Posiadacze przedmiotów z gry

  • Rozpoczynający wątek Wap750
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13360

Gość
Gość
Popracuje w napadzie na powóz i ściganiu bandytów, może coś innego jeszcze jest. Posprzedawać broń Indianom także mogę.

Wierzymy oficjalnie w istnienie tej broni :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje szukać na becie, tam jest większa szansa na to, że coś dropnie.

A ten temat do zamknięcia bo nazwy zostały wyjaśnione :D
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Moim zdaniem to podróbka.

Nie widzicie takich białych kropek koło napisów ? Wygląda na to że tam został obcięty kawałek innego tekstu.

Edit: post Azon'a doprowadził do tego iż jest to prawda z istnieniem tejże broni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18631

Gość
Gość
Gdzie widzisz białe kropki?
A co do takich item'ów... Znalazł ktoś jeszcze coś czego nie ma w spisach?
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Na potwierdzenie wcześniejszych rozmów :]

a336d6712627.jpg
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Dobrze, uważam, że mój dylemat za wyjaśniony. Więc wiemy, że ta broń istnieje i prawdopodobnie weszła podczas ostatniej aktualizacji co można wyczytać na innych forach.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Na bank chodzi o eastwooda miał to poncho w trzech westernach a nóz bowiego, tot tak bowie brał udział w bitwie o Alamo, a przy najmniej w filmie no i właśnie miał ten swój słynny nóż
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Na bank chodzi o eastwooda miał to poncho w trzech westernach a nóz bowiego, tot tak bowie brał udział w bitwie o Alamo, a przy najmniej w filmie no i właśnie miał ten swój słynny nóż

przecież już dawno to o ponchu jest wyjaśnione
 

DeletedUser

Gość
Gość
Floret Athosa - jeden z trzech muszkieterów. Co to ma wspólnego z Dzikim Zachodem, nie wiem, ale jak dotąd nikt na lepsze wytłumaczenie chyba nie wpadł :)
 

DeletedUser12410

Gość
Gość
a powie mi ktoś skąd wziąść Pistolet odprzodowy Bowiego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Qrde wielkie dywagacje robicie na temat czy ta broń istnieje czy nie (ok to ważne żeby określić fakty) ale .... ale żaden z Was nawet słówkiem nie wspomnął o tym jaka ta broń robi obrażenia !!! I to na jakim levelu 30?! Najlepsza broń dostępna w sklepie robi obrażenia od 89-115 i może być użyta od poziomu 78!

Albo robią jakieś przetasowania w polityce i wiele osób będzie teraz latało z takimi cackami albo nie kumam bo jeśli na 30 levelu będzie latało kilka ludków z takimi cackami to przecież po lekkich przetasowaniach pkt. można być prawdziwie nie pokonanym (dla porównania precyzyjna broń odprzodowa dostępna od lvl 28 ma obrażeń zaledwie 24-36)... to jest zwyczajnie zadziwiające. :confused:
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
mInd to jest fortówka ;) (inna sprawa że ładna i chciał bym ja mieć w kolekcji)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Orzesz Cie orzeszku .... a ja cały czas myślałem, że to broń fortowa ma tekst: "broń fortowa" a nie to do pojedynków "Broń pojedynkowa" a fortowa zwyczajne "Broń" jak było widać na screenie ;)

Heh my fault. :p Thx Ors ... za czujność jak zwykle :)
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Wspomniałem w pierwszym poście, że to fortówka. A żeby nie było wątpliwości podaje wszystko co wiem na jej temat i zamiast pisać niewiadomo co kierujcie sie tym:
Pistolet odprzodowy Bowiego
145-155 obrazeń
Bron fortowa
Można znaleźć w m.in.: Sprzedaż broni Indianom, Transportowanie amunicji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Dziś mi wskoczył ten pistolet. Mam też Nóż Bow'iego.
Jak ktoś ma pomysł, co z nimi zrobić, to to przetestują.
Założyłem dwa na raz ale nic się nie zmieniło.
Jak ktoś wydedukuje postać Bowiego może coś z tego wyjdzie;)
Pozdrawiam
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Jak widać posiadanie dwóch nic nie daje.
marcinb1985 - jaki masz nick i na którym grasz świecie?

EDIT: Na West Stats dodali pistolet Bowiego do spisu broni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry