Poszukiwacz przygód,robotnik,zawadiaka,Żołnierz

  • Rozpoczynający wątek danielitoss
  • Data rozpoczęcia

Kogo wybraliście lub wybierzecie w grze

  • Poszukiwacz przygód

    Głosy: 124 42,8%
  • Robotnik

    Głosy: 56 19,3%
  • Zawadiaka

    Głosy: 46 15,9%
  • Żołnierz

    Głosy: 64 22,1%

  • W sumie głosujących
    290
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
wybralem zolnierza, bo najciekawiej sie prezentowal. mysle ze powtorzyl bym ten wybor gdybym mial okazje. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybrałam poszukiwacza przygód ponieważ jest najodpowiedniejszą dla mnie postacią w tej grze, a poza tym podobają mi się korzyści jakie ze sobą niesie gra tą klasą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybrałam poszukiwacza przygód ponieważ jest najodpowiedniejszą dla mnie postacią w tej grze, a poza tym podobają mi się korzyści jakie ze sobą niesie gra tą klasą :)
po 50 levelu te korzysci beda bezwartosciowe - produkty zbedne, prace i tak niebezpieczne (transport amunicji np), a dziennie bedziesz zarabiac tyle, ze spokojnie zaplacisz za hotel na 2 levelu. a i tak najlepiej spac w forcie

wybrałem zawadiaka ale chętnie by zmienił na żołnierz :p
super. a jakaś argumentacja?
 

DeletedUser

Gość
Gość
bank się odkrywa po to żeby żołnierze i zawadiacy nie mieli łatwego zarobku
 

DeletedUser

Gość
Gość
s4 poszukiwacz, pułapki, 39 poziom Top 11 w pułapkach
s5 żołnierz, 48/77 broń biała
s6 poszukiwacz, handel 18 poziom
s7 żołnierz 35/55 broń biała
s8 zawadiaka 33/53 broń strzelecka
s9 robotnik ,46 poziom
Ale głos na zawadiakę, najlepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wybieram robotnika i zawadiake bo bo bobem szybko zdobywa się level i dobre rzeczy dostaje w zadaniach i zawadiakę bo jest dobry w pojedynkach:cool:D:):cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wybieram robotnika i zawadiake bo bo bobem szybko zdobywa się level i dobre rzeczy dostaje w zadaniach i zawadiakę bo jest dobry w pojedynkach:cool:D:):cool:

moim zdaniem to poszukiwaczem szybciej zdobywa się lvl . i chyba chodziło Ci o zawiadakę ,że ma dobre bonusy do pojedynków ,bo to czy jest dobry czy nie ,zależy od gracza ,który prowadzi właśnie tą postać.Wybrałem sam żołnierza ,ponieważ gram nim swój pierwszy serwer, i my przypadł do gustu min. przez swoje obniżenie poziomu dla danej broni.Ja nie jestem typowym atackerem więc ten bonus z taktyki się przydaje.dla tego głos na żołnierza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry