Ostatnie słowo zwycięzcy- taunt

Czy jest to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 320 84,2%
  • Nie

    Głosy: 60 15,8%

  • W sumie głosujących
    380
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo – Bardzo! :)
A żeby nie nudziło się tym atakowanym ciągle przez jednego gracza można by było zrobić to w taki sposób, że każdy może wprowadzić po kilka powiedzonek a to które się pojawi będzie:
- losowe
- zależne od ustalonych proporcji np. powiedzenie A = 40%, B=40%, C=20% szansy na pojawienie się.
- Zależne przebiegu walki. A = Niewielka przewaga, B = Znaczna przewaga, C=Fatality.

To prawda, że pomysł nie wnosi nic praktycznego ale za to dodaje dożo do klimatu.
Właśnie dzięki takim drobiazgom gra staje się rozpoznawalna i nabiera smaku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak.Co do tego co napisałeś MarYO otuż jeżeli będzie to wprowadzone to chyba raczej inni będą chciali zobaczyć słowa innych :]

"Raczej" tak. Ale wprowadzenie podanej przeze mnie kolejności chyba bardziej pasuje (i niejako "zmusza" do zobaczenia tej gadki, która wypada jako przedostatnia).

Walka => Wypowiedź zwycięzcy (a przegrany schyla głowę) => Podsumowanie walki. Tak powinno być. ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem jak najbardziej na tak. ludzie maja rozne smieszne pomysly na takie teksy. smiesznie by bylo poczytac pozniej na forum raporty:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł urozmaicil by gre i raporty z walki.

Co do wulgaryzmów zawsze zostaje raport i go mozna przedstawic jako nie zbity dowod przewinienia, wiec karanie nie bylo by zbyt skomplikowane i trudne :cool:

Tekst by sie wpisywało raz np w miejscu ustawiania uników i celowan do walki i z czasem mozna by było sobie zmieniac go.

Oczywiscie ograniczona liczba znaków.

Jestem na tak !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czym chciałbyś nagradzać? itemami w grze :D
No i byłaby to dodatkowa robota dla adminów sprawdzanie tekstów czy nie są wulgarne i nikogo nie obrażają :D

A nie można by wprowadzić "krzaczków" na określone słowa? W którymś języku internetowym można tak zrobić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezłe tylko obawiam sie tego że jakiś pojedynkowicz mnie rozwali to będą widniały nieocenzurowane wyrazy ,których starsze osoby i nawet młodsze by nie chciały widzieć. Wulgaryzmy są jak splunięcie na grób dziadka poległego w czasie wojny za obronę ojczyzny!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wulgaryzmy i tym podobne zakazane treści pojawią się na pewno a to czy zostaną tam na dłużej to już będzie zależeć od moderatorów i nas samych.
Rozglądałem się ostatnio za jakąś farmą niedaleko mojego miasta i na samym moim kwadracie znalazłem parę miast które miały w nazwie kwiatki z typu THC a w logo zieleninę, swastykę czy jakieś hasła bojówkowe.
Jeżeli nie wprowadzi się jakiegoś programu który wspomógł by cenzurowanie to moderatorzy sami sobie z tym nie poradzą.
Sam jak tylko znajdę trochę więcej czasu przelecę jeszcze raz okolicę i podeślę co trzeba komu trzeba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK. Fajny pomysł. Tylko żeby ktoś nie zapytał przegranego:
"Jak się czujesz?"
albo
" Nic ci nie jest?"
HeHe.:D
 
Zaatakował mnie gracz z niższym levelem (pojedynkowicz) i mnie pokonał.Po prostu miałem plamę na honorze że mnie słabszy pokonał.Potem się zemściłem i fajne by było gdybym mógł mu coś powiedzieć(oczywiście bez wulgaryzmów).Albo miałem sytuację że poszedłem do innego miasta kupiłem broń i zaatakowałem założyciela,Potem mu napisałem "sorry ale musiałem sobie zrekompensować koszty" hehe gdyby było tak jak to wymyślił twórca tego wątku(szacuneczek:D) byłoby jeszcze ciekawiej:D
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
@UP: Widocznie nie wiedział dokładnie kto to jest lub po prostu znał go z filmów, których nigdy zapewne nie widział (nie żebym go krytykował, ja tylko przypuszczam).

Ciekawy pomysł. Sam często mam z kimś na pieńku i pragnę podczas wygranej słownie "splunąć na niego". Cóż to byłaby za satysfakcja :D.

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem go w życie. Przydałaby się odrobina indywidalności w pojedynkach. Jak narazie są to tylko strefy uniku i celowania. A szkoda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł świetny, dodałby charakteru tym pojedynkom, nie mówiąc już o tym jak milo by było rzucić jakimś celnym tekstem w kolesia który się zawziął i stara się zrewanżować po raz n-ty :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaa niedłu go może wejść handel między graczami i dodawać słowa "Dziękujemyza zakupy, zapraszamy ponownie", tu pewnie będzie" dziękujemy za...[coś tam] zapraszamy ponownie";)
nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
old shatterhand wzorem szlachetnosci nie byl , chociaz zazwyczaj zachowywal honor
co do pomyslu jest beznadziejny - po co to komu? ja patrze na komunikat koncowy co stracilem (ew. zyskalem) i kasuje raport - kolejna niepotrzebna opcja utrudniajaca gre - i na dzikim zachodzie na pewno nikt nie gadal do trupow
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym proponował żeby można samemu sobie okrzyk wybierać, oczywiście wulgaryzmy karane banem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu nie , ciekawy pomysł , chociaż na pewno znaleźli by się tacy co by obelgi jakieś na wpisywali ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takich co wypisują wulgaryzmy i obelgi zgłasza się do odpowiednich organów ścigania lub banowania :D
 
Można by np. ustawić co się mówi jak się wygra i co jak się przegra!Np:

Old Shatterhand wygrywa i
otrzymuje4$ i 40 pnkt doś

Old Shatterhand mówi:Hehe jestem pudzian(lol?)
Gracz jak każdy inny odpowiada:Jeszcze cię dorwę!
 

DeletedUser10758

Gość
Gość
Ja jestem na tak ale lepiej żeby były teksty do wybrania np. z jakiejś tabeli, bo wiele graczy pisało by przekleństwa heh
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybieranie z tabeli by było nudne i mało kreatywne...

W dodatku spodziewam się że wówczas moderatorzy zaproponowali by same skrajnie "grzeczne" hasła...
 
Status
Zamknięty.
Do góry