OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
konta kynia sa jak horkruksy, do poki chociaz jedno nie bedzie zbanowane to kyniu jest niesmiertelny ::DD:

wybacz Mumin, ze nie odniose sie do Twojego wpisu ale nie lubie kopac lezacego ::)):
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
konta kynia sa jak horkruksy, do poki chociaz jedno nie bedzie zbanowane to kyniu jest niesmiertelny ::DD:

Płaczę ze śmiechu ::DD:::DD: W wieku 25 lat nadal Harry Potter gra mi w duszy a żart leży perfect.
No cóż, z kyniem to jak z grzybicą, lekko popuścisz i wraca od razu, także nie można się od początku pierniczyć. A co do tego, że zakłada X konto, to już trzeba trzeba założyć restrykcję IP, chociaż bez kynia to jak bez kaca, nie czujemy się, że jesteśmy w realnym... forum. Może facet wróci pod jakimś ambitniejszym nickiem jak np. krzysztof69 lub innym i zacznie pisać z sensem, z mniejszą częstotliwością i nikt go nie będzie o "kyniostwo" podejrzewał, jak na razie sam wychodzi przed szereg.

Ale czy nie warto mieć swojego kynia? nikt nie bierze na poważnie a każdy się pośmieje? [nie mówię o odp. dla newbie :(].
Daję Wam moc na poniedziałek, howdy.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Akurat ostatnio widać dość znaczny wzrost liczby aktywnych forumowiczów. Dla przykładu nie mieścisz się już w pierwszej stronie opcji "kto jest online". Coraz częściej na czacie zamiast linka do twdb pojawiają się linki do ogłoszeń z forum, więc nie jest tak źle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Człowiek wejdzie, kolejny dzień z rzędu na forum; napisze wyjątkowo post na temat Sami wiecie kogo- bo mu trochę zbrzydło to milczenie i sprawa jest dosyć poważna, a w nagrodę usuną mu tego posta... I Wy się dziwicie, że gracze odchodzą i jest mały ruch na forum?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Tych Sami Wiecie Których, mamy coraz więcej. Za pisanie o horkruksie krzyczą, o Robin Hoodzie kasują. Jeszcze o kimś na tym forum nie można pisać?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jeden wyleciał czy sam odszedł, drugi nijaki JK wpadł popisał niby po sprawie, lubrzan też coś popisał śmiesznie było żarciki, ktoś poruszył temat pana JK i już cisza uciekli schowani z panem Antonim M. w szafie :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeden wyleciał czy sam odszedł, drugi nijaki JK wpadł popisał niby po sprawie, lubrzan też coś popisał śmiesznie było żarciki, ktoś poruszył temat pana JK i już cisza uciekli schowani z panem Antonim M. w szafie :D

A Ty Mumin ile tych pkt juz masz na forum bo jeszcze wyjdzie że dowodzący na mistrzostwa ma bana na forum ::D:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A Ty Mumin ile tych pkt juz masz na forum bo jeszcze wyjdzie że dowodzący na mistrzostwa ma bana na forum ::D:

No tylko ostrzeżenie czyli żółta kartka trzeba pilnowac się za nim te mistrzostwa wystartyują to troche minie czasu oj minie
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A gdzie można sprawdzić ilość punktów?

Klikasz na swój nick nad avatarkiem , następnie Zobacz publiczny profil i na koniec masz tam opcje naruszenia.

Poza tym jak masz coś na sumieniu to pod avatarem by Ci się pokazywało - wiem bo ma doświadczenie w tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Mnie bawi jedno co chwile wychodzą nowe screeny które nie mniało światła dziennego ujrzeć , a oni biedni szukają kasują, za chwilę bedzie reset światów czyli reset forum pw hisytorii :D Nic nie będzie
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mnie bawi jedno co chwile wychodzą nowe screeny które nie mniało światła dziennego ujrzeć , a oni biedni szukają kasują, za chwilę bedzie reset światów czyli reset forum pw hisytorii :D Nic nie będzie

Bo oni się uczą od najlepszych. Taśmy prawdy - nie ważne kto co tam mówił mamy tych co ich nagrali ::DD:


Kyniu żeby pisać teksty do dziennika nie trzeba być w TWT
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
Mnie bawi jedno co chwile wychodzą nowe screeny które nie mniało światła dziennego ujrzeć , a oni biedni szukają kasują, za chwilę bedzie reset światów czyli reset forum pw hisytorii :D Nic nie będzie

a może to trzeba jakoś zgrabnie opisać przetłumaczyć podać konkretne argumenty, screeny i wysłać gdzie trzeba z zaznaczeniem na nieudolność tego całego cyrku
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Klikasz na swój nick nad avatarkiem , następnie Zobacz publiczny profil i na koniec masz tam opcje naruszenia.

Poza tym jak masz coś na sumieniu to pod avatarem by Ci się pokazywało - wiem bo ma doświadczenie w tym.

O dziękuję. Nic tam nie ma, znaczy się grzeczna jestem :D
 
Do góry