Plądrowanie - kradzież po pojedynku

  • Rozpoczynający wątek rembek77
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o poniższej propozycji?


  • W sumie głosujących
    304
Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
Wielkie NIE. To uderzy w postacie nastawione na wykonywanie zadań, w poszukiwaczy. Jaki będzie sens kompletowania fajnych itemek skoro w każdej chwili może mnie napaść banda koksów nastawionych na łupienie? Nie trudno wyobrazić sobie 5 orków grasujących wspólnie na strzelców w wypasionych ciuszkach. Który cwaniak nie omdleje w takim starciu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
robisz na jakąś broń jak wół a taki kto cię pokona se ją zabierze to trochę niesprawiedliwe wobec nowych graczy
 

DeletedUser20659

Gość
Gość
na NIE ! wiesz ile pojedynkowiczów by się chowało po hotelach żeby go nikt nie omdlał ?! pomysł do bani ; /
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Nie po to pracuję i zarabiam, żeby potem to stracić...
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
nie np. jeżeli ktoś będzie miał złotego colta i straci go to już go nie odzyska
to tylko przykład ale jest dużo takich itemów
 

DeletedUser

Gość
Gość
cóż, na Dzikim Zachodzie na pewno coś takiego się działo (1 punkt), ale odebrałoby to sens grze ( -7000 do kwadratu punkta)

NA NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra jest strasznie prosta więc poco?Wielkie Czerwone NIE.Ktoś się męczył nad zdobyciem MHDS i stracił ostatnią szansę.Bo tylko raz jest to zadanie.I raz się trafia 3 część kartki.Więc po co to?I cały wysiłek na marne.A poza tym już takie coś było.Nawet kilka razy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Widząc ton wypowiedzi i to jak bardzo marwicie się o to aby nie zabrali Wam klucza, złotej szabli czy colta, WEB'a, Peacemaker'a czy inne świecidełko dochodzę do jednego wniosku - niestety smutnego: gracze jak również support nie potrafią czytać ze zrozumieniem w ojczystym języku (generalnie chodzi mi o język polski, mój w danym momencie to drugi język więc proszę o wyrozymiałość za błędy językowe). Czy napisałem w propozycji - zabranie DOWOLNEGO przedmiotu z eq? Oczywiście że nie, tylko losowo, zależnie od szczęścia (kryteria określiliby i tak twórcy) czyli takie itemki o które się martwicie byłyby bardzo bezpieczne - skoro trudno zdobyć to jeszcze trudniej ukraść.
Nawiązywanie do innych gier - cóż, każda gra ma jakieś korzenie i zapożyczenia więc to żadna nowość.
Skoro tak wiele osób jest na NIE (czerwone, zielone czy w innym kolorze) to proszę zamknąć temat - zostawić dla potomnych że gracze chcą zmienić coś w grze i dlatego wprowadzone zostają paski i spodnie jako nowość a następnym udoskonaleniem będą jakieś pojazdy zamiast koni lub osła - w końcu pojazdy spalinowe też dotarły na Dziki Zachód, wraz z koleją i rowerami (można w następnej aktualce wprowadzić rower z np. +200 do prędkości)
Dziękuje za chwilową uwagę


Kolego,ja widzę,że to TY nie umiesz czytać ze zrozumieniem.Pomysł beznadziejny,bo tak jak pisali-masz piękny unikat i nagle tracisz.Szanse małe-ale zawsze są...
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
-7000 do potęgi 2. to liczba dodatnia:).Tak na przyszłość.Co do pomysłu jestem na NIE.

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
Tak bo ² liczby ujemnej jest liczbą dodatnią :)
Może lepiej -5151450954391813³ wtedy byłoby ok :)pif paf:traper:
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
Było, na nie. Wyobraź sobie, że ktoś ma klucz nr 3 albo złotą strzelbę, którą można zdobyć tylko raz i nagle ją traci. Wyboraż sobie jeszcze, że ten ktoś jest pp i nie miał szans na obronę. Bez sensu.


Skoro kosztuje dość dużo to na pewno trudno ją znaleźć.Więc szansa na znalezienie tak drogiego przedmioty będzie wynosiła ok.0.005.::P:

Na TAK :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie
Ludzie by tracili dużo itemów i zaraz by wprowadzili jakieś skrytki na przedmioty.
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
A ja zagłosuję na TAK z drobnymi poprawkami mianowicie można by było zdobyć tylko PRODUKT , żadnego itemu z ubioru.
Jeśli ktoś jeszcze nie rozumie to wyjaśniam: Nie możemy zdobyć złotej szabli, brązowej opaski czy nawet zniszczonych butów natomiast jak najbardziej możemy zabrać komuś liście tytoniu, naboje, trąbkę pocztyliona czy jeszcze co tam ma :p Oczywiście oprócz przedmiotów od zleceniodawców (np. kompas).
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
dropnąłeś klucz 10 minut później patrzysz a tu pojedynek przegrałeś - trudno otwierasz eq a tu klucza nie ma :D
Na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak - tylko że wiesz, skoro trudno złotą strzelbę zdobyć to ukraść równie trudno - nie sądzisz? Myślę że utrudnienie wprowadzone podobne do BDB z tym że lepszy item=wysokie szczęście o wiele na wyższym poziomie niż BDB

Z tego co wiem Złotą szable w EQ można mieć tylko jedną.Ona nie może wypaść więc proste!Lecz mielibyśmy całe ekwipunki pełne bawełny i liści tytoniu + cukier po 6 zł.

WSZTRZYMUJE SIĘ! :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry