OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31250

Gość
Gość
https://www.youtube.com/watch?v=olcPEN9x5VY

No i wjechał kolejny odcinek IG TV. Po raz pierwszy od kilku miesięcy jest też mowa o TW(zwycięski filmik podczas konkursu filmowego).

Teraz troszkę spojleru z innych gier(proszę nie mieć do mnie żalu :D):

FoE-Nowa linia zadań o Marii Stuart
Elvenar-Wprowadzenie orków i goblinów
Tribal Wars-Świętowanie 13-stych urodzin gry(przegląd najważniejszych zmian na przestrzeni tych lat)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
No fajnie, że pokazali ten filmik bo mi strasznie się on podobał :)
Teraz trzeba czekać na następny filmik IGTV by były ewentualne relacje z horseball lub... brak tw :/
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
No fajnie, że pokazali ten filmik bo mi strasznie się on podobał :)
Teraz trzeba czekać na następny filmik IGTV by były ewentualne relacje z horseball lub... brak tw :/

Co tu pokazywać z horseballa? Nie jestem może zbyt obeznany w temacie, jednakże sam fakt, że startuje zaledwie 6 drużyn(30 graczy) świadczy o ignorancji tego eventu.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Dziękujemy,dziękujemy Polska.Piękna gra na euro 2016!
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Chesz zostać Vikson Grekiem? Proszę bardzo. Wg twt: Vikson udaje Greka. I już nasz Vikson stał się w oczach twt Grekiem :gwizd: No to ouzo!

Chomik, ja jestem jeszcze tak wkurzona, że jakiś tydzień o piłce nie chcę słyszeć. Odpadać to powinniśmy z Chorwacją, a nie z kimś, kto nie potrafi na mistrzostwach meczu wygrać :&:
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Chesz zostać Vikson Grekiem? Proszę bardzo. Wg twt: Vikson udaje Greka. I już nasz Vikson stał się w oczach twt Grekiem :gwizd: No to ouzo!

Chomik, ja jestem jeszcze tak wkurzona, że jakiś tydzień o piłce nie chcę słyszeć. Odpadać to powinniśmy z Chorwacją, a nie z kimś, kto nie potrafi na mistrzostwach meczu wygrać :&:

Aniu jednakże sam fakt, że po raz pierwszy od wielu lat potrafiliśmy awansować do 1/4 finału powinien cieszyć. Z Portugalczykami zabrakło po prostu szczęścia, ponieważ mecz w wykonaniu naszych był wręcz kapitalny.
 
@Miss Anna
Grecja i Grek kojarzy mi się jedynie z lenistwem. Grecy to totalne obiboki :D
A TWT może mnie sobie uważać za kogo chce - nie wiem, z perspektywy czasu zaczynam sie zastanawiać, że chyba
za dużo nagrałem się w zachodnie produkcje gdzie support jest zawsze przyjazny graczowi i liczy się z jego zdaniem
- coś na zasadzie "klient nasz pan" tylko, że w najlepszym wydaniu

@Olimpus35
Fenomenalnym meczem bym tego nie nazwał - nie ma to jak przy stanie 1:0 grać w "trójkąta" na własnej połowie :)
Polska reprezentacja zagrała po prostu swój pierwszy dobry turniej :p
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Ale graliśmy lepiej niż ze Szwajcarami. Reprezentant Chorwacji stwierdził, że drużyna Krystyny to najsłabsza ekipa, z jaką grali na tegorocznym turnieju... Ciekawe, czy Walia da radę... :I: W ogóle powinni te karne skasować i grać, aż padną. Inaczej dogrywka to najczęściej czekanie na karne.
 
Bodajże do 94' roku w lidze japońskiej nie przewidywano remisów. Grali do zwycięstwa bywało że i po 4h

Japonery to nie ludzie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj redakcję opuścił Maciek- kto to był? Pierwszy raz o nim słyszę....
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Użyj papieru i między palce :D

PS: brzydki podpis Patelka :(, ja tam w babeczki wierze i raczej pan ANDRZYJ do "kasanowów" nie należy więc na pannie się tylko mógł przejechać we wcieleniu Geralta.
 
Do góry