POSTULATY DO IG - ETAP I: PROPOZYCJE GRACZY

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że IG odpowie na nasze postulaty?


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Wstępna lista z postulatami, które pojawią się w ankiecie (zapewne we środę). Można jeszcze dodać coś od siebie.

Postulaty graczy z polskiego marketu do IG, opracowane przez gracza speedy911:

Bitwy fortowe – wprowadzenie atrakcyjnych nagród za bitwy

Bitwy fortowe – wprowadzenie systemu podobnego do tego, który funkcjonuje w przygodach (m.in. zbieranie skrzyń z nagrodami oraz wprowadzenie zestawów fortowych możliwych do zdobycia tylko przez udział w bitwach)

Bitwy fortowe – umiejętne zbalansowanie bonusów fortowych klas postaci, w tym dodanie nowych na miejsce tych, które nie sprawdzają się już w obecnych realiach gry

Bitwy fortowe – umożliwienie rozgrywania bitew między światowych w obrębie jednego marketu – dodatkowa zakładka w zakładce multiplayer bądź inne rozwiązania zaproponowane przez graczy w dziale z propozycjami na forum

Pojedynki – atrakcyjniejsze nagrody dla pojedynkowiczów

Pojedynki - rebalans wzorów pojedynkowych

Przygody – wprowadzenie zróżnicowanych map oraz nowych nagród, w tym zestawu/ zestawów do skompletowanie tylko przez rozgrywanie przygód

Prace – wprowadzenie nowych prac

Prace - rebalans progu dropu przedmiotów

Zadania – wprowadzenie nowych zadań klasowych

Zadania – wprowadzenie nowych, trudnych zadań dla weteranów tej gry (lvl 120+)

Eventy – większe zróżnicowanie eventów

Rzemiosło – wprowadzenie dodatkowych przepisów

Pozostałe – wprowadzenie czytelnego systemu wymiany informacji między IG a graczami

Światy – zmniejszenie ilości światów, oraz utrzymywanie ich ilości na stałym poziomie

Światy – wprowadzenie automatycznej migracji na światach starszych niż 4 lata

Przypominam, że do kolejnego etapu przejdą tylko te postulaty, na które WY zagłosujecie. Maksymalnie 10 postulatów!!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Można dodać postulat? Obrazkowe wytłumaczenie graczom, że gra jest szykowana do odłączenia od wsparcia i nie będzie żadnych większych aktualizacji i zmian.

To się już wyłącz z tej gry i zabierz ze sobą Wojcieszego ::P
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie gram prawie w ogóle, ale ciężko nie ominąć takich głupot jakie wypisujesz.
Jeżeli nie grasz, to po co się udzielasz w temacie, który dotyczy osób, którym się jeszcze chce i mają nadzieję, że IG się opamięta i zacznie wprowadzać tak bardzo potrzebne ulepszenia do Westa? Ja też jestem marudą, ale gdy odejdę z gry, to nie zamierzam dalej siedzieć na forum, żeby tylko zrzędzić i pokazywać jak mi źle.

W sumie spoko, to wolny kraj, marudź sobie do woli :p
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeżeli nie grasz, to po co się udzielasz w temacie, który dotyczy osób, którym się jeszcze chce i mają nadzieję, że IG się opamięta i zacznie wprowadzać tak bardzo potrzebne ulepszenia do Westa? Ja też jestem marudą, ale gdy odejdę z gry, to nie zamierzam dalej siedzieć na forum, żeby tylko zrzędzić i pokazywać jak mi źle.

W sumie spoko, to wolny kraj, marudź sobie do woli :p
a ktokolwiek taką nadzieje oprócz ciebie speedy ma?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Minął tydzień, etap pierwszy dobiegł końca.

Zamykamy ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry