Polska - Kamerun

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj mecz towarzyski naszej reprezentacji z Kamerunem. Jak myślicie, kto wygra? moim zdaniem będzie remis.
szw: nie przesadzaj, Kamerun ma Eto'o ale on obecnie formy wbyt wielkiej nie ma...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
0-2 dla Kamerunu:) chodź wysza stawka jest na Polaków
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Powiem tylko tak Sercem z Polakami , rozumem z Kamerunek (OJOJ zrymowało się :D) Nasza Kadra jest w budowie potrzebujemy jeszcze trochę czasu , a co najważniejsze szkolenia młodzieży.
W naszym kraju żyje 37 milionów osób , a w takim Urugwaju o ile się nie mylę to jakieś Osiem , więc żadnym tłumaczeniem jest , że nie możemy znaleść dobrych piłkarzy , skoro można ich znaleść w takim małym kraju jakim jest Urugwaj!:rolleyes:
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
dexteris napisał:
W naszym kraju żyje 37 milionów osób , a w takim Urugwaju o ile się nie mylę to jakieś Osiem , więc żadnym tłumaczeniem jest , że nie możemy znaleść dobrych piłkarzy , skoro można ich znaleść w takim małym kraju jakim jest Urugwaj!

A co powiesz o Indiach? :)

Dobra, nie robiąc OT powiem tak, Polska najlepiej jakby wogóle nie wychodziła na murawę, to będzie wstyd... Eto'o zrobi z naszych obrońców pachołki na trening.
1-4 dla Kamerunu.
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
Chłopaki które nie potrafią kopnąć piłki do bramki przeciwnika i przewracający się o swoje nogi lub o swojego wyżelowanego kolegę z zespołu 0: 4 Kamerun
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Można by było w ogóle nie zakładać tego tematu, chyba że chcemy dawkę humoru... A ja tak dla jaj powiem, że Polacy wygrają 1:0 ( żebyście mieli polewkę, a w razie cudu ogłosili mnie najlepszym typerem świata :p ).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślę, że będzie wyrównane spotkanie, ale możemy stracić bramkę po jakimś błędzie (jak to zwykle bywa), ale jeśli nie zawiedzie skuteczność naszych napastników to możemy oglądać bramki naszych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1-0 po pierwszej polowie 3-0 - 4-0 po drugiej dla kamerunu, raczej ze :

spadnie snieg, bedzie gradobicie, tsunami oraz trzesienie ziemi.. wtedy polacy maja jakies szanse przetrwac z 0-0.. bedzie wstyd.. murzynie przyjada, przywala naszym i do domu.. ;/ i cala europa to zobaczy.. ehh.. niech nasi nie wyjda na murawe : to pewne 3-0 w.o a nie tak jak z hiszpanami 6-0 ;/
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Ja myślę, że będzie wyrównane spotkanie, ale możemy stracić bramkę po jakimś błędzie (jak to zwykle bywa), ale jeśli nie zawiedzie skuteczność naszych napastników to możemy oglądać bramki naszych.

JA chciałbym zobaczyć w wykonaniu Polskiej Remprezentacji jakieś wyrównane spotkanie wkońcu :rolleyes:

Miejmy nadzieję że "Franek Smuda zdziała cuda!":cool:
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
oczywiście kamerun...reprezentacja Polski od 30 lat jest jedną z najsłabszych w Europie Środkowej i spadamy w ranku FIFA
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Pierwsza połowa była całkiem , całkiem ...
DRUGA TO JUZ TOTALNE DNO!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wynik końcowy:
Polska 0:3 Kamerun
Sam Błaszczykowski wszystkiego nie zrobi

Ale praktycznie moje 4:0 dla Kamerunu się sprawdzi ło bo piłka była 4 razy w bramce Polaków tylko, że jeden raz sędzia wychwyciła spalonego, którego według mnie być nie powinno
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie. co po tych kilku akcjach naszych. Murawski strzelił w poprzeczkę, Lewandowski został zablokowany... 1 połowa nie była zła(nawet nasza obrona sobie nieźle radziła). ale po wstawieniu tego, jak mu tam, Kowalczyka chyba za Wojtkowiaka zrobiło się dno. W polu karnym Kamerunu siedział prawie cały czas i tylko okazje marnował, zamiast dograć do kolegów. a żeby wspomóc naszych w obronie to już nie łaska! Błaszczykowski musiał się cofać! gdyby nie to, że ubezpieczał obronę Dudka, to byłoby z 6:0. jak taki z niego Dani Alves czy jakiś tam inny Ramos to niech gra w pomocy, bo obecnie w naszej kadrze obrona to największy problem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polska w rankingu fifa jest na 56 miejscu a kamerun na 40
walczylismy z silniejszym przeciwnikiem wiec mozna bylo sie spodziewac przegranej
chodz liczylem na remis
trudno trzeba czekac az smuda cos zmieni i czekac na nastepny mecz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polska w rankingu fifa jest na 56 miejscu a kamerun na 40
walczylismy z silniejszym przeciwnikiem wiec mozna bylo sie spodziewac przegranej
chodz liczylem na remis
trudno trzeba czekac az smuda cos zmieni i czekac na nastepny mecz

Kamerun nie jest znowu taką dobrą drużyną
a sam Smuda nic nie zrobi jak ma takich piłkarzy:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry