Podkowa = więcej szczęścia?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12364
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12364

Gość
Gość
Witam, mam pytanie które z pewnością zaciekawi niejednego:) Ostatnio zauważyłem, że jak założę podkowę jako produkt to mam o wiele większe szczęście w pracach. Czy wy też zauważyliście coś takiego? Czy to przypadek czy może ukryta właściwość przedmiotu? Jakby nie patrzeć podkowę trzyma się na szczęście:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto wie, w grze jest wiele ciekawych zjawisk ;) Być może podkowa coś daje, ja też sprawdzę.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
raczej nierealne...Mnie zal czasu na podkuwanie koni
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może właśnie dlatego produkt z tej pracy coś daje ;)
 

DeletedUser12364

Gość
Gość
mam założoną od tygodnia i w 80% prac miałem jakiś przedmiot. Nawte ząb kojota (5% szans) Znalazłem za drugim razem:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
raczej nic nie daje, tak jak modlitwa... Po prostu jak założysz i coś znajdziesz to sobie wmawiasz, że to dlatego, podobnie jak się pomodlisz, a to po prostu kwestia szczęścia ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może połączenie podkowa + modlitwa :rolleyes: spróbujcie. Ja jestem zdania że podkowa nic nie daje, ale modlitwa daje więcej, niż myślimy. Tylko na pewno trzeba umieć używać modlitwy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa(religia) raczej nie ma nic wspólnego z podkową(przesądy) ;)
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
A może połączenie podkowa + modlitwa :rolleyes: spróbujcie. Ja jestem zdania że podkowa nic nie daje, ale modlitwa daje więcej, niż myślimy. Tylko na pewno trzeba umieć używać modlitwy ;)

używać modlitwy xd
Moze ktos z adminow wypowie sie na temat podkowy
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ehh to szczęście a nie podkowa, ja znalazłem 8 trofeów prawie pod rząd, były tam spalone prace ( z 6 razy nieznalezione :) jak bym dalej pracował w tej pracy to dalej by wypadały :D
szczęście co poradzić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podkowa to produkt:D.Ja wierzę bynajmniej tylko w modlitwę.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
podkowa to tylko wymysły.
Natomiast modlitwa pomaga.Nie tak całkiem jak myślicie że pomodlicie się i macie produkt/przedmiot.
Z mojej obserwacji natomiast wynika że podnosi szczęście więc skutki modlitwy na moje oko to:
+10% szczęście
+10% mniejsze prawdopodobieństwo skaleczenia w czasie pracy.
Jak do tego doszedłem-przeanalizowałem forum i własne doświadczenie.:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak duże jest twoje doświadczenie ??
Każdy se może takie coś bez podstawie powiedzieć...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się pomodliłem i precyzyjna broń sie pojawiła. Można by na podstawie tego wnioskować, ze modlitwa daje lepsze itemy w sklepach.

Skończcie z tym, i pogódźcie się z faktem, że modlitwa nic nie daje.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Nie wiadomo. Może daje jakieś niewiadome bonusy. Tak to powinniśmy zostawić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli budowniczy się pomodli przed budowaniem, to w sklepach pozniej lepsze przedmioty będa. Jest dużo tematów na ten temat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest to prawdą wiem bo 7 bobów testowało
przedmioty w sklepach to losowanie komputera a nie modlitwa.Ale pomodlić się nie zaszkodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hee Sam jestem ciekaw Co będzie jak założę tą podkowę ;)

Lecz ja i tak bardziej Wierzę ze to jednak modlitwa pomaga w szczęściu :D

 
Status
Zamknięty.
Do góry