Polska - Kamerun

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kamerun to tak naprawdę Eto'o. o tym trzeba pamiętać, a byli przedostatnią drużyną mundialu(no tak, jakby grali Polacy to oni byliby tą ostatnią). Jeśli Polacy mają zagrać jakiś dobry mecz to lepiej od razu zagrać z San Marino czy jakimiś tam innymi Wyspami Owczymi...
@Maly: nie tak dawno, 2/3 lata temu, Polacy byli w czołowej 30... ale nasza obrona jest okropna... nasi bramkarze są bardzo dobrzy, wielu prezentuje naprawdę wysoki poziom. pomocnicy też są nieźli, napad mamy co najmniej na poziomie dobrym. ale def... dno. w pierwszej połowie(jak grał Fabian) to były tak naprawdę dwa groźne strzały(oba Eto'o), z tym, że przy drugim błąd popełniła obrona(kompletnie go nie upilnowali;/). ale jakoś radę dawali. ale w drugiej... nie dosyć, że Tytoń jest jeszcze niedoświadczony, to obrońcy gnali na bramkę Kamerunu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ae polska wczoraj lanie dostała od kamerunu
jak to powiedział tomaszewski
Smudy nie można zawiesć go trzeba wyp********
 

DeletedUser

Gość
Gość
to nie wina Smudy, że mamy takich obrońców(i nie tylko). to, że nie wracają pod własną bramkę, bo "kampią" u Kameruńczyków, to nie jego wina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh... czy my mamy mało obrońców? Może wreszcie ktoś inteligentny wywali emeryta Żewłakowa? Albo grzejącego ławę we wcale nie najmocniejszym Auxeree Dudkę? Nie wiem, czy Wojtkowiak grał, ale on rozminął się z powołaniem. Powinien być prawym napastnikiem, nie obrońcą. Wystarczy wystawić na próbę czwórkę Gancarczyk, Sadlok, Kowalski, Fonfara/Celeban?

Może oni będą w stanie coś zagrać? Meczu nie ogładałem, składu nie znam, więc wymienieni na początku... piłkarze... mogli nie grać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie chcę mądrzyć, ale:
Jeden jeśli w Polsce nie ma zdolnych trenerów to po co na siłę ich u nas szukać, za granicą jest na prawdę wielu zdolnych specjalistów (a czy Maradona nie ma właśnie wolnego...:D)

A po drugie to ja bym trochę skład przebudował. Prosta sprawa: zagraniczne kluby (lepsze od polskich - gorsze rzadko się zdarzają ;)) kupują młodych polskich zawodników, których nikt nigdy do kadry nie zaprosił... może wśród takich poszukać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noo ale jest 2 razy lepiej niż w meczu z Hiszpanią :D
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
Z tymi piłkarzami to nawet Mourinho czy Benitez nic by nie ugrali. Wobec takiej argumentacji jesteśmy całkowicie bezradni, bo zakłada ona, że rola trenera w przypadku polskiej kadry jest w zasadzie znikoma. Ale zastanówmy się - czy naprawdę nikt nie jest w stanie wycisnąć z Polski więcej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mamy prawa obwiniać trenera za nasze porażki! Wszystkimy winni są piłkarze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szacun dla kibiców.Naprawdę super doping! A piłkarze tak się Im odwdzięczaja. :]
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
Nie mamy prawa obwiniać trenera za nasze porażki! Wszystkimy winni są piłkarze

Co z bramkarzami? po kiego ch*a powołuje Tytonia i Fabiańskiego? Myślę, ze Boruc już powinien wrócić do kadry.
Bezsensowna taktyka. Widzi, że te fajtłapy (poza Błaszczykowskim) nie mają wystarczających umiejętności do stosowania tych ustawień. Wrócić do starych taktyk - gry z kontry a nie stosować otwartą grę.
Niektórzy grajkowie znaleźli się w kadrze przypadkiem. taki Sadlok - mecz fatalny a gościu jeszcze dzień później wydzwania do gazety i pyta z oburzeniem dlaczego dostał taką słabą notę...no ludzie, albo Dudka -powoływany chyba z powodu blisko brzmiącego nazwiska Jurka Dudka - powiedział, że mogliśmy zremisować 3-3 no Kamerun oddał w meczu mniej strzałów ale 3 celne były 3 bramkami.
To tylko moje zdanie, ale myślę, że wielu je podziela. Trzeba znowu zmienić połowę składu. Bo niektórym trampkarzom w dupach się poprzewracało i nie wiedzą jaki to zaszczyt grać dla Polski.

Proponuję cały PZPN , Smude i pajaców z boiska wystrzelić w kosmos.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wystarczy PZPN, dalej nastąpi reakcja łańcuchowa, która mimo woli naprawi kadrę ;)

A co do piłkarzy to jest kilku dobrych: Błaszczykowski - doceniany w niezłej lidze jaką jest Bundesliga. Do tego Lewandowski jeśli miałby partnera w ataku mógłby nieźle postrzelać, a takim partnerem mógłby być Jeleń, który ostatnio dostaje sporo ofert od dobrych drużyn. Do tego Boruc - dla mnie nadal jest świetnym bramkarzem (zobaczymy jak się pokaże w nowym zespole). No i jest jeszcze Obraniak, czasami nawet niezły. Gdyby to chodziło o samych piłkarzy to były by nieźle, ale chodzi o to, że jako drużyna sobie nie radzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry