Ostatnie słowo zwycięzcy- taunt

Czy jest to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 320 84,2%
  • Nie

    Głosy: 60 15,8%

  • W sumie głosujących
    380
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Moja propozycja jest taka (i myślę że nie była by trudna do wykonania) by zwycięzca po wygranej walce mógł zarzucić jakimś tekstem do przegranego gracza :) jak to na prawdziwym dzikim zachodzie bywało ;) powiedzonka (taunty) były by przeróżne i nie do wyboru ale żeby każdy gracz ustawił sobie swoje za wulgarne i niecenzurowane gracz byłby odpowiednio potraktowany :)

Tak jak jest teraz"

-Luidzi- wygrywa
pojedynek,otrzymuje xx
punktów doświadczenia
i zabiera -gracz- XXX$
(i w tym miejscu) -Luidzi- mówi: "jakie życie taka śmierć :cool:"
-"Veni Vidi Vici"
W przypadku grabarza na przykład- "Umarł śmiercią naturalną... kula naturalnie przebiła serce :D"
-"Tańczyłeś kiedyś z Diabłem przy świetle księżyca(?)"
-"Bóg jest skorumpowany:cool:"
-"Ja tu jestem szeryfem"
To tylko przykłady wymyślone przeze mnie by pokazać jak mniej więcej mogło by to wyglądać :)
czekam na Wasze opinie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swietny pomysł kolego, coś takiego jest w Wiedżminie Versusie,
Jeden tekst szczególnie mi sie spodobał:
"Nawet babcia była szybsza"

heh
i myśle ze cos takiego urozmaiciło by gre i wprowadziło więcej humoru do gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swietny pomysł kolego, coś takiego jest w Wiedżminie Versusie,

Akurat nieco inny system niż przestawiłem jest w podobnym projekcie co The West i powiem że sprawdza się i niektóre powiedzonka charakteryzują graczy :) warto tez było by wprowadzić limit znaków :) jak i były by widoczne gdy gracze chwalili by się walkami- można by było wybrać najlepszy tekst i w jakiś sposób nagrodzić ;) ogólnie forma drobnego urozmaicenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czym chciałbyś nagradzać? itemami w grze :D
No i byłaby to dodatkowa robota dla adminów sprawdzanie tekstów czy nie są wulgarne i nikogo nie obrażają :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czym chciałbyś nagradzać? itemami w grze :D
No i byłaby to dodatkowa robota dla adminów sprawdzanie tekstów czy nie są wulgarne i nikogo nie obrażają :D

nikogo całkiem nie przypilnujesz ;) zarówno jak obecnie ktoś kogoś obrazi na grze :) Ci którzy pochwalili by się walką i przy okazji swoim "ubogim" słownictwem byli by wychwyceni tak samo Ci których gracz przegrywający zgłosił po wiązance w jego stronę po klęsce :) to z nagrodami być może nieco zbyt wysoko sięgające :D jestem nowy nie wiem na co stać adminów, na co pozwalają i jak upiększają i urozmaicają grę swoim userom :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
Ale czym chciałbyś nagradzać? itemami w grze :D
No i byłaby to dodatkowa robota dla adminów sprawdzanie tekstów czy nie są wulgarne i nikogo nie obrażają :D

Powstałby pewnie nowy dział, gdzie zgłaszałoby sie wulgaryzmy. Pomysł całkiem ciekawy i nie taki trudny do zrealizowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może jeszcze słowo przegranego i słowo na początek?
Ja jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może jeszcze słowo przegranego i słowo na początek?
Ja jestem na tak

To już bez sensu :) wygrałeś walkę-wyraź to :D przegrany powinien odejść zresztą nie było by to takie oryginalne ;) co do początkowych sprzeczek równiez odpada moim zdaniem :) zamiast rozmawiać przechodzi się do rękoczynów :D

moim zdaniem zły pomysł.
pojedynki przebiegały by dłużej :/

why..? 1 zdanie wpisane więcej do obecnych informacji po wygranej/przegranej walce..(?) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł. Na pewno raporty z pojedynków będą ciekawsze a i może zmniejszy się poczucie "jednolitości" graczy (skoro nie ma opcji profilu osobistego)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo mi się podoba, ale tylko słowo na koniec - bez żadnego wstępu, ani słowa przegranego, bo za duży bajzel by się zrobił. Myślę, że OK by było, jakby się ten tekst ustawiało w "pojedynek" (wiecie, tam gdzie się ustawia uniki i cel strzału) oczywiście z możliwością zmiany. Wulgarne teksty mogłyby być normalnie zgłaszane, tylko może w nowym dziale, jak zaproponował jeden z moich przedmówców :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo mi się podoba, ale tylko słowo na koniec - bez żadnego wstępu, ani słowa przegranego, bo za duży bajzel by się zrobił. Myślę, że OK by było, jakby się ten tekst ustawiało w "pojedynek" (wiecie, tam gdzie się ustawia uniki i cel strzału) oczywiście z możliwością zmiany. Wulgarne teksty mogłyby być normalnie zgłaszane, tylko może w nowym dziale, jak zaproponował jeden z moich przedmówców :)

.. i autor wulgarnego tekstu w nagrodę dostaje bana na konto. Bez możliwości odwołania. Do wykonania rzecz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
akurat co do nagród to naprzykład może być kilka czyli od 1 do 5 baryłek złota na premium a taki konkurs co 1, 2 miesiące
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajna sprawa, a co do ostatniego posta to by się włeścicielom nie opłacało co najwyżej raz na 2 lata to od biedy można by było
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mógł by być też komentarz na początek pojedynku np. ,,To miasto jest za małe dla Nas dwóch":D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Idealny pomysł! Oczywiście nie wulgane ale to by było piękne jak bym powiedział do pokonanego jakiś text z dawnych lat :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł!Pojedynki były by ciekawsze i wogóle fajnie rzucić tesktem w stylu "To miasto jest za małe dla nas dwuch" do przegranego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem stanowczo na TAK, ale drobna uwaga: jeśli wygrywający może powiedzieć ostatnie słowo, to niech wypowie je zanim pojawi się na ekranie podsumowanie walki. Inaczej mało kto będzie zwracał na to uwagę. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak.Co do tego co napisałeś MarYO otuż jeżeli będzie to wprowadzone to chyba raczej inni będą chciali zobaczyć słowa innych :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry