Pojedynki w walentynki

  • Rozpoczynający wątek Didox
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
37? Ja wykonałem już z 60 i nic nie mam. Sprowadziłem motywację do zera na węglu, kamieniołomie, rozbójnikach, owcach i indykach. Cały czas w tym pedziowym secie. Przestawiam się na dłuższe, może tam się uda. Ale czy na pewno wszystko jest ok?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ale czy na pewno wszystko jest ok?

Na 100%. Sprawdzałem na rozbójnikach i wyrównywaniu koryta (15s / 2h). Zarówno na krótkich jak i długich leci. Tak jak już pisałem, na 15s zużyłem 2 paski energii zanim poleciało, na 2h wypadły 3 na 4 albo 5 zapuszczonych prac.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Na 4 światach energia poleciała do 0. Jedynie na s1 wpadł 1 bukiet. Nie wiem jaka jest szansa na ten drop ale jak tak dalej będzie to masa ludzi się ni wyrobi do 19ego :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
W takim razie puszczam długie. Ale jak nie wyleci nic do wieczora to pozabijam :D

Ps. Jak na okolicznościowy event to moim zdaniem troszkę przegieliście z szansą dropu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30074

Gość
Gość
Dokładnie. Troszeczkę za mała szansa. Energii poszło sporo efektów żadnych. No nic odbuduje się energie i sprawdzę dłuższe prace.
 
Cóż tak to jest jak wypadają losowo. Sam testowałem:
"Przepędzanie ptaków z pola"
"Zbieranie orlich piór"
"Wydobycie węgla" (dla żartu a może akurat czarne róże wypadną)
"Zrywanie liści tytoniu"
i nic a tez ok 20 prac w sumie.
Cóż jak na razie wypadają chyba w pracach o czasach 1h i wzwyż (poszukiwanie skarbu i po 1h pracy bukiecik).
:traper:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18715

Gość
Gość
Ja to już olewam inne światy z tym szukaniem, skupiam się na jednym gdzie gram aktywnie, a tam jak na razie 150 energii poooooszło i żadnego badyla nie ma, chyba prędzej torbę z łupami idzie dropnąć :D chociaż bad getaway, może coś poprawiają :D
 

DeletedUser28537

Gość
Gość
3x praca zbieranie jagód, 3 bukiety.
Pierwszy pojedynek 1hp + pd
drugi pojedynek, nic
trzeci pojedynek 1hp+pd

Pierwszy i drugi pojedynek stoczyłem z tym samym graczem, za drugim pojedynkiem nie dostałem umiejętności, jak ot możliwe ? :&:

Duzo graczy pisze na czacie, ze nie dostaje umiejetnosci za pojedynki :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też stoczyłem pojedynek z osobą uzbrojoną w bukiet. Życzenia walentynkowe wymienione, lecz bez hp. Być może ta osoba w między czasie stoczyła inny pojedynek i wyzbyła się swojego bukietu. Stąd brak pkt hp. Tak ja to rozumiem
 

DeletedUser30076

Gość
Gość
Jeżeli nigdy nie zdobylem ani jednego bukietu , to pierwsze 3 muszę czy mogę znalesc bez stroju kupidyna w zbieraniu jagód?
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
podpinam się pod pytanie don depesz,7 bukietów mogę znaleźć w secie i 3 w normalnych ubraniach z zbieraniu jagód jeśli nie dostałem ich rok temu?
 

DeletedUser30076

Gość
Gość
3 bez setu znalazlem bardzo szybko , a dalej z setem to lipa:D
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
dzięki za szybką odpowiedź,w takim razie i ja ruszam ;)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Mam inne pytanie. Bukiet można zdobyć w każdej pracy. Tzn., ze w budowaniu miasta ( koscioła ) także można je zdobnyć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi na kilka długich prac spadł 1 bukiet.
W tym tempie nie ma szans zeby wydropić 10 w ciągu 5 dni.
 
nie koniecznie 10 jak grales 2 lata juz to -6 czyli max 4 ja tam dalem prace z max czasem i zerunio bukietow (w tym durnym ubranku, a przy okazji to jeszcze silnie w tych ciuchach mozna oberwaqc) na exp mi nie zalezy ale HP by sie przydaly, ale wydatek 25obli na to ubranko nie koniecznie oplacalny
za teoretycznie 7 pkt HP (zakladajac jak inni tez znajda bukiety) 25 obli to drogo
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30076

Gość
Gość
ja robie pierwszy raz te zadnia z bukietami czyli moge zdobyc 10pkt hp ale potem moge je przeniesc gdzie chce a dla pojedynkowicza 10 pkt to juz cos:)nie mialem ani uop ani brylek wiec zrobilem jakies 2 ankiety od sponsor pay i juz mialem na stroj wiec nie wydaje mi sie zeby bylo za drogo:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
25 obligacji to drogo? w zamian dostajesz 7 punktów umiejętności, przelicz ile byś musiał wydać bryłek żeby kupić 7 punktów umiejętności...
 

DeletedUser30076

Gość
Gość
punktow umiejetnosci nie da sie przeciez kupic;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry