Pożyczka

  • Rozpoczynający wątek szw10
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    270
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie robiłyby się multikonta. Miasto szybko by miało wiekszą kasę miejską i by szybko się rozbudowywało. Kase w tej grze także trzeba szanować, a nie wydawać a potem brać pożyczki. Na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak,zawsze miałem problem z kasą w grach:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł można różnie rozpatrywać. Moim zdaniem nie jest to bardzo potrzebne, ale wydaje mi się, że wiele osób popiera propozycję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł ,jednak myślę ,że może lepszy by było branie pożyczek w danych punktach (specjalne banki które są rozrzucone po mapach)
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA TAK pomysł dobry dlaczego miał by nie wejść, wielokrotnie mi się zdarzało że jakiś przedmiot u hanldarza kosztował więcej niż posiadam i zazwyczaj poprostu przepadał. Równierz opcja przyda się do płat na miasto jak na przykład ktoś wydał wszystko na jakiś świetny przedmiot i potem nie ma zupełnie forsy, pomysł genialny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE, uważam to za duże ułatwienie, chyba, że gdyby nie oddawało się pożyczki w terminie, bank zabierałby losowy przedmiot o zbliżonej wartości z naszego ekwipunku.
Pozwoliłoby to na kontrolowanie dłużników, którzy przde strachem utraty czegoś wartościowego, trzymaliby się terminów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa i co może jeszcze ? Wszelkiego rodzaju banki wprowadzić i w jednym łatwiej dostać pożyczkę ale mniejszą a w innym ciężej ale większą ? na NIE
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
ten pomysł ma więcej minusów niż plusów. oczywiście od razu osoby nie umiejące grać w TW zaczną robić konta multi będą brać pożyczki i oddawać głównej postaci. lepszym rozwiązaniem niż więzienie byłoby wystawienie listu gończego a i to że jak coś zarobisz w pracy idzie od razu na spłatę długu to też dobry pomysł.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Bo kasa jest przydatna w każdej chwili może jej też zabraknąć.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Pomysł fajny, ale za mało dni do oddania, bo bo ktoś ma 99 poziom, więc bierze sobie na 7 dni, i nie wiem czy się tak szybko wyrobi ze spłatą ja proponuję taki ciąg dni 2/4/8/16/32. Oczywiście więcej dni-% większy :>
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
kolego na 99lv 9.5k zarabiasz w 3 dni max jak się postarasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry