OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
I tak wielkiego redaktora nie ma w dziale ,,zasłużeni"? o_O

Edit...
Dobra... TWT usunęło temat z racji byśmy nie mogli sobie co nieco napisać tam, czy szykuje się do pożegnania JWH ze stanowiska?
Chłopak wczoraj się zalogował i? Usuwają jego temacik... Oj nie fajnie :kak: Ale dobrze, że chociaż tytuł został
kcdqflsgkhyupstsnlgydzcmgwsuvptuwtzlazapxlvjlrwahnaiyzxyhtfooszxhqvqvuktfsjlaefqbcyaeaoejolwujounufk

uoraedcwbrvurliodldlwqetxkclxsuyghfiqevjhlumitmzydxhqzbjteskrcxytneskzuyttttsgzjfjbyyvfnnmpkeldxkwnm

Ale chyba stanowisko ma te same...
bguqjsbeasokqprjpjjbgnnfhlrpnxmcozwdmsgkxjipsqajnmrawmzsyexssrrnboodpylllrjpvzetxnaomaqxqhhmnnnkjucr

Szczwana bestia... Ale TWT jest jeszcze szczwańsze :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
No proszę kolejny redaktorek robi smród w TWT.

Brawa dla Etriel że tak wspaniale wszystkich przyjmuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy redaktorki dostawały od INNO bryłki, ale zapytam się byłego a jeżeli dostawali to powinien wszystko zwrócić.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jesteście lepsi niż Rutkowski :D

Ta i nie bierzemy za to kasy ::D:

Dziwne rzeczy w tym TWT się dzieją , teraz wiadomo skąd się znalazł Hardin w TWT.

Gdzieś ktoś pisał że Alex się chwaliła pokrewieństwem rodzinnym z Etriel , czyżby przez Bryffta ?

Ciekawe ile jeszcze takich ludzi się znalazło w TWT poprzez bliskie kontakty.

Nie dziwi że nie pojawiają się ogłoszenia co do naboru do TWT skoro wszystko jest załatwiane w iście "rodzinnej" atmosferze

Coraz bardziej zaczyna śmierdzieć w tym TWT, i będzie trzeba zadzwonić po jakiegoś Pana z beczkowozem żeby zrobił porządek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanko. Czy w TWT mogą być pary, rodziny? Bo znam sytuację sprzed chyba 2 lat, że jednej osobie z pary INNO kazało zrezygnować z bycia w TWT. Czyżby teraz już można było?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Oj tam, oj tam. Może poznali się na spotkaniu w dziczy. Przy wieczornym ognisku rozpaliła się iskierka miłości i tak trwa, trwa i trwaaa (tu wstawić ikonkę żółtej buźki w kapeluszu z serduszkami dookoła).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj tam, oj tam. Może poznali się na spotkaniu w dziczy. Przy wieczornym ognisku rozpaliła się iskierka miłości i tak trwa, trwa i trwaaa (tu wstawić ikonkę żółtej buźki w kapeluszu z serduszkami dookoła).

no w sumie robią integracyjne wypady. To się integrowali dogłębnie ::DD:::DD:
 
Ta i nie bierzemy za to kasy ::D:

Dziwne rzeczy w tym TWT się dzieją , teraz wiadomo skąd się znalazł Hardin w TWT.

Gdzieś ktoś pisał że Alex się chwaliła pokrewieństwem rodzinnym z Etriel , czyżby przez Bryffta ?

Ciekawe ile jeszcze takich ludzi się znalazło w TWT poprzez bliskie kontakty.

Nie dziwi że nie pojawiają się ogłoszenia co do naboru do TWT skoro wszystko jest załatwiane w iście "rodzinnej" atmosferze

Coraz bardziej zaczyna śmierdzieć w tym TWT, i będzie trzeba zadzwonić po jakiegoś Pana z beczkowozem żeby zrobił porządek.



Hahahah::P:
Etriel to moja mama, Szeryf Cień to brat, Lenka to siostra. Darius to mój ojczym i Alex do teamu wciagnąłem (to moja kochanka).

Hmmm... czyli JWH był moim szwagrem...?? Ukrywali się kurczę...
 
Do góry