Poszukiwacz przygód,robotnik,zawadiaka,Żołnierz

  • Rozpoczynający wątek danielitoss
  • Data rozpoczęcia

Kogo wybraliście lub wybierzecie w grze

  • Poszukiwacz przygód

    Głosy: 124 42,8%
  • Robotnik

    Głosy: 56 19,3%
  • Zawadiaka

    Głosy: 46 15,9%
  • Żołnierz

    Głosy: 64 22,1%

  • W sumie głosujących
    290
Status
Zamknięty.

DeletedUser10888

Gość
Gość
s.1-poszukiwacz
s.3-zolnierz
s.6-zawadiaka
s.9-bob
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię grać robotnikiem, ale do poziomu 30-35 nie należeć do miasta(tylko chodzić na zakupy).
 

DeletedUser

Gość
Gość
s3 poszukiwacz
s8 poszukiwacz

Bo jest wolny jak ptak. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem poszukiwaczem przygód a dokładniej traperem fajnie mi się gra tą klasą postaci
 

DeletedUser

Gość
Gość
widać w podpisie:
ś6-wybiorę poszukiwacza przygód
ś7-zawadiaka
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
Gram każdą klasą wszystkie fajne ;)
ale wolę zawadiakę ponieważ kocham pojedynki i mam dobrą premię w pojedynkach ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pl1 żołnierz
pl2 żołnierz
pl3 zawadiaka
pl4 zawadiaka
pl5 PP
pl6 PP
pl7 bob
pl8 bob
pl9 żołnierz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód jest "the best" Dlaczego ?
bo jest najlepszy dla tych co nie szukają miasta i może rozkładać skille do zadań ;) A i tak dużo kasy zarabia i ma dużo PD z zadań

Dokładnie.
Ale bob'em szybko nabija się lvl a zawadiaką zarabia się więcej w pojedynkach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie wiem, czy wszyscy to zauwazyli, ale zdaje sie, ze tylko poszukiwacz ma w swoim quescie mozliwosc wyboru decyzji i moze w sumie w Czarnych Gorach uzyskac 20 skillpointow. Inne klasy mogą conajwyżej zadowolić się 2 pts cech i 10 umiejetnosci...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka, Żołnierz - są to klasy pojedynkowe, jeżeli nie lubisz się pojedynkować (tak jak ja) nie wybieraj ich.
Bob - do 40lvl jest fajnie, dużo expa, kasy (jeżeli dajemy 100% w budowanie) lecz później gra robi się monotonna, masz odblokowane wszystkie prace które potrzebują budowania, Exp: Budowa posiadłości/rancza, Kasa: Wydobycie ropy/żelaza Szczęście: Gaszenie ognia. Jedyna możliwość to rozbudowywanie miasta i expienie, ale uwierz mi to nie jest żadna frajda :/
Poszukiwacz Przygód - polecam tą klasę, gdyż sam nią gram i jak narazie dobiłem do 55lvl i dobrze mi się wiedzie, nie jestem zobowiązany do pojedynków, idę w questy i prace (obecie wszystkie questy ukończone do 49lvl). Mam wiele prac na exp, szczęście jak i kasę. Exp: Różnego typu polowanie (mam odblokowane wszystkie) tj. polowanie na grizzli/wilki, budowa posiadłości itp. Szczęście: Plądrowanie zwłok, handlowanie z indianami oraz transport amunicji. Kasa (jak narazie nie potrzebna mi gdyż mam jej sporo) Wydobycie srebra, budowa trumien.

Więc sam widzisz przy dobrze rozłożonych skillach możesz mieć wszystko ;)
Moje prace może nie są zachwycające, ale do rozwoju postaci są w sam raz.
A wybierając pomiędzy żołnierzem a zawadiaką wybrałbym żołnierza, gdyż bonus noszenia broni o 3 lvl większej naprawdę dużo daje.
 

DeletedUser14125

Gość
Gość
Żołnierz dobry do pojedynków, ale także w bitwach o fort bo ma dodatek do pkt. życia i obniżenie poziomu każdej broni.


Armia baranów prowadzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów prowadzona przez barana
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Mi szczególnie do gustu przypadł poszukiwacz przygód,czasem się przydaję darmowe spanie w czyimś hotelu,ale także te bonusy są dosyć korzystne :
Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%,czy szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.Postać po prostu urodzona do znajdywania przedmiotów ,na których bardzo mi zależy,tak jak na pewno każdemu z Was , he he ,to było głupie,ale mniejsza z tym...,więc na kilku światach ,zarówno na polskich jaki zagranicznych ,wybrałem właśnie jego.Gram także bobem ,ale bez porównania ,poszukiwacz ,to poszukiwacz :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to poszukiwacz przygód....

Można mieć nim fajne prace ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to poszukiwacz przygód....

Można mieć nim fajne prace ;)

Każdy może mieć fajne prace... Np. ja jestem żołnierzem i mam wydobycie srebra, karczowanie lasu... wystarczy aby dorobić się sporej sumki i szybko przexpic na pojedynkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry