka ::(:

nie mniej jednak to jest dziwne...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nie widziałem postu który mówił żeby go odwołać. Może mnie ominęło. Raczej inaczej odebrałem tamtą dyskusję :/
 
To był sarkazm Kacper :D

Po prostu ludzie za dużo pytań zadali, przez co pewnie poczuł się osaczony.
To chyba najkrótszy staż w TWT odkąd mi pamięć sięga.
 
Do góry