OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... No kupiłbym taki pod loterie :p Czyli w zależności od tego ile mam energii to wypije herbatę i będzie klikać :p
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Łe, krzyzak bez pary przyszedł :( Trzeba mu kogoś znaleźć :]

Artystom jestem :p
eryklpyzwscgqhgokojxqatqnoholwvsdojhepuwdkmytbpbzsxnvfxpwbhaczgucagyjtsfruaptsonhnllqxikweqjpfdkwzrf

Nie wiem o co chodzi ;;)

Oczywiście ja też nie znam się na botach :D
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Napisałem podanie na skrybę, przeszedłem rekrutację i się dostałem.
Nikogo wcześniej z TWT nie znałem, z nikim z TWT nie jestem powiązany ani spokrewniony, czyli te wszystkie teorie obalam :)
Macie chyba ciut dużo wolnego czasu i już sobie snujecie jakieś domysły, jak ktoś sobie pisze w profilu, że ten i ten to mąż a ta to żona to pewno na jaja, w Teamie się lubimy i nie widzę niczego w tym dziwnego.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Napisałem podanie na skrybę, przeszedłem rekrutację i się dostałem.
Nikogo wcześniej z TWT nie znałem, z nikim z TWT nie jestem powiązany ani spokrewniony, czyli te wszystkie teorie obalam :)
Macie chyba ciut dużo wolnego czasu i już sobie snujecie jakieś domysły, jak ktoś sobie pisze w profilu, że ten i ten to mąż a ta to żona to pewno na jaja, w Teamie się lubimy i nie widzę niczego w tym dziwnego.

Sugeruję, że również robimy sobie z tego pisania jaja :p Czasu nie mam ciut za dużo, za to poczucia humoru aż nadto :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Macie chyba ciut dużo wolnego czasu i już sobie snujecie jakieś domysły, jak ktoś sobie pisze w profilu, że ten i ten to mąż a ta to żona to pewno na jaja, w Teamie się lubimy i nie widzę niczego w tym dziwnego.

Nie tobie oceniać czy ktoś z graczy ma więcej czasu czy nie, lepiej się martwcie o to czy wystarczająco czasu na sprawy związane z grą. Bo jakoś tego nie widać.

A Ty aż tak zorientowany że na pewno wiesz że to co piszą w profilach to jaja?

Tak , tak lubicie się , robicie sobie wspólne wyjazdy do lasu . Mam Ci przypomnieć jak to jechałeś po tych których tak teraz lubisz ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A Ty możesz oceniać i przewidywać koneksje między członkami Teamu? :huh:

A co Tu oceniać i przewidywać skoro sami o tym piszą. Musisz się bardziej doinformować. Jak widać o wszystkim Ci te osoby co je tak bardzo lubisz nie mówią.
 

DeletedUser15666

Gość
Gość
Oczywiście że wymagająca jest kochanka.
Mąż mój na ten romans wyraził zgodę. A swoją drogą to w teamie mam 3ech mężów dawodi mic i szeryf. Mam kochanke lenke i kochanka który już się mną pochwalił makarona. Często chodzę z nimi do lasu to prawda w końcu żyje się raz. Jeśli chodzi o powiązania z etriel chciałam by była moja kolejna kochanka ale nie chciała. . Wiec chwilowo połączeń z nią nie mam ale może niebawem ją urobie. Zyczcie mi powodzenia.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No proszę to jednak potrafią pisać ::D: Szkoda tylko że tak gdzie najbardziej powinni się wypowiadać to cisza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie sobie spokój z TWT. Nadają się tylko do tarcia chrzanu.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dobra... Admini... Na forum są sami hejterzy, który nawet na bryłek nie kupują... Nie odzywamy się do nich! Odpowiadamy na tickety, bo za to jest wynagrodzenie :ind:
<Dzień 2> O kurde... Odkryli, że my to wielka jedna rodzina... Wujku Zbyszku! Co mamy robić? Odpowiadać im?
Tak... Powiedzcie im prawdę, ale tak by myśleli, że to żarty... Może to nie dojdzie do IG :eek:kul:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
zaraz bany polecą :D
myślę, że większość wie o co chodzi :D
"dalej nie idę bo się cykam" :D
 
Do góry