Pojedynki w walentynki

  • Rozpoczynający wątek Didox
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety nie było wyjaśnione to tutaj:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=461051#post461051

A jeszcze nie miałem okazji się pojedynkować w walentynki, więc jak to jest?

Agresor i Obrońca muszą mieć założone kwiaty i się pojedynkować i za to dostaje się umiejki. Ale:
-ile umiejek
-kto to dostaje? Obydwoje czy zwycięzca?
-ile można maksymalnie odbyć takich pojedynków w których dostaje się umki?
-za każdym razem dostaje się te umki?

Dzięki z góry za odpowiedzi! Wolę się wypytać bo niefortunnie załapałem właśnie 48 h więc będę miał mało czasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak tym razem będzie, ale napisze jak było w zeszłym roku.

- 1 pkt. umiejętności za pojedynek
- Otrzymują je obydwoje pojedynkowicze
- W zeszłym roku były 3 (tyle można było zdobyć bukietów), w tym roku będzie pewno max 10
- Tak, przy każdym pojedynku
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Jeden punkt umiejętność w PŻ dla obu osób. Pojedynków można odbyć tyle, ile masz kwiatków, czyli 10. W każdym pojedynku dostaje się umiejętność. Pojedynku nie wygrywa nikt, bo do niego nie dochodzi. Po wyzwaniu na pojedynek gracze od razu dostają raport w których jest napisane że otrzymali po 1 pkt w pż. 48 można mieć. Przynajmniej tak był rok temu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha czyli można sobie pojedynkować mimo 48 h. Tzn że muszę znaleźć kogoś kto ma bukiet i nawet mogę z nim pojedynkować się te 10 razy :)
 

DeletedUser29199

Gość
Gość
W zeszłym roku bukiet znikał po pojedynku.

A czy można się z tą samą osobą pojedynkować kilka razy to szczerze mówiąc nie mam pojęcia.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nic się nie zmieniło w zasadzie. Jedynie doszedł zestaw. Dzięki niemu można znaleźć dodatkowe bukiety.
Zasady pojedynków są takie same jak były.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Czyli wciąż można łatwo stracić punkt umiejętności.

Uważajcie, jeśli ktoś z normalną bronią Was zaatakuje gdy macie w ręku bukiet, to tracicie i bukiet i punkty umiejętności. ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mogę się pojedynkować będąc bez miasta ??? :kak:

Czy z jedną osobą można zrobić 10 pojedynków ? pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak nie masz zestawu kupida to szukaj jagódek ;)
BTW: z chmurką kupida czuje się trochę jak Son Goku :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30074

Gość
Gość
Pytanie bo mnie zadziwiają czasami
Czy osoby które mają na sobie bukiety muszą jednocześnie siebie wyzwać czy wystarczy jak jedna z nich wyzwie ta drugą?
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Pytanie bo mnie zadziwiają czasami
Czy osoby które mają na sobie bukiety muszą jednocześnie siebie wyzwać czy wystarczy jak jedna z nich wyzwie ta drugą?

Wystarczy jak jedna osoba wyzwie drugą na pojedynek.
 

DeletedUser30074

Gość
Gość
Podziękować dobry człowieku :D
A jak wam idzie z dropieniem bo u mnie na razie lipa...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
można,na czym kwiaty lecą? dropie i nic nie leci

Mi wczoraj na rozbójnikach 2 poleciały, potem poszedłem spać :p
Teoretycznie powinny lecieć na wszystkim. Mi się akurat chciało klikać krótką pracę jakąś, więc sobie rozbójników wybrałem.
Na innym świecie zapuściłem na noc 4* budowa rancza i 3 kwiaty wypadły. Jak widać nie ma znaczenia praca, na długich też leci i to nawet ładniej niż na krótkich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko to jasne ale.... Chcę się pojedynkować Oboje mamy bukiety i... nic Nie mogę wyzwac na pojedynek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety widać ja niegodny jestem bo u mnie nie. Zakładamy bukiety, w profilu klikam ppojedynek i nic się nie pojawia, brak raportów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A na Huronie stoje już godzine w secie kupidyna na jagodach i żadnego bukietu nie mam. Coś chyba nie tak z tym jest
 

DeletedUser30074

Gość
Gość
37 prac w:
Przepedzaniu ptaków z pola
Przepędzaniu rozbójników
zbieraniu jagód
wycince drzew
Wypasanie jagniąt
Efekt zero bukietów. Nie wiem jak osoby które mają bukiety to zrobiły ale bez przesady na 37 prac ani jednego to w zeszłym roku było szybciej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry