Pojedynki w walentynki

  • Rozpoczynający wątek Didox
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8899

Gość
Gość
Nie puszczaj krótkich prac bo to strata czasu i EN. Zapuszczaj tylko prace 2h.
Przez dzisiejszą noc na 4 pracach 2h znalazłem 3 bukiety.

Popytałem wczoraj graczy z jakich prac im to dropiło i takowe prace ustawiłem
4x budowa posiadłości 4x budowa rancha oczywiście nic nie wydropiło , ustawiłem teraz 2x rozkładanie torów zobaczymy , dziś jak odeśpię jeszcze energię spróbuje obserwacje fortecy . Jak nie wpadnie ani jeden bukiet do niedzieli to będę skłonny uwierzyć że to jakiś nieziemski bug albo niefart .

Domyślam się że ani "złote, srebrne " prace oraz premium zarobku nie wpływają na wpadanie bukietów? co do tego pierwszego próbowałem w takich pracach i nic nie pomogło .
 

DeletedUser30076

Gość
Gość
A czy po zebraniu wszystkich bukietów ,na koniec eventu dostaje się jakieś osiągnięcie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałem sprawdzić czy można się pojedynkować między graczami w mieście majac kwiatka, jednak...

28141a90d79ddf991dec1eb23ce904a0.png


To dlatego że on nie miał kwiatka w ręku czy to dlatego że nie można uzyskać umek za pojedynek w meiście?
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Chciałem sprawdzić czy można się pojedynkować między graczami w mieście majac kwiatka, jednak...

28141a90d79ddf991dec1eb23ce904a0.png


To dlatego że on nie miał kwiatka w ręku czy to dlatego że nie można uzyskać umek za pojedynek w meiście?

Dlatego że nie miał założonego bukietu.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja już 6 bukietów znalazłem wczoraj 5, w jagodach dośc szybko i 2 w budowanie rancza, dzisiaj 6 w budowanie rancza ( akurat questa z tym mam )

Pytanie ile mi zostało bo do końca nie wiem jak to jest.

2 lata temu 3 bukiety zrobiłem na bank, rok temu nie wiem, coś czytałem że ma być 13 w sumie bukietów a nie 10 .

Ktoś może wyjasnić ile dokładnie tych bukietów ma być w tym roku ??
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Znalazłem 7, a w zeszłych latach zrobiłem wszystkie.
 

DeletedUser30076

Gość
Gość
Ja już 6 bukietów znalazłem wczoraj 5, w jagodach dośc szybko i 2 w budowanie rancza, dzisiaj 6 w budowanie rancza ( akurat questa z tym mam )

Pytanie ile mi zostało bo do końca nie wiem jak to jest.

2 lata temu 3 bukiety zrobiłem na bank, rok temu nie wiem, coś czytałem że ma być 13 w sumie bukietów a nie 10 .

Ktoś może wyjasnić ile dokładnie tych bukietów ma być w tym roku ??

W moim przypadku bukietów mogę znaleźć 13 bo nigdy jeszcze ich nie miałem , jesli 2 lata temu zdobyłeś 3 a przykładowo rok temu też 3 to w tym roku możesz znaleść 7 .::):
 

DeletedUser8899

Gość
Gość
W końcu ...

Po :
26x zbieranie jagód (1:30 min)
39x mielenie kawy (15sek)
21x zbieranie pomidorów (1:30min)
6x budowa rancha (30min)
1x budowa kasyna (2h)
4x budowa posiadłości (1h)
4x budowa rancha (30min)
2x rozkładania torów (1:30h) JEST pierwszy bukiet :eek:kul:

Więc jednak trzeba mieć duże szczęście aby to wydropiło
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Póki co policzyłem pkt um z cechami w ukonczonych zadaniach dodałem z lvl i wyszło mi że 13 pkt skądś mam czyli rozumiem że z bukietów :D Chyba że coś źle policzyłem :p

Moim zdaniem jak sie uzbiera te 3 bukiety i zrobi sie powinno wyskoczyc zadanie koncowe ze się zrobilo bo teraz mozna szukać 4 dni mysląc że jeszcze sie czegos nie znalazło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
heja
Na te chwilkę dropniete 4 na S1 i 4 na Arizonie ,ale tak myślę że te bukiety to z góry ustalone prace i tylko podzielenie się miedzy graczami informacja pewna daje szanse ze się dropnie np. Onufry zasugerował ze zrobił wyrównywanie koryta , zrobiłem i jest czyli do 19 będziemy pomału karmieni gdzie można drapnąć i warto posłuchać0 ,

na S1 i A czekam z bukietem włapie
życzę powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na każdym świecie znalazłem w innej pracy. Powiem, ze tylko 1 w pracy półgodzinnej, pozostałe od godzinowych do tych najdłuższych.
- dom misyjny, ochrona powozu, konował, wędrowny, palisada, rokowania
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16467

Gość
Gość
7 bukiet :D Ciekawe ile jeszcze mi zostało. Wszystkie wpadły z jagód i rancza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynek na bukiety

Witam. Mam pytanie: jest jakaś nagroda za 3 pojedynki (ewentualnie +10)? Co mi to daje oprócz PŻ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry- nie spinaj się. Nie pytałem "z pretensjami" tylko z niewiedzy. Dziękuję za szybką odpowiedź.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
a ja bym jeszcze chciała znaleźć te bukiety. Szukam i szukam, i nigdzie nie ma :(
 

DeletedUser343

Gość
Gość
polecam polowanie na pumy 3 prace- 3 bukiety


ps. tylkomi się wydaje że jakiś lepszy drop produktów w tym secie jest ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry