OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
To co teraz czytam :) Bronicie się wzajemnie jak spartańska falanga
Lenka powinna się sama potrafić obronić jeśli jak twierdzicie jest na tyle inteligentna :)

Ale po co? wujek fusek i ciocia patelka zalatwią sprawę :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ciocia patelka nikogo nie broni, tylko myśli, że trzeba dać szanse ;) My (jeszcze nie takie) stare pryki też dostawaliśmy swoje szansy, teraz niech się młodzi męczą :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, to nie jest obrona, tylko pisanie o średniej wieku itd. z takim podtekstem jest nie na miejscu.
Równie dobrze 40 latek może zachowywać się jak 15 latek a nastolatek jak dorosły człowiek (choć nim nie jest). O to mi chodzi, a nie o jakieś bronienie kogokolwiek.

Wiek nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o poziom "dorosłości". Owszem nastolatkowie przeżywają okres buntu- chyba każdy przez to przechodził, ale znam paru młodszych ode mnie o powiemy 8-9 lat i zachowują się czasami bardziej odpowiedzialnie niż niektórzy moi ludzie na roku, a tam osoby w wieku 24-28.
 
Nie, to nie jest obrona, tylko pisanie o średniej wieku itd. z takim podtekstem jest nie na miejscu.

Na miejscu czy nie na miejscu ---- takie są fakty :)
Napisałbym coś dobitnie ale zaraz wasza kolorowa mafia skasuje mi posta :D

Jest piątek, właśnie otworzyłem pierwszego browara - miłego weekendu wszystkim
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Jakub.... Jeżeli masz na karku tyle lat ile widnieje to nie powinieneś nawet podejmować dyskusji z premierkiem.
Nie będę tutaj używał w stosunku do niego jakiś wysublimowanych epitetów
bo wszyscy wiedzą jaki to człowiek i co sobą reprezentuje



Nie znasz mnie, nie rozmawiałeś ze mną osobiście a piszesz takie rzeczy.
Uwielbiam takich ludzi, którzy od razu po wpisach na forum czy w grze, gdzie traktuje to na luzie i z duuużym dystansem potrafią wysnuć takie tezy i od razu człowieka ocenić.



Więcej w tym temacie na jakąkolwiek wycieczke w moim kierunku nie odpowiem, bo to niczego w Was nie zmieni.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, to są po prostu stereotypy.

Młody=głupi
Blondynka=głupia
Dorosła osoba= mądra

itd.

Nie, tak nie jest. To jest po prostu utarte myślenie.
Dopóki nie poznam człowieka, nie ocenię go. Człowiek może być młody, ale odpowiedzialny. Wszystko zależy od tego jak ma poukładane w głowie.

Możecie tak robić, ale wg mnie nie powinniście. Czemu? Bo ktoś równie dobrze może Was zaskoczyć jak i rozczarować. Ja wolę do każdego nowego człowieka którego poznam podchodzić na zasadzie Tabula rasa (łac. czysta tablica).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Szczerze zazdroszczę. Do 17 siedzę w pracy. Ale później weekend nad jeziorem ;)

Patelka przekazuje Ci pozytywną energie !!! dasz rade!!! :))




today-will-be-awesome-the-positive-pear.png
 
Nie znasz mnie, nie rozmawiałeś ze mną osobiście a piszesz takie rzeczy.
Uwielbiam takich ludzi, którzy od razu po wpisach na forum czy w grze, gdzie traktuje to na luzie i z duuużym dystansem potrafią wysnuć takie tezy i od razu człowieka ocenić.
Kiedy byłeś zwykłym graczem bluzgaleś na mnie i na innych graczy językiem z rynsztoku (nawet ja po 8 piwie tak obrażać ludzi nie umiem) :D
A gdy dzięki swojemu wazeliniastwu i jakiemuś tam poradnikowi pvp (z którego notabene nic nowego nie wyniosłem) dostałeś się do TWT to co teraz chcesz udawać elokwentnego i poprawnego? Myślisz, że ludzie zapomnieli? Dla większości z nas byłeś jesteś i będziesz zawsze tym samym :)
 
Ostatnia edycja:
A propos pokemonów to siedzę w temacie od 1998 roku
Mam wielu przyjaciół japończyków.... dla mnie ggry z tej serii to nic nowego
Aczkolwiek przeraża mnie tzw owczy pęd i skala tego zjawiska, ktore ostatnimi czasy zaistniało.
Osobiście nie gram bo smarfona nie posiadam
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Mam pytanko... czy ktoś z graczy ma zamiar zagościć na zlocie społeczności tw? A może mamy jakichś pasjonatów rycerstwa i zawita ktoś na imprezę 13 sierpnia w Liwie?
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kto jak kto ale ja mam zawsze informacje. Żartuje... niestety wiem jedyniei że będzie s sierpniu (bo zawsze tydzień lub dwa tygodnie przed była informacja, wiec w tym miesiącu już nie zdążą ogłosić). Stawiam na przedostatni weekend sierpnia.

Ja osobiście zapraszam na imprezę w Liwie... będzie bohurd i będzie fajnie :)
 
Kto jak kto ale ja mam zawsze informacje. Żartuje... niestety wiem jedyniei że będzie s sierpniu (bo zawsze tydzień lub dwa tygodnie przed była informacja, wiec w tym miesiącu już nie zdążą ogłosić). Stawiam na przedostatni weekend sierpnia.

Ja osobiście zapraszam na imprezę w Liwie... będzie bohurd i będzie fajnie :)

Z moich informacji wynika że ostatni weekend sierpnia
 
Do góry