Podkowa = więcej szczęścia?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12364
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli budowniczy się pomodli przed budowaniem, to w sklepach pozniej lepsze przedmioty będa. Jest dużo tematów na ten temat :)

To prawda

nie jest to prawdą wiem bo 7 bobów testowało
przedmioty w sklepach to losowanie komputera a nie modlitwa.Ale pomodlić się nie zaszkodzi.

To nieprawda:p

A tak na serio, to sam wybudwałem kilka miast i za każdym razem kiedy się modliłem wpadały ostre, szlacheckie rzeczy, a jak nie to zwykle lub zardzewiałe, także modlitwa dla bobów na pewno coś daje;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydaje mi sięże byl to przypadek...Ackkolwiek jestem chrześcijaninem i w modlitwę wierzę
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tak na serio, to sam wybudwałem kilka miast i za każdym razem kiedy się modliłem wpadały ostre, szlacheckie rzeczy, a jak nie to zwykle lub zardzewiałe, także modlitwa dla bobów na pewno coś daje;)

A ja testowałem i nie tylko bobowie modląc się pomagają sklepom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podkowa, nigdy wcześniej do głowy nie wpadło mi to, że może ona w grze przynosić szczęście, aczkolwiek trochę w to wierzę, skoro jest masa ukrytych questów na unikatowe bronie, expa, kasy itp. itd. to czemu i to nie miałoby mieć żadnego wpływu, tak samo modlitwa. Tak czy siak raczej nigdy nie dowiemy się czy to prawda czy nie, jeden będzie mówił, że to przez podkowę/modlitwę a inny, że po prostu przez przypadek/szczęście :)
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Podkowa jak podkowa a co moze obraz daje biede jak niektorzy mowia XD Item To Tylko Item (chyba ;d)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam wierze, że podkowa daje szczęście. W realu też podobno daje szczęście ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz racje, "podobno". To tak jak powiem że jak masz dynamit założony to otrzymujesz więcej obrażeń z pracy. I co uwierzycie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry