Posiadacze przedmiotów z gry

  • Rozpoczynający wątek Wap750
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Znalazłem kandydata na posiadacza Maczety Nata

Nathan Bedford Forrest (ur. 13 lipca 1821, zm. 29 października 1877) – generał Konfederacji, przypuszczalnie najsłynniejszy kawalerzysta i partyzant wojny secesyjnej. Forrest jest uważany przez wielu historyków za najbardziej innowacyjnego generała tej wojny.
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Maczeta Nat'a
Załamałem się jak zobaczyłem, że nie wiecie o kogo chodzi. Posiadaczem "Maczety Nat'a" jest Nat Turner amerykański niewolnik, przywódca największego powstania niewolników w dziejach stanów południowych.
Dowód:
Dowodem na to, że to jego maczeta jest to, iż w jego powstaniu używano tylko "cichych" broni (Chodzi o bronie białe). Teraz wyjaśnię z skąd miał maczetę. Otóż maczeta w Ameryce była używana do wyrąbywania ścieżek w dżungli, a także na plantacjach do ścinania trzciny cukrowej.
I jeszcze takie małe spostrzeżenie dowódca na koniu nie brałby ze sobą tak krótkiej broni.
Allen's pepperbox CHYBA
Ethan Allen (ur. 21 stycznia 1738 w Lichfield w Connecticut, zm. 13 lutego 1789) – przywódca amerykański z czasów Republiki Vermontu oraz wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.
Nóż Bowie'ego:
Tutaj chodzi o rodzaj noża "Nóż Bowiego" tak się nazywa ponieważ został zaprojektowany przez Jim'a Bowiego. James "Jim" Bowie (ur. 10 kwietnia 1796, zm. 6 marca 1836) - amerykański pionier i żołnierz, legendarny bohater rewolucji teksańskiej, zabity w bitwie o Alamo.

PS: Jeśli możecie to zróbcie ten pierwszy post jakoś tak aby było przejrzyście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Daniel Boone był drwalem i traperem, który około 1770 r. przemierzał ziemię Kentucky zmagając się z surową przyrodą i groźnymi Indianami Shawnee, u których spędził kilka miesięcy jako jeniec. Daniel stanowił bodaj najpopularniejszy typ bohatera, gdyż był przedstawicielem prostego ludu.
Może on jest postacią od której wzięła sie nazwa broni -"Boon`s axe" czyli siekiera Boonsa
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Rewolwer Ike'a – bez jaj ze nikt nic o nim nie słyszał a raczej to tym! W 1881 roku 26 pazdziernika w Tombstone stoczono pojedynek ktory zaslyna w historii dzikiego zachodu. Brali w nim udzial bracia Earp Virgil ,Morgan i Wyatt oraz Doc Holliday vs McLaury Tom i Frank razem z Clinton Billy i Ike. Tylko Wyatt i Ike wyszli bez obrazen. Czyli był bratem i rewolwerowcem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Floret Athosa
Athos - jeden z trzech muszkieterów z powieści Aleksandra Dumasa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na posiadacza rewolweru Younga, obstawiał bym postać z filmu "Billy Young".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko wyjaśnione... Z wyjątkiem pistoletu odprzodowego Bowie'ego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17134

Gość
Gość
Nie jeszcze to:
Hernando de Soto (1496 lub 1500 - 21 maja 1542) - hiszpański, żeglarz, odkrywca i konkwistador, pierwszy Europejczyk, który zbadał Florydę.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Wszystko wyjaśnione... Z wyjątkiem pistoletu odprzodowego Bowie'ego...

Może ten:
James Bowie, James "Jim" Bowie (ur. 10 kwietnia 1796, zm. 6 marca 1836) - amerykański pionier i żołnierz, legendarny bohater rewolucji teksańskiej, zabity w bitwie o Alamo.

down: sorki pomyliło mi się myślałem że go tu nie wymieniliście :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Temat uzupełniony. Wszystkie informacje już są. Dziękuję wszystkim, którzy się do tyego przyczynili.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17134

Gość
Gość
Czy zna ktoś niemiecki perfect? Bo na polskiej wikipedi jest strasznie mało o tej tematyce w porównaniu z niemiecką wikipedią. A więc jak ktoś mógłby to niech poszuka na niemieckiej wikipedi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat jest już w pełni uzupełniony, ale nie oznacza to, że nie można w nim dalej prowadzić dyskusji.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Może ten:
James Bowie, James "Jim" Bowie (ur. 10 kwietnia 1796, zm. 6 marca 1836) - amerykański pionier i żołnierz, legendarny bohater rewolucji teksańskiej, zabity w bitwie o Alamo.

down: sorki pomyliło mi się myślałem że go tu nie wymieniliście :p

Nie bowiego tylko Pistolet odprzodowy Francisa Drake'a. Bowiego to był nóż.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tak ale musi być jakiś inny Bowie, bo dlaczego pistolet fortowy się tak nazywa?
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Aha, przepraszam, nie wiedziałem że chodzi o broń fortową.
 

DeletedUser9579

Gość
Gość
odkąd do gry weszły paski i spodnie warto odświeżyć ten wątek...
ja odnalazłem informacje dotyczące pasa Al Swearengena-http://pl.wikipedia.org/wiki/Al_Swearengen,po skrócie Ellis Albert Swearengen, znany również jako Al Swearengen (ur. 8 lipca 1845 roku w Oskaloosa - zm. w 15 listopada 1904 roku w stanie Kolorado) – sutener i pierwszy organizator rozrywki w miasteczku Deadwood, w stanie Dakota Południowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry