Podróże-Niebezpieczeństwo/Szczęście

  • Rozpoczynający wątek Lakilók
  • Data rozpoczęcia

Co o tym yślicie

  • Taa , dobry pomysł

    Głosy: 390 74,1%
  • No...może być

    Głosy: 86 16,3%
  • No nie jestem pewien

    Głosy: 24 4,6%
  • Nie , nie z pewnością nie

    Głosy: 26 4,9%

  • W sumie głosujących
    526
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pudens, nie wydaje Ci się, że troszkę przesadzasz? Twoje pomysły mają być niby zabawne, ale w rezultacie są bezsensowne i napisane tak, że co chwilę gubię się w tym chaosie stylistycznym.

Jak już narzekam i wytykam, to napiszę jeszcze, że nie słyszałam o pytonach w Ameryce Północnej, więc zamiast nich proponuję grzechotniki, które tam rzeczywiście mieszkają :)

Pomysł zysków/strat w czasie podróży mi się podoba i uważam, że nawet maleńkie znaleziska (np. "liście tytoniu") dodadzą grze nieco klimatu. Ataki dzikich zwierząt, Indian i bandytów też będą ciekawe, byle nie zabierały połowy życia, bo ono wolno się odnawia.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a podoba ci się to z fortem i żołnierzami albo ciąg spotkań z dziewczyną

a następne spotkanie jest krótkie napiszę teraz

zobaczyłeś dziewczynę i ona zobaczyła ciebie i tak głośno krzyknąłeś jej CZEŚĆ że dostałeś chrypki i wpatrzony w nią potykasz się o kamień więc razem tracisz 25 punktów życia
 

DeletedUser6832

Gość
Gość
Pomysł ciekawy i godny uwagi. MAm nadzieję, że szybko to wprowadzą.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pudens ,Dobry pomysł z tym :)ale to kompletnie nie pasuje do dzikiego zachodu z ta dziewczyną:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
czemu ?? nie było dziewczyn :confused: :D:D:D:D:D nie było misek :confused::D:D:D:D:D nie było krzeseł :confused: :D:D:D:D:D:D:D powiedzmy że miała w hotelu apartament i chodziła w kapeluszu
 

DeletedUser

Gość
Gość
NOWE WYPADKI !!!

ktoś cię zagadał i usiadłeś na kaktusie tracisz 56 hp

i poco zaczynałeś rozmawiać z tym indianinem ? tracisz 83 hp (od strzały)

zauważyłeś pojedynek stałeś za jednym z pojedynkowiczów i kiedy jeden z nich chciał trafić w drugiego ten drugi zrobił unik i kula uderzyła w ciebie i była to kula z precyzyjnego deringera tracisz 206 hp

potknąłeś się i upadłeś tracisz 1 hp

no i teraz już wież że pszczoły bronią zaciekle swego miodu tracisz 89 hp

mijając pobliską plantacje zboża jednemu pracownikowi wypadła kosa z ręki chciałeś mu ją dać lecz on myślał że masz złe zamiary i cię pobił tracisz 35 hp

znalazłeś kawałek kartki cz 3 :D :D :D :D :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wpadłeś w dziure a ludożercy zakopali cię żywcem. Tracisz konto xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na tak :) Tylko według mnie jak mam np. wypadek napada mnie bandyta i mnie pokouje to nie zabierze mi nic z ekwipunku?
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Jestem za i mam nadzieje, że zostanie to wprowadzone w grę (chociaż w to wątpię).:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo superowy pomysł.Myślę że go wprowadzą,w co również wątpie.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Dobry pomysł.
Ale jest 1 minus-Serwery strzasznie by zwolniły
Ale ogólnie nawet dobry pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zobaczyłeś miłą krówkę, podszedłeś do niej, niestety byk był trochę zazdrosny, jak ją głaskałeś trochę się wkurzył tracisz 211hp.Co do pomysłu to jestem na tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł

ale z tym motywacja powinna byc tak ja we szystkim innym

Może nie tyle motywacja, co podróże powinny zużywać energię np. 3 pkt energii za 15 min podróży?
I powinna być większa szansa na napad/spadnięcie z konia itp. (ogólnie pech) niż na znalezienie czegoś (szczęście)

A w przypadku napadu mamy normalny pojedynek z NPC (jak w Questach)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że pomysł jest bardzo fajny, ale bez żadnych poprawek jakie chcieli wprowadzić przedmówcy. Oryginalny jest najlepszy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł zerżnięty żywcem z gry arena-albionu.
Fajnie się masz, jeżeli autorzy tej gry pozwolą na takie coś to można wprowadzić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, przydałoby się zebrać wszystkie pomysły o podróży w jedno, bo widziałem ich niemało, a wszystkie były dobre. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, argumentow nowych trudno wymysleć, ale to faktycznie; ani nie ułatwia gry, urozmaica ją no i jescze ten klimat...

...ale byla by mozliwosc pokonania tego bandyty/zwierzęcia
rośmieszyłeś mnie:D, od razu widać jaki z ciebie wojo;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
można by zrobić takie coś 1 godzina podróży zabiera 1 energii przecież podróż trochę męczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry