OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Hola!
Ale ja przecież grzecznie napisałem, że Lenka jest ogarnięta, poświęca dużo wolnego czasu na grę itd.
Napisałem słowo "wara"- rozumiem, dla niektórych jest ono obraźliwe, pytanie tylko czy niebezpodstawnie. Moim zdaniem lekko się czepiacie.

Więc zastanówcie się proszę uprzejmie czy aby nie popełniacie błędu o który mnie posądzacie, elo bęc.

Czemu mamy się nie czepiać jak admini czepiają się o każde podobne do tego słowo ::):
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Oj blazej3, toś Ty był w TWT i nie nauczył się najważniejszej rzeczy, z którą zapoznała mnie pani CM. Wystarczy przed hejtem/obrazą (oczywiście na granicy punktów, bez wulgaryzmów), dodać: 'W mojej opinii..." I sprawa karnych załatwiona. :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem dlaczego traktujecie wytykanie błędów jako 'hejtowanie' czy tam... 'mowę nienawiści'? A może to po prostu wyciągnięcie ręki, by dziennik, który jest 'sztandarem' (pokuszę się o sarkazm :D ) TW, powinien zachęcać graczy przejrzystością i jasnością faktów. Możesz to Fusku odbierać jak chcesz. Jedyne co przyznam, to jako jedyny jesteś na tyle 'łebski' i masz jaja by zripostować coś trafnego ;)

Już nie chcę poruszać błędów w waszych spłodzonych mękach, wręcz arcydziełach, tworach w dzienniku, ponieważ z jednym z redaktorów niemalże przez całą noc szukaliśmy i poprawialiśmy byki w wielu artykułach. Da się bez spiny? Da się ;) Wystarczy zrozumieć ideę, że to wy jesteście dla nas, a nie my dla was ;)

Sam tego tak nie traktuję, ale pisałeś ogólnie więc spoko nie chowam przez to urazy. Wytykacie nam błędy, też spoko, bo jak coś się pisze i jest upubliczniane to lepiej jakby błędów nie było, to dla mnie jasna sprawa.

Ma być tym sztandarem i mam nadzieję, że takim jest/będzie.
Miejmy również nadzieję, że jak Lenka weźmie się za "szefowanie" dziennikiem będzie to wyglądało jeszcze lepiej.

Jest dział na forum: błędy językowe, sądzę, że tam byłoby dobre miejsce do zgłaszania tego.

Ewentualnie zapraszam na poznanie "kuchni" od drugiej strony ;)

Odbieram to jako "utarcie nosa Wielkim Braciom"
"Nobody is perfect" - tak mi się nasunęło, jakby z jakiegoś filmu, ale mogę się mylić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ale po co ten podział my - Wy? Jesteśmy jedną społecznością graczy i nie lepiej razem się trzymać? Jedni popełniają błędy, inni je zauważają i zwracają uwagę - jak dla mnie taka sytuacja jest ok. Myślę, że nikt nie potraktuje takiego zgłoszenia jako hejt, czy złośliwość. Ba, gdyby mi ktoś zwrócił uwagę na coś co źle zrobiłam to bym była wdzięczna i wiedziała co poprawić na przyszłość.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Patelka

Nic dodać, nic ująć.
Sam mówiłem oraz pisałem ludziom nieraz, że jeśli błędy popełniam mają mnie poprawiać. Wkurzyć się wkurzę, ale na siebie, iż takie byki pisząc w ojczystym języku, JA! - student historii!! - popełniam. Toż to prawie jak zniewaga (moja opinia) dla tych ludzi co walczyli za to byśmy mogli się naszego języka (notabene jednego z najtrudniejszych) uczyli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12588

Gość
Gość
Oj Fusku, raczę przejrzeć posty i brak odstępu przed i po '-'. Jest to niestety błąd.

Patelko, gołowąs69, z tego co wyczytałem z jego postów, uważa się za lepszego... No cóż. Może tylko ja to tak odbieram. Więc nie dziw się, że w moim rozumowaniu kwitnie pogląd 'my - wy'.

Poza tym. Rozmawiałem z ówczesnym redaktorem naczelnym, szeryfem cieniem, o błędach w artykułach i obiecał "nagrodę" za aktywne poszukiwanie pomyłek... Znalazłem ponad 40 - nagrody nie dostałem. Ja widać zależy to od kaprysu WAS, czyli adminów. Płakał z tego powodu nie będę, bo jak to sarkastycznie ujmę: 'Robiłem to dla idei wyższej".

PS. Fusku, kurka rurka, jeśli używam pompatycznie sarkastycznego stwierdzenia to nie używaj go, z łaski swojej, w swoich wypowiedziach jako 'najprawdziwszą prawdę' ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz... ja to wiem, Ty to wiesz, inni już niekoniecznie, przez co dyskusja może się dalej rozwijać kierując się na nieodpowiedni tor.
Co do błędu, masz znowu rację, nie używam tego zbyt często, promotor "zakazuje" ;) już poprawiam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patelkowa

Członek obsługi gry
Jakubie (bo nie wiem w końcu czy tego Kubusia mogę ;)) jeżeli kiedyś przez jakiś kolorek poczuję się lepsza od kogoś to stwierdzę, że do końca mi się tiru-riru w głowie zrobiło i czas na wariatkowo. Jak babcie kocham.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Anno (bo nie wiem w końcu czy tą Anię mogę ;)) czy ja coś o Pani/Tobie wspomniałem, iż egzaltujesz się tym kolorkiem? Jedynie tą nutę fałszu wyczułem w wypowiedzi 'premierzyka', którego zachęcam do odpowiedzi. Klawiatura nie gryzie... O ile wyhodowałeś w niej jakiejś nowej kolonii bakterii, czy co to tam da się 'spłodzić' między przyciskami ;).

Piszesz Fusku, że to wiesz. Wiesz, że spodnie za każdym razem masz mokre a dalej sikasz pod wiatr... Ech... ;)
 

DeletedUser30385

Gość
Gość
Skoro nawiązał się już temat o poprawności językowej, to może i ja się wtrącę.

Zastanawia mnie jedna rzecz, jakim cudem, znaczna część osób dostała się do TWT. Przy ostatnich kontaktach przez system supportu moje oczy niemal krwawiły przez popełniane błędy językowe i gramatyczne.

Składnia zdań co niektórych osób woła o pomstę do nieba, zbaczanie z tematu, kiedy wytknie się błędy, NIEUŻYWANIE POLSKICH ZNAKÓW (a podobno to polski support), ignorancja, nonszalancja i wiele innych...
Pozwolę sobie nawet zacytować niektóre słówka:
"Eventy nie są obowiązkowe i nie można się bez nich obejść." o_O
"Chrześcijaństwo" z dużej, natomiast "judaizm" już z małej.
"polska" z małej litery.

facepalm.jpg~c200

Nie dość, ze w supporcie są niekompetentne osoby, to jeszcze na forum olewa się to ciepłym moczem. Tak jak i zamykanie zgłoszeń w okresie wakacyjnym, gdzie chciałem odpisać, a tu "twoja sprawa została zamknięta".
Nieładnie tak.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Wyjdzie, że z mokrymi galotami latasz ;)

Proszę Cię, zawołaj premiera by mi odpisał. Ciekawi mnie co odpowie. :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@mario vip

Prowadzona jest tutaj dyskusja na temat błędów, więc Twój post został wzięty pod uwagę przeze mnie pomimo tego, iż nie wspomniałem o nim (ani o Tobie) w żadnym z moich postów. Robimy błędy gramatyczne, językowe, składniowe itp. Ok, popełniamy je, spoko. Jak dla mnie temat zamknięty, postaramy się by ich zabrakło następnym razem.

Co do zgłoszeń to już nie moja działka więc nie odpowiem.

@Jakub

Przynajmniej w upały będzie mi chłodniej :D
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Ależ premierzyku nieuczony, nie zależy mi na twym wątpliwym poklasku. Pokaż, że to co Ci zwisa, to nie ozdoba. ;) Tyle spraw poruszyłem względem twej wątpliwej osoby a tu się okazuje, iż moje stwierdzenia się potwierdzają. Na nic głębszego cię nie stać, niż na zbycie tematu. No cóż... Tak bywa jak jakiś smarkacz69 uważa się za 'nadgracza' :)

Ech... Fuskowi też dowcip/przytyk się stępił... Nic ciętego odpisać nie potrafi :/ Ludzie wyzuci z emocji. Brak partnerów do ciekawej wymiany zdań :(

/edit

Już pominę premierzyku nieuczony, iż wyraz "Cię" zazwyczaj pisze się z 'ę' na końcu. A w sumie... Jesteś tylko marnym skrybą. Poprawiasz teksty znajdujące się na wiki. Po co Ci znajomość poprawnej polszczyzny? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30385

Gość
Gość
@mario vip

Prowadzona jest tutaj dyskusja na temat błędów, więc Twój post został wzięty pod uwagę przeze mnie pomimo tego, iż nie wspomniałem o nim (ani o Tobie) w żadnym z moich postów. Robimy błędy gramatyczne, językowe, składniowe itp. Ok, popełniamy je, spoko. Jak dla mnie temat zamknięty, postaramy się by ich zabrakło następnym razem.

Co do zgłoszeń to już nie moja działka więc nie odpowiem.

@Jakub

Przynajmniej w upały będzie mi chłodniej :D

A mnie chodziło o to, że nie robicie ich tylko w dzienniku, ale także na forum jak i w formularzach kontaktowych. I to dosyć nagminnie.

YX8SW0AVvZiTAwiUIcu7-njg7kY.gif
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ależ premierzyku nieuczony, nie zależy mi na twym wątpliwym poklasku. Pokaż, że to co Ci zwisa, to nie ozdoba. ;) Tyle spraw poruszyłem względem twej wątpliwej osoby a tu się okazuje, iż moje stwierdzenia się potwierdzają. Na nic głębszego cię nie stać, niż na zbycie tematu. No cóż... Tak bywa jak jakiś smarkacz69 uważa się za 'nadgracza' :)

Ech... Fuskowi też dowcip/przytyk się stępił... Nic ciętego odpisać nie potrafi :/ Ludzie wyzuci z emocji. Brak partnerów do ciekawej wymiany zdań :(



Jakiś tam "nieuczony" nie jestem, podstawówkę, liceum, no może studia jakieś tam mam, do maka mnie przyjmą, ale pewnie masz racje, premierzykiem jestem i jestem z tego dumny.
A to co mi zwisa to moja sprawa, chociaż rozumiem tutaj podteksty.

A co do 'nadgracza'- niestety jesteś w błędzie, natomiast za 'podgracza' się również nie uważam.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Gratuluję Jakubie odwagi :I:. Musisz być darzony jednak szacunkiem lub masz haki na TWT, bo mnie już dawno wlepiliby bana za takie posty...
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Ależ Miss Anno... Konto na forum traktuję jako 'niby przywilej'. Zależy mi na nim, jak premierzykowi na ortografii. A poza tym... Pamiętaj, jak jesteś skrybą - strażnikiem ortografii oraz poprawnej polszczyzny - to pisz błędy w wypowiedziach na forum. Daleko zajdziesz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ależ Miss Anno... Konto na forum traktuję jako 'niby przywilej'. Zależy mi na nim, jak premierzykowi na ortografii. A poza tym... Pamiętaj, jak jesteś skrybą - strażnikiem ortografii oraz poprawnej polszczyzny to pisz błędy w wypowiedziach na forum. Daleko zajdziesz ;)


No spoko, natomiast polecam zapoznać się z definicją "Skryba", primo,
Secundo: ogromnych błędów nie popełniam, także źle nie ma, to, że możesz być polonistą -twoja sprawa, walcz na forum z innymi- nie ze mną bo wydaje mi się , że szukasz jakiegoś konfliktu tylko dlatego, że obroniłem moją dobrą koleżankę.
Get real dude.
 
Do góry