Pojedynek

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia

Na co pojedynek?

  • Logo

    Głosy: 7 28,0%
  • Layout (strona www)

    Głosy: 4 16,0%
  • Plakat

    Głosy: 4 16,0%
  • Poto-manipulacja

    Głosy: 8 32,0%
  • Wizytówka

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser4081

Gość
Gość
Czemu było by to super :D jakby ktoś odpowiednio wykorzystał digital painting z typografią przy tworzeniu layoutu to by wyszedł bardzo fajny szkic graficzny strony.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Ta tylko, że oprócz Ciebie, Neo i Menevesa nikt nie umie wykorzystać digital paintingu i do tego typografi więc by była rzeź niewiniątek a nie fajny pojedynek :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Sho : Jak pisał Meneves : Tapetkę można zaliczyć do PMki :p
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Jako tematyke proponuje motoryzacje a konkretniej samochody :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jako tematykę proponuję zbiór materiałów bazowych przygotowanych przez organizatora, czyli powiedzmy 10-15 stocków pod PM-ki o różnej tematyce i cyc =^_^=
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cyc jako oddzielny stock poza owymi piętnastoma? lol

byłbym za wszystkim poza jakimkolwiek sportem/motoryzacją. :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko pytanie- po co się ograniczać do 15 stocków? Uzgodnimy temat i niech każdy pracuje nad takim stockiem, nad jakim chce... zawsze można dowolny/abstracta dać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra to robimy tak, ja zapodaję kilka stocków z mojej indywidualnej kolekcji w rozdzielczości około 4 Mpx - będą one materiałami bazowymi, które można wykorzystać wszystkie w pracy lub jeden dowolny, jeśli chodzi o detale czy też tła to każdy dopiera je do swoich potrzeb (wizji), lub jeżeli widzi taką potrzebę np. otoczenie kreuję indywidualnie. Praca w parametrach 1280x1024, waga oraz rozszerzenie obojętne. Ważne by plik był rastrowy oraz by nie był plikiem projektu (xcf, psd).

Nie daje nacisku na tematykę, ani na fakt że ma być to tapeta. Liczy się koncepcja oraz prezentacja umiejętności. Ma być to cudowne przekształcenie materiałów na wykreowany przez siebie design. Czemu proponuję materiały bazowe? (przygotowane stocki) głównie po to by nikomu nie przyszło na myśl kraść pracę z portali udostępniających piękne designy + pliki rozłożeniowe. Podawanie sie za autora nie swojego dzieła od razu wyklucza daną osobe z pojedynku. Mam czujne oko jak i kilka osób na tym forum stąd też bez żadnych przekrętów, w koncu to tylko zabawa nic poza tym.

Pozdrawiam Meneves


TYPOGRAFIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No i jak dla mnie gitara ;] Tylko pasowałoby jeszcze ustalić termin oddania pracy (i oczywiście - Meneves musi podrzucić nam stocki, skoro się zadeklarował) ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daje linki do pobrania:

http://www.sendspace.pl/file/f454e058081460bfebf5b40

Proszę o podanie informacji o ściągnięciu plików tak by nie wynikła sytuacja, że ktoś zostanie bez materiałów do pracy. Gdy wszyscy dadzą potwierdzenie plik zostanie usunięty z serwera. Jeśli chodzi o same materiały starałem się by były jak najlepszej jakości oraz dawały szeroki wachlarz możliwości na stworzenie pięknego designu.

Co do terminu to się go uzgodni, czas na wykonanie dzieła trzeba dać jak najdłuższy tak by nikt się nie tłumaczył, że wyszło tak bo nie miałem czasu, myślę o tygodniu, dwóch. Ważny jest dla mnie fakt by dopieszczać swoje dzieło, tak by efekt końcowy był jak najlepszy.

Pozdrawiam Meneves
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłbyś to przerzucić np. na speedyshare.com? Bo na Sendspace rzucają komunikat, że wszystkie sloty zajmowane są aktualnie przez premiowiczów i że trzeba czekać, albo płacić za ściągnięcie... A co do terminu. Myślę, że 1,5 - 2 tygodnie to będzie optymalnie, bo w takim czasie można cudo stworzyć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Speedyshare daje możliwość wrzucenia plików za darmo, ale trzeba płacić za ich ściągnięcie, inne serwisy są albo lipne albo w połowie się zawieszają... Stąd też może najlepszą opcją będzie wysłanie każdemu plików na email, stąd też proszę by wszyscy zainteresowali podali swoje emaile na PW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to trzeba ściągać jakiś program? Bo na indexie zauważyłem download drupbox...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby trzeba, a niby nie, można ściągnąć i usunąć, po czym pozostaje interfejs przez przeglądarkę, a Dropbox w sam sobie jest piekielnie przydatny i taki imageshack może iść się...
 

DeletedUser

Gość
Gość
... schować. Czyż nie to miałeś na myśli? :p

Tak poza tym, to jaki w końcu ten termin? Tydzień? Dwa? Miesiąc? ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry