OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
A to wiem że Sunka jeździ :D Ale może jeszcze się ktoś znajdzie na forum :D
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Czy to ważne ? Mi tam idea przypadła do gustu nawet fajnie ten event obmyślili :) Aż szkoda że nie mam na to czasu , bo tak to bym z chęcią spróbował sił w tym konkursie ;)
 
Mnie bardziej bawi nick "Surihand". Wariacji i kombinacji na temat postaci literackich Old Shatterhanda i Old Surehanda (to dwie różne postaci, obie z książek Karola Maya) jest na The Weście bez liku. Mój własny nick odnosi się do pierwszej postaci, tyle tylko, że niezbędne było dodanie cyfry, którą zawsze tłumaczyłem jako "pierwszy i jedyny" :D
 
Co do kolorowych nicków to nie sądzę żeby plecy były potrzebne - wystarczy przyklaskiwać wszystkim nawet najbardziej durnym zmianom i być wazeliniarzem :)
 
Ania, daj spokój nic nie osiągniesz. Bierz przykład ze mnie i podchodz do pewnych rzeczy bardziej na luzaka. Ja osobiście nie odczuwam na tym forum abym był traktowany gorzej/lepiej niż ktoś inny. A forum regulamin łamałem nie raz nie dwa z premedytacją i co? Co oni mi mogą zrobić? Zablokować viksona? W każdej chwili mogę założyć nowe konto i dalej robić swoje :)

Temu forum można zarzucić natomiast 3 poważne mankamenty:

1. ograniczona swoboda wypowiedzi
2. młodych moderatorów - ślepo zapatrzonych w regulamin
3. powiedzmy brak przekazywania naszych opinii spostrzeżeń i pomysłow na grę wyżej do kogoś kto ma coś do powiedzenia w kwestii realnych zmian w grze

Coraz częściej mam wrażenie, że to forum to taka l'art pour l'art. Pisanie tutaj nic praktycznie nie daje.
Równie dobrze mogło by go nie być. No ale gdzie by się wtedy TWT chwalił kolorowymi nickami? :D
 
Ostatnia edycja:

Patelkowa

Członek obsługi gry
A czym tu się chwalić? Nick jak nick. Jakoś nie czuję specjalnej potrzeby chwalenia się tym, tym gdziekolwiek.

A co do tego przekazywania opinii - z tego co wiem są przekazywane, ale wiesz jak to czasami jest. Można coś komuś przekazywać, ale ktoś może do wiadomości nie przyjmować ;) Opinie graczy jedno - polityka firmy drugie. Mimo wszystko jednak mam nadzieję, że zmiany fortowe (bo one dla mnie w tej chwili są priorytetem) zostaną poprawione.



O! A przy okazji przedstawiam Wam mojego nowego kolegę z pracy! :D

b3736a1460c846d5a94735f474538f57.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22095

Gość
Gość
2. młodych moderatorów - ślepo zapatrzonych w regulamin
3. powiedzmy brak przekazywania naszych opinii spostrzeżeń i pomysłow na grę wyżej do kogoś kto ma coś do powiedzenia w kwestii realnych zmian w grze

Coraz częściej mam wrażenie, że to forum to taka l'art pour l'art. Pisanie tutaj nic praktycznie nie daje.
Równie dobrze mogło by go nie być. No ale gdzie by się wtedy TWT chwalił kolorowymi nickami? :D
Vikson, dlatego tak rzadko tu zaglądałam. Szkoda, że ja muszę w sprawie szanowania regulaminu fatygować prof. Bralczyka. Nic mnie bardziej nie wkurza, gdy ktoś mi wmawia, że jestem wielbłądem. Jak mi profesor odpisze, na pewno się z Wami podzielę :) A Ty Patelkowa uważaj na miny ;P Mi kiedyś żółw brata narobił na biurko. Na szczęście nie na klawiaturę... :D
 
Szkoda, że ja muszę w sprawie szanowania regulaminu fatygować prof. Bralczyka. Nic mnie bardziej nie wkurza, gdy ktoś mi wmawia, że jestem wielbłądem. Jak mi profesor odpisze, na pewno się z Wami podzielę

Serio? Napisałaś do niego? Szczerze wątpie aby zainteresował się tym (no chyba, że znasz go prywatnie)

Ja też miałem kiedyś żółwia: wodno- lądowego. Puszczałem go na pokój i raz się pośliznąłem na jego szczochach :D
 
Do góry