OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12588

Gość
Gość
Prawdę powiedziawszy, to było 'nieuczony' a nie 'niedouczony' :D
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Wymogi są tak obniżane że i ciebie niedługo przyjmą.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Jeszcze chwilkę, jeszcze chwileczkę :D

urlop-230x157.jpg
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
A mogłabyś mi przypomnieć jakie to było pytanie? Czytałem tego posta, ale wyleciało mi z głowy... :/

Nie zliczę, który raz usunięto mi posta w tym temacie bez powodu. Nikogo nie obrażam, piszę prawdę. Chodziło o posta z tematu o mistrzostwach fortowych światów. Twt stwierdził, że udawanie ananalfabety to to samo, co bycie analfabetą. Nawet nie raczyli ustosunkować się do opinii Prof. Bralczyka. Może uważają, że wiedzą lepiej od niego...
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Nie zliczę, który raz usunięto mi posta w tym temacie bez powodu. Nikogo nie obrażam, piszę prawdę. Chodziło o posta z tematu o mistrzostwach fortowych światów. Twt stwierdził, że udawanie ananalfabety to to samo, co bycie analfabetą. Nawet nie raczyli ustosunkować się do opinii Prof. Bralczyka. Może uważają, że wiedzą lepiej od niego...

Czasami wystarczy powiedzieć prawdę o ostatniej aktualce, żeby post poleciał :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślałem że przyjęcie mnie do TWT było kiepskim pomysłem (aczkolwiek się dobrze spisywałem), potem był Premier (też uszło i przynajmniej oczyściliśmy sprawy między nami), ale Jakuba? Liczę teraz na przeprosiny Jakub.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
TWT chyba nie chce ,,dobrej zmiany". Błażej, Bartek i Jimmy odeszli, a przyjmują jakichś Jakubów, Fusków i innych jednodniowych redaktorów.
:fl:​
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zliczę, który raz usunięto mi posta w tym temacie bez powodu. Nikogo nie obrażam, piszę prawdę. Chodziło o posta z tematu o mistrzostwach fortowych światów. Twt stwierdził, że udawanie ananalfabety to to samo, co bycie analfabetą. Nawet nie raczyli ustosunkować się do opinii Prof. Bralczyka. Może uważają, że wiedzą lepiej od niego...

No właśnie tak teraz szukam tej wcześniejszej odpowiedzi i nie ma :D Nie ma posta w Oficjalnym temacie offtopowym :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
tak sobie siedzę i się paczę jak bitwa się rozgrywa...
27 vs 10...
16 rund...

Utrzymanie, bądź też zmniejszenie szansy na bitwy trwające 55 rund.
UDAŁO SIĘ KONCERTOWO!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem gdzie zapytać, więc napiszę tu.

Do kiedy dostępne jest zadanie "Tydzień przyjaźni"? Użyłem opcji Szukaj, ale nie znalazłem tegorocznego terminu.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wow, wow, wow... Czyżby wreszcie nadchodziły zmiany na forum?
Na becie już jest dostępny nowy wygląd forum od http://www.expressplus.co/, jednak jeszcze prace trwają, więc podczas pisania tego postu forum jest puste :)
Z tego co na szybko przeczytałem to forum powinno być zoptymalizowane też na telefony. Powiadomienia i inne bzdety pewnie będą podobne jak na forum elvenar :)
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
No właśnie tak teraz szukam tej wcześniejszej odpowiedzi i nie ma :D Nie ma posta w Oficjalnym temacie offtopowym :D
Nie bez powodu. Wychodzi na to, że twt uważa się za większego znawcę polszczyzny od Prof. Bralczyka. Jeśli napiszę, że udajesz analfabetę, to ich zdaniem tak samo jakbym Cię nazwała analfabetą. Czekam na zmiany w słownikach... ::DD:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wow, wow, wow... Czyżby wreszcie nadchodziły zmiany na forum?
Na becie już jest dostępny nowy wygląd forum od http://www.expressplus.co/, jednak jeszcze prace trwają, więc podczas pisania tego postu forum jest puste :)
Z tego co na szybko przeczytałem to forum powinno być zoptymalizowane też na telefony. Powiadomienia i inne bzdety pewnie będą podobne jak na forum elvenar :)

I już nowa wersja forum jest https://forum.beta.the-west.net
Ciekawie to wygląda, jednak jak dla mnie widoczność najnowszych postów jest słaba.
Czy można wiedzieć kiedy do nas takie coś dojdzie?

 

DeletedUser

Gość
Gość
I już nowa wersja forum jest https://forum.beta.the-west.net
Ciekawie to wygląda, jednak jak dla mnie widoczność najnowszych postów jest słaba.
Czy można wiedzieć kiedy do nas takie coś dojdzie?


Serio? Szata graficzna uboga jak na mojej stronie internetowej z gimnazjum..., ale miejmy nadzieję, że będą jakieś lepsze opcje czy coś :)

Miss Anna napisał:
Nie bez powodu. Wychodzi na to, że twt uważa się za większego znawcę polszczyzny od Prof. Bralczyka. Jeśli napiszę, że udajesz analfabetę, to ich zdaniem tak samo jakbym Cię nazwała analfabetą. Czekam na zmiany w słownikach...

W twt sami znawcy i specjaliści :D CM kiedyś mówiła, że egzamin z polszczyzny zdała na max pkt. ;)
 
Do góry