OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32108

Gość
Gość
To był sarkazm Kacper :D

Po prostu ludzie za dużo pytań zadali, przez co pewnie poczuł się osaczony.
To chyba najkrótszy staż w TWT odkąd mi pamięć sięga.

Pisz następnym razem. Za głupi na takie rzeczy jestem :kak:

I tak go szkoda.
 
Za czasów Onnufrego było mniej światów, nie było wojny TWT vs Gracze, więc i nie potrzebne było tak liczne wsparcie. Poza tym Onufry potrafił tak zorganizować swój team i był osobą komunikatywną.

Połowa z obecnych TWT nawet nie widać udzielających się na forum.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Hm 22 osoby... na forum udziela się tylko kilku z nich... Ja wiem, że nie muszą. Ale miło będzie jak się czasami wypowiedzą na różne tematy.
 
Nie muszą, ale jest tu tyle pytań, a na odpowiedzi czeka się nawet i kilka dni. Przy takiej liczbie to spokojnie każdy z nich mogłby pełnić dyżur i być z nami.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Jak się JWH wypowiedział o pojedynkach to dostał zakaz pisania na forum :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Hm 22 osoby... na forum udziela się tylko kilku z nich... Ja wiem, że nie muszą. Ale miło będzie jak się czasami wypowiedzą na różne tematy.

Cześć jest skitranych i tylko czytają.


Rozumiem że jak napisze jakiś artykuł do gazetki i zgłoszę chęć zostania redaktorem to przyjmą mnie na staż. I jeśli założę sobie temat w dziale poznaj swojego admina po czym zrezygnuje to przeniosę mnie do działu zasłużeni członkowie TWT. Zawsze sobie odbębnię że byłem w TWT .
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co do tych skitranych to najlepszym przykładem jest Etriel. Widzieliście żeby Onufry chował się na forum przed graczami ?
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Może na jej życzenie wprowadzono taką opcję na forum?
 
Nikt jej nie ocenia jako osoby przecież. Zapewne fajnie byłoby z nią wyskoczyć na kawę/piwo/soczek i pogadać. Jednak praca jako CM pozostawia wiele do życzenia.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ale... Czemu on jest w zasłużonych członkach TWT? Przecież on był tylko stażystą... To tak jakbym w gabinecie powiesił dyplom osoby która raz mi pizze dowiozła do pracy :/

Panowie i Panie... Czy wy macie aż tak luźno w pracy by TYLE pisać o tej godzinie? Człowiek przyjdzie po szkole i tylko przegląda wpisy z 10-13 :p
 
Szczerze mówiąc nie chciało mi się szukać czy jest odpowiedź :gwizd:
Ale dzięki, w wolnej chwili poczytam co tam naskrobali :D
 
Do góry