Pożyczka

  • Rozpoczynający wątek szw10
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    270
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Poprawiona wersja tego tematu.

A więc pożyczki :) Przejdę od razu do sedna. Wchodzimy do banku klikamy w pożyczkę i możemy wzic pożyczkę. Kwota, jaką możemy wziąć jest zależna od poziomu: 100$ na lvl. czyli gracz na 15lvl. może wziąc 1500$, a gracz na 95lvl. 9500$.

Kwotę należy oddac w wyznaczonym terminie, z odpowiednim procentem(wszystko widac na grafice). Jeżeli nie odda się kwoty w wyznaczonym terminie, procent wzrasta 5-krotnie. przykład: biorę 1000$ na 1 dzień, nie oddaję kasy muszę oddac 1050$, lub biorę 5000$ na 7 dni po terminie muszę oddac i kara wynosi 3750$. Jeśli masz pieniądze przy sobie, są one zabierane automatycznie, jeżeli nie masz, to masz problem ;) Pieniądze będą zabierane z wypłat za pracę, tak długo, aż nie uzbiera się cała suma.

Po co to ?
-Atakowany jest fort ? Lec bronic, ale najpierw przydało by się wymienic łuk na winchestera. Nie ma kasy ? Po pożyczkę.

-Nie ma kasy na atak na fort ? Przepadnie wyznaczona godzina na wywołanie bitwy ? Nie, weźmiesz pożyczkę i gotowe.

-Już tylko parę punktów pracy do wydobycia srebra ? wystarczyłoby kupno nowego ubrania ? Nie masz kasy ? Bierz pożyczkę. :D

No i grafika:

prop1.png


prop2.png


prop3.png
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Ta... Tylko jak nazywałby się bank? PKO Bank Polski, Lukas Ban, czy jakoś inaczej? :D Ogółem na tak :) Jak patrzyłem "możliwe do wprowadzenia" to twoich tam najwięcej jest...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam, że to za duże ułatwienie.
Do wszystkich twoich argumentów odniosę się tak: Trzeba było zbierać pieniądze, a nie wydawać je bez sensu, to nie było by problemu z ich brakiem.

Głosuję na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co jakby ktos wzial pozyczke i odszedl z miasta?
ogolnie niepotrzebne i za duzo ulatwienie, na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wypowiedziałem się na ten temat w tamtym pomyśle, a tu chciałbym dodac, że jak dla mnie jeśli mieli by to wprowadzic pożyczka mogłaby wynosic np. 1000$, bo to jak dla mnie jest zbyt dużym ułatwieniem i łatwo można by było wrobic ten cały mechanizm pożyczki. Podobnie jak tam jestem na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
na nie z tych samych powodów co Sandro i tych, które podałem w tamtym temacie
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokladnie tak jak powyzej... a tak wogole to moze jeszcze PKO, Prowinent i inne banki dasz co ? i moze lokaty, albo gielde jeszcze ?

Czlowieku pomysl zanim cos dasz do obiegu ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie nie ktoś weżmie sobie 100$ żeby się pobawić i skończy gre.Bez sensu tylko serwery obciąży.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie

jasne,że nie a jak ktoś sobie usunie konto albo nigdy nie oda albo nie bedzie miał tyle forsy ech a wiecie jaka była peiwrsza sonda i ktura była wprowadzona miasto na serio chcecie aby było maisto wiecie bedzie bank i bezdie ranking maist sondy potem były takie a ostatnia sonda ktura była zakceptowan i dodana to czat
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
jasne,że nie a jak ktoś sobie usunie konto albo nigdy nie oda albo nie bedzie miał tyle forsy ech a wiecie jaka była peiwrsza sonda i ktura była wprowadzona miasto na serio chcecie aby było maisto wiecie bedzie bank i bezdie ranking maist sondy potem były takie a ostatnia sonda ktura była zakceptowan i dodana to czat

Prawda tylko by było więcej multikont. Ktoś zrobi sobie 10 kont weźmie kredyt 50 tys i na miasto wpłaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam, że to za duże ułatwienie.
Do wszystkich twoich argumentów odniosę się tak: Trzeba było zbierać pieniądze, a nie wydawać je bez sensu, to nie było by problemu z ich brakiem.

Głosuję na NIE

No wiesz, nie zawsze wiesz kiedy kasa będzie ci potrzebna.

a co jakby ktos wzial pozyczke i odszedl z miasta?
ogolnie niepotrzebne i za duzo ulatwienie, na NIE

Gdyby ktoś odszedł z miasta, miałby możliwośc spłaty kredytu w każdym innym mieście, jeśli jest jego mieszkańcem.

na nie z tych samych powodów co Sandro i tych, które podałem w tamtym temacie

To po co to piszesz, nabijając posty ? wystarczy zagłosowac na "nie"

dokladnie tak jak powyzej... a tak wogole to moze jeszcze PKO, Prowinent i inne banki dasz co ? i moze lokaty, albo gielde jeszcze ?

Czlowieku pomysl zanim cos dasz do obiegu ;/

Człowieku, najpierw ty pomyśl ! To nie jest gra ekonomiczna, nie będzie tutaj giełdy !!! To po co teraz są banki ?Może je tez nazwiemy PKO, czy Prowident ? Czym będzie różnił się bank bez pożyczek, od tego z pożyczkami ???

Wielkie nie ktoś weżmie sobie 100$ żeby się pobawić i skończy gre.Bez sensu tylko serwery obciąży.

No i co z tego ? Jego konto przepadnie, to cała kasa którą pożyczył też.
Co do obciążenia serwerów, to pomyśl sobie o fortach. Czy przed ich wprowadzeniem, serwer lepiej chodził ? A więc sądzę, że pożyczki nie obciążyłyby serwerów.

jasne,że nie a jak ktoś sobie usunie konto albo nigdy nie oda albo nie bedzie miał tyle forsy ech a wiecie jaka była peiwrsza sonda i ktura była wprowadzona miasto na serio chcecie aby było maisto wiecie bedzie bank i bezdie ranking maist sondy potem były takie a ostatnia sonda ktura była zakceptowan i dodana to czat

o_O

Prawda tylko by było więcej multikont. Ktoś zrobi sobie 10 kont weźmie kredyt 50 tys i na miasto wpłaci.

No to jest problem, ale admini cały czas wyłapują multikonta, a więc mieliby po prostu trochę trudniejszą pracę.



A co do ułatwienia: To nie jest jakaś duża suma, którą i tak trzeba oddac, jeśli tego nie zrobisz, dośc długo nie będziesz zarabiał pieniędzy, bo wszystko będzie zabierane, na spłatę.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Pomysł fajny, aczkolwiek nieco niepotrzebny. Wstrzymałem się od głosu, ponieważ jest mi to trochę obojętne. Bez tego sobie jakoś radzę, a i ze zmianą będzie podobnie...
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
ja jestem na tak dlatego że nigy nie wiadomo kiedy może być potrzebna pożyczka.
 

DeletedUser18336

Gość
Gość
To ja powiem tak: W przyszłych aktualizacjach ma być obniżone wynagrodzenie w postaci pieniędzy, W temacie "mapa drogowa 2010" są różne pomysły przez które mamy wyrzucać pieniądze: Poker, Aukcje. Twórcy TW twierdzą że na światach jest za dużo pieniędzy. A poza tym taka osoba nałapała by sobie dość duży dług w banku i co? nie ma jak spłacić, dług się zwiększa i mogło by to zepsuć grę niejednej osobie Tak więc jestem na ... NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście wstrzymam się od głosu gdyż pomysł ma swoje plusy ale też bardzo ułatwia grę, a przecież i tak do bardzo trudnych nie należy, więc jak napisałem WSTRZYMAM SIĘ!
 

DeletedUser

Gość
Gość
przyda się, np. żeby kupić broń fortową brakuje mi 2000$, a bitwa jest za 2h więc biorę pożyczkę i już fort jest łatwiej obronić/zdobyć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak juz ktos wczesniej mowil , robili by multikonta i brali pozyczki , potem na miasto wplata i koniec ^^ . Mam pytanie , mozna by bylo robic wyplate raz 5200$ , a za sekunde znów 5200? Myśle , ze za nie placenie powinna byc automatyczna kara , najpierw 3 dodatkowe dni na zaplacenie , a jakby ktos nie zaplacil to potem blokada na 3-4 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
własnie trzeba by było wprowadzić limit od którego lvl można brać pożyczki ja proponuję 30lvl bo dużo trzeba sie napracować żeby go wbić i niebyło by aż tyle multikont
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Definytywnie jestem na nie po uno gra by byla ulatwiona a tak wogule mozna popsuc sobie gre pozczka ktorej z jakiegos powodu nie splacisz np. masz pozyczke a dzien pozniej wyjezdzasz daleko dajesz urlop pieniadze beda wzrastac WIELKIE NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Często mi się zdarzało że nie miałem broni fortowej a nagle na forum jest napisane że atakujemy jakiś fort i wtedy kupowałem byle jaką broń na jaką starzczy,ale nie ponieważ za duże ułatwienie do gry która i tak jest już łatwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry