OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
pisalem juz o tym chyba nawet w tym watku z lubrzanem, on dostal z polowe banow na kontach, ktore nie byly zalozone w momencie zbanowania poprzedniego

podejrzewam, ze robil tu jakas dywersje w glosowaniach lub gdy byl jakis konkurs w stylu 'ktoi zgadnie ile jest warte moje eq ten dostanie 5kk' i oczywiscie zeby zwiekszyc swoje szanse oddawal po kilka strzalow ;]
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
pisalem juz o tym chyba nawet w tym watku z lubrzanem, on dostal z polowe banow na kontach, ktore nie byly zalozone w momencie zbanowania poprzedniego

podejrzewam, ze gdy byl jakis konkurs w stylu 'ktoi zgadnie ile jest warte moje eq ten dostanie 5kk' i oczywiscie zeby zwiekszyc swoje szanse oddawal po kilka strzalow ;]

Nawet gdyby koniu tak robił, to i tak byłoby to bez sensu. Przykładowo wygral coś na koncie xyz, a chce nagrodę na koniu. Dałbyś mu wtedy nagrodę? Ja nie.
 
jakies szybkie multi z kompa 'na infie' ;]

kto z rozdajacych nagrody sprawdza lvle? nick sie zgadza wiec daje
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
jakies szybkie multi z kompa 'na infie' ;]

kto z rozdajacych nagrody sprawdza lvle? nick sie zgadza wiec daje

Nie chodzi o lvl tylko o nick. Przykładowo wygrywa jakiśtamnick, a po nagrodę zgłasza się koniu, który też oddał swój głos. Nie wzbudzi to u organizatora jakichś podejrzeń, co może się przerodzić w dyskwalifikację takiego delikwenta?
 
Wiadomo, że SuperKrzyś to Kyniu, wystarczy spojrzeć kto go odwiedzał :D A głosy do ankiety trzeba sobie nastukać ;)
Poza tym, Krzyś do tej pory był nieaktywny, a tu pojawił się i tyle głosów w ankietach się pojawiło jak za czasów Kynia ;) I ta "wielka" ilośc postów od 2012.....
 
Ostatnia edycja:
Akurat wujekSamotnik to uzytkownik, który często się udziela, więc nie dziwie się, że go Kyniu odwiedził. A dziwne, że Krzyś tak zawzięcie go broni. Ślepy by się połapał kto jest kto ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tylko tyle że nie przyjemna sprawa kyniu,miałeś dobre intencję ale słabo to trochę wyszło
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie ciekawi jaka jest szansa, że któryś kolorowy nick to Kyniu? To by tłumaczyło niektóre zachowania kolotowych...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest powiedziane że nie jest :D a nikt o niczym nie wie
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie rozumiem tej nagonki, chce sobie pisać to niech pisze byle wulgaryzmów nie używał. Może dla takich osób inny kontakt z ludźmi jak poprzez takie forum jest niemożliwy. Tak więc modki niech tez uważają na te bany bo kogoś wykończa psychicznie a potem się ktoś u nich zjawi i się spyta i na co było się takim nadgorliwym.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Do kynia idealnie pasuje refren piosenki Big Cyc- Atakują klony...

Atakują klony, będą nas miliony, dzisiaj Polska i Europa, jutro cały glob.
Atakują klony, będą nas miliony, kiedy władza w moich rękach rozmnażaniu stop.
 
Nie rozumiem tej nagonki, chce sobie pisać to niech pisze byle wulgaryzmów nie używał. Może dla takich osób inny kontakt z ludźmi jak poprzez takie forum jest niemożliwy. Tak więc modki niech tez uważają na te bany bo kogoś wykończa psychicznie a potem się ktoś u nich zjawi i się spyta i na co było się takim nadgorliwym.

no wlasnie niech nie pisze bo ten bezwartosciowy spam byl jedynie uciazliwy dla wiekszosci normalnych uzytkownikow sledzacych w miare na biezaco forum
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
no wlasnie niech nie pisze bo ten bezwartosciowy spam byl jedynie uciazliwy dla wiekszosci normalnych uzytkownikow sledzacych w miare na biezaco forum

Twoje mądrości też już nudzą większość normalnych użytkowników tego forum.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Zaś Kyniu wrócił, bo trochę nieogarnięty w temacie jestem?
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
W sumie to już nikogo nie powinno dziwić, że Kyniu robi takie jazdy :D Jednak kogo to śmieszy? Chyba nikogo :p
 
Do góry