OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wiesz... ja też nie mogę podawać swych informacji dokładnie by nie zdradzić informatorów z całego świata...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeglądałem niniejszą dyskusję, która się toczyła podczas mej nieobecności od dawna. Mogę jedynie stwierdzić...jakież to typowe. Ale, ale...nigdy nie zapominajcie o mnie pif paf
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus.
Mam pytanie do fortowców.Zmienił się bonus umocnień i budowniczego czy nadal jest przerośnięty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napisz do niego, żeby była opcja, że po zalogowaniu było słychać oklaski :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Napisz do niego, żeby była opcja, że po zalogowaniu było słychać oklaski :D

Ale... Po co? :D

Na stronę DzikiTW została dodana nowa zakładka- Zadania
W niej znajdziecie (jeśli przetłumaczę) treści nowych zadań. Większość będzie prostym tłumaczeniem z różnych źródeł, ale zawsze komuś może się przydać, jeśli utknie w queście :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22095

Gość
Gość
No spoko, natomiast polecam zapoznać się z definicją "Skryba", primo,
Secundo: ogromnych błędów nie popełniam, także źle nie ma, to, że możesz być polonistą -twoja sprawa, walcz na forum z innymi- nie ze mną bo wydaje mi się , że szukasz jakiegoś konfliktu tylko dlatego, że obroniłem moją dobrą koleżankę.
Get real dude.
Chodziło np. o sytuację, gdy etriel upierała się, że pisze się Jasse James:
https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=59559

Premierze i fusku, proszę kierować pretensje do moderatorów, którzy bez powodu wykasowali mi już dwa posty w tym temacie. Ja się nie czepiam Waszej ortografii, tylko braku odwagi etriel do przyznania się do błędu. Wszyscy mogą pisać tutaj nawet obraźliwe czy wulgarne kwestie, ale tylko mi usuwacie. Dlatego, że cytuję temat, w którym etriel wykazała się nieznajomością ortografii języka polskiego, naskoczyła na mnie i nawet nie przeprosiła, gdy lubrzan uznał moje racje?

Serio? Napisałaś do niego? Szczerze wątpie aby zainteresował się tym (no chyba, że znasz go prywatnie)
Ja też miałem kiedyś żółwia: wodno- lądowego. Puszczałem go na pokój i raz się pośliznąłem na jego szczochach :D
Profesor Bralczyk odpisał ::D: :
Ma Pani rację.
JB
PS. Mnie też to spotyka...
Czekam teraz na cofnięcie mi kary i przeprosiny od lubrzana, etriel i kto tam jeszcze się tym zajmował ::P: Udawanie analfabety nie oznacza bycia nim ::P: Ja nikogo nie obrażam, nawet na forum TW.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Może namówię męża i w przyszły weekend się uderzy nad jezioro. Chociaż znając życie nie będzie już upałów :D

A kiedy maluch wychodzi? ;)
W weekend jadę nad jezioro. Miałam w planach lenić się na leżaku, z książką w ręce. Ale już ktoś dzwonił, że się do nas wybiera. Znowu nici z lenienia :(
 
Maluszek pod koniec września :) w ten weekend lecimy na wesele, więc lipa z jeziorka. Ale coś się wymyśli :D

Ojj ale i tak lepsze spędzanie czasu nad wodą niż w domu :)
 
Do góry