Posiadacze przedmiotów z gry

  • Rozpoczynający wątek Wap750
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4824

Gość
Gość
Też zastanawiałem się nad Eisenhower'em, tylko to już nie jest ten okres które mamy w grze. Chyba, że to nazwa symboliczna nadana przez twórców, choć ja skupiałbym się bardziej, właśnie na postaciach które faktycznie miały coś wspólnego z dzikim zachodem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem tylko co to za Nat

Może chodzi o tego Nata:

Nathan Wilson (zm. 1 maja 1821) - był murzyńskim niewolnikiem i pierwszą osobą w historii USA, która została stracona (za morderstwo) za pomocą zastrzyku trucizny. Był to bezprecedensowy i jedyny przypadek w historii USA przed latami 80. XX wieku. Egzekucji Nathana dokonano na terenie stanu Wirginia (dziś Wirginia Zachodnia). Wiadomo, iż jego właściciel nosił nazwisko Wilson.

To murzyn, a maczeta była pierwotnie używana przez ludzi podróżujących przez lasy tropikalne (można nią było ścinać drewno i podczas wędrówki wyrąbywać sobie drogę tam, gdzie nie było szlaku)

Może uciekał z maczetą w ręku, albo zabił tą maczetą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś mi się ta maczeta o uszy obiła. Jest to chyba Japońska maczeta ogrodowa.
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Chciałbym dorzucić jedną broń od siebie. Nie znalazłem nigdzie jej w spisie broni ani na forum. Dokładniej: Pistolet odprzodowy Bowiego, broń fortowa. Bronią charakterystyczną dla Bowiego jest nóż ale pistolet? Czy to ten sam Bowie? I dlaczego tej broni nigdzie nie ma w żadnym spisie? Znalazłem ja w pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym dorzucić jedną broń od siebie. Nie znalazłem nigdzie jej w spisie broni ani na forum. Dokładniej: Pistolet odprzodowy Bowiego, broń fortowa. Bronią charakterystyczną dla Bowiego jest nóż ale pistolet? Czy to ten sam Bowie? I dlaczego tej broni nigdzie nie ma w żadnym spisie? Znalazłem ja w pracy.

Wrzuć screen! (razem ze statami)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie pomyliło Ci się z Drake'm?

Dołączam się do prośby o screena.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe...

Może w aktualizacji wszedł?

Druga opcja to nieodkryte bronie fortowe, co było by bardzo, ale to bardzo ciekawe :)
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
P'szem bardzo:
beztytuu2ga.png

A to obrazek z gry samej broni:
muzzleloader_bowie.png


Nazwa obrazka to muzzleloader_bowie co widac w pasku adresu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe, czy istenieją inne takie bronie i czy ktoś z innych krajów to zdobył. Poszukam z ciekawości.

P.S. Ciekawe, czy pojawi sie to na weststats.

EDIT: Nie ma nic... Nawet na becie
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na własne oczy ;)
Na którym grasz świecie i jaki masz nick w grze ? :)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
a dla mnie to podróba bo czemu pisze
potrzeba:poziom30
zaawsze poziom jest po wyrazem potrzeba czyli wygląda to tak:
potrzeba:
- poziom 30
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Guthbert, świat 11, problem, że od 30lvl ta broń jest ale wtedy na pewno ją założę.
Ja szukałem na angielskim i niemieckim De Łeście ale nic. Tylko takie rzeczy jak naszyjnik miłości czy kapelusz bałwana ale te są z zadań. Jeszcze przejrzałem angielskie forum ale tam też nic! Bron się po angielsku nazywa Bowie's Muzzle-loader jeśli się nie mylę.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
A właśnie, że wcale nie.

http://zapodaj.net/images/031ffaf75c4b.jpg

Może to zależy od przeglądarki ? :)

Znalazłem Cię ! :) Poczekamy na 30 level, ale ja ci wierzę....

Pytanie skąd JulianGU ma screen, gdzie ta broń jest założona ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13360

Gość
Gość
No o tej broni piszą tam, co ty znalazłeś...

Ciekawe, ciekawe, nie powiem :)

Jak widać, można nas jeszcze czymś zaskoczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle ten pierwszy obrazek mi nie pasuje do TW..

Ale drugi raczej nie jest podrobiony, zdjęcie wydaję się być prawdziwe.

Daj screena całej przeglądarki z tym cackiem w eq, żeby rozwiać wątpliwości ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry