Pożyczka

  • Rozpoczynający wątek szw10
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    270
Status
Zamknięty.

DeletedUser19682

Gość
Gość
Głosuję na nie ponieważ jest za duże ułatwienie gra to gra musi być trudna !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm.... prawie wszyscy piszecie ze jestescie na nie, kompletnie się z wami nie zgadzam, ja jestem na NNNIIIIIEEEEE!!!!!!:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE za duze ułatwienie.Jak komus brakuje kasy to musi na nia zapracować :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TAK...To wcale nie za duże ułatwienie - Jeśli weźmiesz pożyczke to jak bedziesz ją spłacał cła kasa z prac przepada. Na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale powinno być ograniczenie LV na przykład dopiero od 40lv ( Przykład ) - jeśli masz dług powinno być niemożliwe opuszczenie miasta do czasu spłacenia. Aha, mógłoby być jeszcze więzienie np. za niezapłacenie długu idziesz do paki na 2 dni ( przykład )
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
A to więzienie to nic innego jak ban na ilość dni zależny od długu, a jeśli dług przekracza 10 000 (naliczony z odsetek) sprzedaż item i ban miesięczny. Muszą być surowe kary bo ludzie mogą zacząć robić przekręty..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mechanizm oddawania powinien być taki :
Jesteś dłużny 2000$ które pożyczyłeś na tydzień . Po tygodniu nie zwróciłeś pieniędzy .
Suma do oddania zwiększyła się o procenty .
Teraz każde zarobione pieniądze trafiają do banku automatycznie .
Tzn. pracowałeś 2h i zarobiłeś 230$ ,pieniądze te automatycznie są Ci zabierane na poczet pożyczki, sprzedałeś jakiś przedmiot i również tak samo


Pożyczki na tak ale takie żeby sam system pożyczania nie był do obejścia !!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nawet, nawet...

Dobry jest pomysł z więzieniem, jeżeli pożyczymy np. 1000$ na jeden dzień to idziemy do paki na 10% swojego lvla, przykładowo mamy 50lvl, nie spłacimy w terminie, idziemy do paki na 5dni, ale po wyjściu już nie mamy długu :), a tu inna sytuacja porzyczamy 5000$ na 7dni, nie spłacimy tego w terminie to trafiamy do paki na 69dni ( Przy 99lvlu ).

Dług przepada, ale kara musi być taka aby ją odczuć, zwiększył bym w związku z tym czas na oddanie pożyczki, maks 30dni, bo jednak 7dni to trochę mało na zebranie 5000$ :/ Ale taki ktoś co ma 30lvl, bierze 5000$ na 30dni a potem nie spłaca tego i siedzi 90dni ^^


Co wy na to?:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19255

Gość
Gość
Ja osobiście wstrzymam się od głosu gdyż pomysł ma swoje plusy ale też bardzo ułatwia grę, a przecież i tak do bardzo trudnych nie należy, więc jak napisałem WSTRZYMAM SIĘ!

Kolega dobrze napisał Też sie przychyle do tej odpowiedzi ale predzej jestem na nie niz na tak :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł mi się podoba i fajny jest, ale zbyt wielkie ułatwienie, na nie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do poprawki, za duże te pożyczki. Wstrzymuję się od głosu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się to bardzo podoba!
Można by było jeszcze wprowadzić że dla osoby która dosyć długo mieszka w mieście % by był mniejszy niż do nowego mieszkańca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak to kolejny powód dla ludzi którzy chcą coś tak ugrać na boku żeby zakładać multikonta i robić super mocarstwo w krótkim czasie.
 

DeletedUser20128

Gość
Gość
Mi pomysł się podoba ale mam propozycje powinno być więcej opcji np.
14 dni -30% 28 dni -60%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł, wymaga kilku poprawek, ale jestem na TAK.
Po wprowadzeniu handlu między graczami mogą się tworzyć multikonta, gdzie koleś bierze pożyczkę na kilku kontach wysyła na jedno i w ten sposób bogaci się za darmo. Poza tym za nieoddanie może zostać wprowadzona blokada w zdobywaniu doświadczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak nie oddasz to cię będzie komornik ścigał i sprzedawał twój ekwipunek :D
Na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie pomyślieliście, że ktoś zrobi sobie 3 konta weźmie pożyczkę powpłaca na nowym świecie do banku i sobie bd miasto budował... a konta usunie.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Nie, nie i jeszcze raz NIE!!!
pożyczki nie są potrzebne, a mogą jeszcze dołożyć problemów
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
na NIE . Za dużo korzyści by było na tym dla " podwójnych "graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry