Początki graficzne

  • Rozpoczynający wątek przmek7
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest najlepszy program graficzny?


  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po tym co zobaczyłem, to już wiem, że istnieje magia...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem pod wrażeniem co można robic w photoshopie CS5, można zmieniac praktycznie całe budynki, usuwac postacie z obrazów , można rekonstruowac całe zdjęcia powiększac je zmnieszac, GIMP 'owi dużo brakuje do Photoshopa, ale co można wymagac od programu który jest darmowy, od programu który jest płatny. A ty Meneves używasz Photoshopa CS5 i CS4 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja używam wersji 9.0. (CS1 jak kto woli). To co oferuję wersja CS5 można zawsze wykonać ręcznie... To tylko ułatwienia, które jako tako przyspieszają pracę. W końcu na starszych wersjach jeśli wiemy jak coś zrobić to można to wykonać. Nie potrzebne mi takie bajery, nie potrzebne mi narzędzie Warp itd. Wszystko mogę wykonać sam, ale przyznam że im nowsza wersja tym łatwiej.


PS. Z tego co pamiętam wersja CS5 nie jest jeszcze dostępna do użytku ;]

PS2. Osobiście korzystam:

Photoshop CS do grafiki rastrowej, - niestety posiadam jedynie wersje edukacyjną(szkolną) do własnych potrzeb, przez co nie mogę z niej świadczyć usług graficznych. Ale powoli na wszystko znajdą się fundusze. Najpierw trzeba rozbudować jednostkę centralną. ;]
Maya do grafiki 3d,
Inkscape do grafiki wektorowej
no i Adobe Flash CS4 do animacji flash.

Ten niewielki zbiór programów w pełni mi wystarczy. Pierwszy i ostatni program są płatne, reszta to darmowe narzędzia... ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
Men ale maya za darmo jest - chyba - tylko w wersji do użytku własnego - czytać do nauki - a nie w wersji komercyjnej która wymaga zakupu odpowiedniej licencji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiem, jak na razie korzystam z niej w celach edukacyjnych ;] Jeszcze nie miałem projektu, w którym musiałbym używać obiektów 3d...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Photoshop CS4 PL:

Chyba jestem niesamowity, albo nie masz cheatów do google bo znalazłem ową wersję na pierwszej wyświetlonej stronie ;] :

http://www.instalki.pl/programy/download/edycja_grafiki/Adobe_Photoshop_CS3.php


nie wiem jak Wam ,ale mi po ściągnięciu Photoshopa z tej strony jak go 1 raz włączam zawsze pokazuje mi się wiadomość o tym ,że wyznaczony czas użytkowania (30 dni) już się wyczerpał i trzeba podać klucz CD ,aby go ponownie uruchomić.Jeśli ktos ma inną stronę gdzie mozna ściągnąć Photoshopa (może być nawet demo) to prosiłbym o podanie jej tutaj.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
nie wiem jak Wam ,ale mi po ściągnięciu Photoshopa z tej strony jak go 1 raz włączam zawsze pokazuje mi się wiadomość o tym ,że wyznaczony czas użytkowania (30 dni) już się wyczerpał i trzeba podać klucz CD ,aby go ponownie uruchomić.Jeśli ktos ma inną stronę gdzie mozna ściągnąć Photoshopa (może być nawet demo) to prosiłbym o podanie jej tutaj.

N/C jak ty chcesz mieć PS na dłużej legalnie bez płacenia jeśli jest on darmową (trial) wersją tylko przez 30 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale chodziło mu o to, że gdy owy program zainstaluję i po raz pierwszy uruchomi to coś takiego mu wyświetla. Hmmm tak przynajmniej to zrozumiałem ;]

PS. Podczas instalacji nie zmieniałeś przypadkiem daty?
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Możliwe ale wiesz Men że to jest wersja 30 dniowa wiec jak raz już instalował to nie będzie mógł kolejny raz tego robić - zmienianie dat już raczej nie działa :p. Nie wiem czy taki komunikat będzie jak spróbuje zainstalować inną wersję PS.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale chodziło mu o to, że gdy owy program zainstaluję i po raz pierwszy uruchomi to coś takiego mu wyświetla. Hmmm tak przynajmniej to zrozumiałem ;]

PS. Podczas instalacji nie zmieniałeś przypadkiem daty?

Tak ,o to mi chodziło.Daty przed instalacją nie zmieniałem.

Możliwe ale wiesz Men że to jest wersja 30 dniowa wiec jak raz już instalował to nie będzie mógł kolejny raz tego robić - zmienianie dat już raczej nie działa :p. Nie wiem czy taki komunikat będzie jak spróbuje zainstalować inną wersję PS.

Kiedyś już instalowałem CS3 wersję angielską więc to może i tego przyczyna.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No to wiesz już czemu nie możesz tego zrobić - spróbować z datą można ale raczej nie wiem czy się uda :p jak nie to zostają dwie możliwości:
1) wersja nielegalna - nie polecam.
2) kupienie wersji edukacyjnej PS za jakieś 300 złotych - ja właśnie taką posiadam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłby ktoś dać linka do tutków do Photoshopa cs3 (jeśli takie posiada) ja trochę szukałem w googlach ,ale nic nie znalazłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak ,ale mi chodziło o tutoriale gdzie uczą jak robić sygnaturki (jesli takie są-przy GIMP-ie były) w googlach są tylko tutki o efektach na zdjęciach i odwzorowaniach obiektów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas ściągania PS-a z tej strony to 9h z tego, co tam pisze.

To się zmieni czy 9h to prawdziwy czas? Nie chce mi się tyle czekać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry